Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

51 minutes ago, longbowman said:

 

 

Znam, i to me jako boli.

 

I znam da je nemoguće ali bih sve dao na svetu da vidim Žoca kada neko ispali trojku iz okreta sa 10 metara u 21. sekundi napada.

50 nijansi ljubicaste i psovanje koje bi se i na Areni culo.

:lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Volter said:

 

Zna Željko šta radi, ako je ovo tačno i ako Slukas dođe, biće brutalna bekovska linija Partizana. 

 

Meni ovo govori da je Dante bivši.

 

EDIT

Moramo da nađemo nekog novog simpatičnog dobricu za @DameTime

Edited by goofy
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Sloukas je gotov. Moze kao bekap na koji minut, sa vise prostora u kranchu kad ustreba, ali da mi vodi napad - no, sir.

 

Vidim da je kod komšija Teo planiran za bekap, tako da može kod nas Slukas na istu poziciju, nemam ništa protiv.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Sloukas je gotov. Moze kao bekap na koji minut, sa vise prostora u kranchu kad ustreba, ali da mi vodi napad - no, sir.

 

Kosta bi bi dobar i da na treningu školuje Jama ružno kako treba se igra pozicija play-a.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uvek mi je fascinantno u prelazno roku kada krenemo da ocenjujemo koji igrac nesto moze ili ne moze. Ispadne uvek da znamo bolje od Zeljka.

 

Aj da premotamo nazad na “this time last year” i info da ce nam Dante igrati pleja. Od debeloguzog injury prona koji pleja moze samo na igrici da igra, dodjosmo 12 meseci kasnije do toga da se svi nadamo da cemo uspeti da ga zadrzimo i da nema adekvatne zamene za njega.

 

Zato, sit back, relax and enjoy the ride.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Klipan said:

Uvek mi je fascinantno u prelazno roku kada krenemo da ocenjujemo koji igrac nesto moze ili ne moze. Ispadne uvek da znamo bolje od Zeljka.

 

Aj da premotamo nazad na “this time last year” i info da ce nam Dante igrati pleja. Od debeloguzog injury prona koji pleja moze samo na igrici da igra, dodjosmo 12 meseci kasnije do toga da se svi nadamo da cemo uspeti da ga zadrzimo i da nema adekvatne zamene za njega.

 

Zato, sit back, relax and enjoy the ride.

 


Upravo ovo, pratim raspravu na temi kod komsija gde im ni jedan igrac nije dobar, trener i predsednik dovode igrace jedan drugom iza ledja, opsta histerija oko produzenja ugovora starosedeocima,... Dok ja licno, a verujem i vecina navijaca Partizana sedimo mirno i sa nestrpljenjem cekamo ko ce biti sledeci bez da razmisljam da li je to dobar potez ili ne, jer bilo da dodju Mirotic, Klejbur, Slukas i Dragic ili neko sasvim deseti za koga nisam ni cuo apsolutno verujem da je to ono sto je Zeljko zeleo i da ce biti sve OK. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Sloukas je gotov. Moze kao bekap na koji minut, sa vise prostora u kranchu kad ustreba, ali da mi vodi napad - no, sir.

 

53 minutes ago, goofy said:

 

Vidim da je kod komšija Teo planiran za bekap, tako da može kod nas Slukas na istu poziciju, nemam ništa protiv.

Cestitke, podigli ste nivo bahatosti na max 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Po meni je propust što nismo doveli Williams-Gossa ako već baratamo tim nekim parama, on je i dalje gladan, mislim da će ove sezone imati ekstra motiv da se dokaže, jer ga Real nije zadržao iako bez njegove partije u G3 u Beogradu ne bi vidjeli F4.

Za trojku bi trebalo pratiti šta će na ljetnjoj ligi da uradi Louis Olinde, ima elitnu visinu i dužinu za tu poziciju, a mislim da ima popriličan upside, procenti u EL 2022/23 su mu jako dobri, 59/39/80. Ako ne dobije ugovor u NBA, ja bih ga doveo.

 

EDIT: Mirotić, Sloukas i ostali isluženi likovi nikako, eventualno ako hoće za svoj ćef i za male pare da odigraju sezonu u KKP kao pomoćni igrači.

Takođe mi nije jasno zašto smo potpisali Puntera prije nego što smo riješili pitanje Exuma, za mene je on okosnica naše spoljne linije, two way igrač na tri pozicije, ako treba.

Edited by Beonegro
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...