Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Neverovatno pičkasto izdanje cele ekipe jedno 35 minuta utakmice.

 

Jedino Aleksa je odigrao konkretno i ko čovek.

 

Ako ništa dobro je da je bilo one serije na kraju makar, da ne bude totalno poniženje ova utakmica, tako da barem ima nekog momentuma pred majstoricu.

 

Da je ostalo ono gaženje baš bi bila jadna atmosfera u ekipi.

 

Na šta će to ličiti u Areni što se tiče navijanja, verovatno će biti užasno.

 

Ja bih udario neku baš jaku "nismo isti" kampanju. Možda jedino to bi moglo da dopre do mozga ljudi.

 

A navijači Zvezde su ovim performansom onako lepo zagrebali dno, jedino što je bilo jadnije i bednije od ovoga je bilo ono pljuvanje Vlade Jovanovića u Železniku.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Luchifer89 said:

E moj 2:2 rezultatu, we meet again...
 

 

Ali ste prošli put igrali 5. u gostima.

 

No, bili ste užasni tri četvrtine otprilike, i onda taman kad ste prišli na -7, o5 ste bili užasni. Izgubljena Madara pa promašaj KP iz tranzicije u trenutku kad ste hvatali priključak i tu je utakmica (definitivno) izgubljena. Odbranu ste igrali koncentrisanije nego u prvim tekmama, ali napad je jednostavno bio neoprostivo loš. Nije pomoglo ni što je Facu porobio na drugoj strani.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Dusko said:

Prosle godine ste vi nas u game 4 nabili 30 razlike pa sta je bilo na kraju? Jbg, utakmicu po utakmicu. 

 

I u majstorici smo delovali skoncentrisanije, sa vise samopouzdanja. Odlucile su bas sitnice, neke nase losije odluke, Wolters i Kalinic 2/2 za 3. 

 

Uglavnom, stoji da nema nekih pravila, ali je momentum svakako kod vas, kao sto je bio kod nas prosle sezone.

Link to comment
Share on other sites

Just now, kendrick said:

Uglavnom, stoji da nema nekih pravila, ali je momentum svakako kod vas, kao sto je bio kod nas prosle sezone.

Ma znam, nego svaka utakmica nosi svoje cari.Pa Fener je nabio Efes 30 razlike u game 1 pa kako je prosao u seriji?Na to mislim.

Link to comment
Share on other sites

Iz ovog Obradovićeg nastupa zvuči kao da bi i on mogao da zapali na kraju sezone.

 

A vala i ja se pitam šta ti igrači misle kad dolaze u ovo naše blato, šta treba recimo Naneliju da uopšte dolazi u kontakt sa navijačima na terenu, umesto da igra u nekoj Španiji bez takvih problema.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mfmilan said:

Iz ovog Obradovićeg nastupa zvuči kao da bi i on mogao da zapali na kraju sezone.

 

A vala i ja se pitam šta ti igrači misle kad dolaze u ovo naše blato, šta treba recimo Naneliju da uopšte dolazi u kontakt sa navijačima na terenu, umesto da igra u nekoj Španiji bez takvih problema.

To je naravno i jedan od njihovih ciljeva, ali polako.

Zeljko se obraca nekome drugom, nece ga tek tako oterati.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mfmilan said:

A vala i ja se pitam šta ti igrači misle kad dolaze u ovo naše blato, šta treba recimo Naneliju da uopšte dolazi u kontakt sa navijačima na terenu, umesto da igra u nekoj Španiji bez takvih problema.

 

Kako se ispostavilo, ostade samo Spanija kao mogucnost jer Italija, Grcka, Izrael pa i tradicionalno Turska (ne toliko ove sezone) su gore od nas. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...