Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

8 minutes ago, Kosta said:

Navedi mi koji su njihovi veci domaci prospekti od njega i Vukcevica. 😉

 

pa imaju samo dva domaca omladinca iza tristana, smailagu i trifketa. imam utisak da smailaga ima daleko veci plafon. edit zaboravih balshu koprivicu

 

1 tristan 2 balsha 3 smailaga 4 trifke ako vec ne mozemo da racunamo madara

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, uini said:

 

pa imaju samo dva domaca omladinca iza tristana, smailagu i trifketa. imam utisak da smailaga ima daleko veci plafon. edit zaboravih balshu koprivicu

 

1 tristan 2 balsha 3 smailaga 4 trifke ako vec ne mozemo da racunamo madara

Dobro, Smailaga je vec igrao enbiej, a Koprivica je,po nekima, buduci nba igrac. Nisu isti level oni i Trifa i Vuksa.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kosta said:

Dobro, Smailaga je vec igrao enbiej, a Koprivica je,po nekima, buduci nba igrac. Nisu isti level oni i Trifa i Vuksa.

Bez želje da omalovažavam Balšu ali ovo ne da se desi, dečko pravi 3 faula u 1qt protiv Studentskog centra i efektivno se izbacuje iz utakmice, koji NBA koj q. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, peradvind said:

Bez želje da omalovažavam Balšu ali ovo ne da se desi, dečko pravi 3 faula u 1qt protiv Studentskog centra i efektivno se izbacuje iz utakmice, koji NBA koj q. 

Od kad je Duloa u Partizanu, u prvih 12 je jedan NBA prospekt. To sto npr ja mislim da on razvojnu ligu nece vidjeti, ga nista manje ne cini NBA prospektom.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Cooper said:

Imaju i Panter i Ledej chip on the shoulder.

Da pokažu Mesini da pripajaju EL i da je ovaj pogrešio u proceni kad ih je najurio zbog poraza u finalu domaćice.
 

Neverovatan si..

Inace ja bas mislim da dobijate veceras, Milano je dosta lose otvorio sezonu, u prvom kolu su se provukli protiv Asvela pa ih je Alba rutinirala na njihovom terenu i u prvenstvu jedva dobise Brindisi trojkom Hola.

Iako zaista imaju sjajan tim, deluje da ih jos uvek ih nije namontirao Mesina i mislim da mozete do pobede.

Plus ne igra Mitrou Long.

Edited by Benito
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Benito said:

Neverovatan si..

Inace ja bas mislim da dobijate veceras, Milano je dosta lose otvorio sezonu, u prvom kolu su se provukli protiv Asvela pa ih je Alba rutinirala na njihovom terenu i u prvenstvu jedva dobise Brindisi trojkom Hola.

Iako zaista imaju sjajan tim, deluje da ih jos uvek ih nije namontirao Mesina i mislim da mozete do pobede.

Plus ne igra Mitrou Long.

Plašim se rekorda karijere B.Berona i skoka. Ostalo ćemo lako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uz sve zaslužene kritike tima i Željka treba imati na umu da je nas jedna sitnica u finišu sa Baskonijom delila od toga da ovaj meč dočekujemo u euforiji. 

Neka tamo negde sa proleća komentarišemo kako je večerašnji meč bio prekretnica sezone.

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Benito said:

Neverovatan si..

Inace ja bas mislim da dobijate veceras, Milano je dosta lose otvorio sezonu, u prvom kolu su se provukli protiv Asvela pa ih je Alba rutinirala na njihovom terenu i u prvenstvu jedva dobise Brindisi trojkom Hola.

Iako zaista imaju sjajan tim, deluje da ih jos uvek ih nije namontirao Mesina i mislim da mozete do pobede.

Plus ne igra Mitrou Long.

Al smo zato mi namontirani.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...