Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 minute ago, uvrnuto said:


Za duplo kolo (Armani i Virtus) i Žalgiris je krenula 5, odnosno 6 dana pre tekmi, tako da verujem da neće još. Mada bi im bilo dobro da puste već sad, dok nismo izduvali od Oly. 🤪

 

Ne može Oly tu ništa da promeni, kako god bude 😄. Arena će biti rasprodata svakako.

 

Makabi nam je jedina EL tekma na domaćem terenu, u novembru. Tako da će tu biti haos. Čak i u ABA ligi imamo samo Split kući u novembru.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Partizan hit their season high in Offensive efficiency tonight against Panathinaikos.

Their scoring rate was 128.2 points per 100 possessions, that increased their season average to 121.9 which of course remains the best of EuroLeague.

 

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Pocetak furiozan, kao da smo u areni... medjutim ne mogu do kraja da uzivam jer znam da nas ceka ozbiljan pad ako ne do kraja poluvremena a onda sigurno u 3/4

Naravno, nije realno da onako odigramo i mi i oni celu tekmu ali opet ta 3/4 bas nas jebe protiv koga god da igramo, igraci se izduvaju na poluvremenu i posle kao da im treba vremena da opet upale masinu, da se zagreju... u svakom slucaju, svaka pobeda u el pa jos u gostima mnogo znaci

Ne treba se zavaravati imamo mi mnogo prostora za napredak ali opet 3/3 za sada, mislim bore se, zele, trude se, ok onda cepaj pa sta bude

 

Ps odbrana odbrana partizane odbrana

Link to comment
Share on other sites

Quote

Centar #KKPartizan Balša Koprivica je u sinoćnoj utakmici protiv Panatinaikosa povredio šaku prilikom jednog od duela. Odmah po sletanju u Beograd, lekarski tim crno-belih je uradio kontrolni snimak koji je pokazao prelom kosti. O načinu na koji će povreda biti lečena, odluka će biti doneta u narednih nekoliko dana.

Ovo je bas uzasna situacija sad.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uvrnuto said:

Šta zanimljivo ima na tržištu? 

Prati li neko free agente ili relativno dostupne igrače? 

 

Kontam da bi moglo na ruskom tržištu da se nešto pojuri. Verujem da neki igrači imaju i EL klauzulu. 

Prvo se pita u komšiluku, a nije da nema ... :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Đorđe Gagić je srpski profesionalni košarkaš za ADA Blois Basket 41 LNB Pro A. Takođe je predstavljao košarkašku reprezentaciju Srbije u međunarodnim takmičenjima. Na visini od 6 stopa 11 inča, on je centar koji može pokriti i poziciju naprednjaka.

 

 

 

Za mene nema dileme😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Teški užas ovo sa Balšom. Avram leči istu povredu već tri meseca i još nemamo pojma kad će na parket. 

@Eddard beše doktor za ovakve stvari? Koliko u proseku treba da ovako nešto zaraste?

Mora se na pijacu, sad nema druge. Samo sad teško da ima išta da se probere a da je upotrebljivo za EL. (znam, Mlohatinov, ali pričam o realnim opcijama). 

Link to comment
Share on other sites

Teški užas ovo sa Balšom. Avram leči istu povredu već tri meseca i još nemamo pojma kad će na parket. 
[mention=3]Eddard[/mention] beše doktor za ovakve stvari? Koliko u proseku treba da ovako nešto zaraste?
Mora se na pijacu, sad nema druge. Samo sad teško da ima išta da se probere a da je upotrebljivo za EL. (znam, Mlohatinov, ali pričam o realnim opcijama). 
Bezveze vijest skroz. Nadam se makar da intezitet tog preloma (ako je to uopšte moguće?) neće zahtijevati baš toliko dugu pauzu.

Kakav god da je, ako je zaista prelom u pitanju, minimum 6 nedelja, a mislim da neće u pun trenažni proces pre 3 meseca.
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...