Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

16 hours ago, Alex_Serbia said:

Funny story...

 

Spadam u srećnih 5% muškaraca koje njihove tašte obozavaju koliko i svoje kćerke. Pre 5-6 godina mi je poklonila ranac koji moje lenjo dupe nije do sada zamenilo za drugi (doduse, ovaj se drzi izvrsno, valjda je to razlog).

 

Po prvi put od cetvrtka sam imao potrebu da iz stana izađem sa rancem. 15tak minuta od izlaska i nepovratnog udaljavanja sam se zapravo setio ciji logo/grb je na rancu, jer o tome nisam imao potrebe ranije da razmisljam...😬😬😬

 

Tako da, ako vidite vitkog, prosedog, 38-godisnjeg lika sa grbom Reala na rancu, ne pucajte! Nikada ne znate neciju pricu i okolnosti 😑😆

 

Mozda je tasta samo bila veoma dalekovida... :wicked:

Link to comment
Share on other sites

Potpuno ocekivano za Tavaresa…

 

mislim da postoji 1% sanse da igra, igrace jer su videli kako su prosli u drugoj utakmici, takodje Mateo mora da spasava svoju guzicu…

 

mislim da trunke ne bi trebali da kalkulisemo, nego i mi svim raspolozivim silama na njih u trecoj… pa sta bude.. vazni su im Dek i Jabusele tako da ce i oni koliko toliko biti oslobljeni…

 

da je lako, ne bi nas zapalo…

 

i da…verovao bi da mozemo i da se ave ovo sa suspenzijama desilo a da su oni obe pobedili… a kako necu sada…

 

i nije fer prema ostalim momcima unapred ih otpisivati

 

 

edit: ovaj sa arene kaze da nema Tavaresa

Edited by Zacool
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Raspadaju se, sa sve Deckom i Jabuseleom… bez njih bice jos gori.. Tavares se cuva onda za utork, ali mislim da nema sansi da odigra vise od 20 min…

 

mislim da sad niko ne moze ni da predpostavi na sta cemo da licimo i kako ce ta utakmica da ode…

 

I malo ovde treba uci sa rezervom.. i mi smo se “raspadali” protiv Igokee i slicnih… al smo na kraju dobijali…

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako cemo se oslanjati na Andjusica, zatvaraj radnju. Bice katastrofalno tesko napraviti adjustment protiv ovako duboke ekipe da se minimizira hazard njegovih i minuta Tristana/Balse koji ce gotovo izvesno morati da im se daju da nam ne popadaju nosioci koji su dostupni. Bukvalno samo neko tesko ludilo sina Avrama moze da nam obezbedi i egal tekmu, kamoli nesto vise. Naravno da bih i ja zeleo da se posao zavrsi sto pre, ali to sada prosto nije moguce. Mislim da je to odavno jasno i Zeljku. Covek je mozda fajter, ali nije imbecil i te price kako nece pustiti ni dete u tablicu ovde ne piju vode. Prosto su okolnosti takve da mora da se izabere manje zlo i oceni 'kontrolisani rizik'.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Igrace Tavares protiv nas 1000% i to ce da guli mega minute, ako se Ćuska pita. Mateu dupe zavisi od toga.

 

Jedino da Edi proceni/odluci da je sansa za prolaz Reala mizerna, pa da cvrsto odbije da rizikuje svoje zdravlje i karijeru.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam očigledno jedina budala, i ovde i u rl, koja misli da treba pustiti obe, ispeglati kazne, i odvaliti ih ponovo u Madridu. 

Glede situacije, gde u 3 utakmici(ili obe u Bg) cedimo igrače do poslednjeg atoma snage, igramo egal, izgubimo, i odemo polumrtvi u Madrid vs pa išli smo i iz Fuenlabrade u istoriju, za što ne možemo da probamo i Madrid. 

Gde grešim u računanju? 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, KockoOblo said:

Ja sam očigledno jedina budala, i ovde i u rl, koja misli da treba pustiti obe, ispeglati kazne, i odvaliti ih ponovo u Madridu. 

Glede situacije, gde u 3 utakmici(ili obe u Bg) cedimo igrače do poslednjeg atoma snage, igramo egal, izgubimo, i odemo polumrtvi u Madrid vs pa išli smo i iz Fuenlabrade u istoriju, za što ne možemo da probamo i Madrid. 

Gde grešim u računanju? 

Grešiš u mnogo toga, al prevashodno da nije u našem DNKu, da puštamo utakmice.

 

Da ne spominjem, da bi svaka naredna pobeda Reala, njima digla moral i bili bi bliži preokretu.

 

Na kraju krajeva, imamo dve utakmice pred našim navijačima i potpuno je suludo namerno dopustiti da dođe do toga da jedna utakmica odlučuje. I to u Madridu.

 

Ajde da vidim da neko kaže Željku, "E sad ćemo da pustmo dve utakmice koje nas potencijalno vode na F4".

 

Idemo u meso, svaku narednu, pa ako nas nadigraju tri za redom, pružimo ruku. U suprotnom, odnosmo u Kaunas.

Edited by Xpert
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, KockoOblo said:

Ja sam očigledno jedina budala, i ovde i u rl, koja misli da treba pustiti obe, ispeglati kazne, i odvaliti ih ponovo u Madridu. 

Glede situacije, gde u 3 utakmici(ili obe u Bg) cedimo igrače do poslednjeg atoma snage, igramo egal, izgubimo, i odemo polumrtvi u Madrid vs pa išli smo i iz Fuenlabrade u istoriju, za što ne možemo da probamo i Madrid. 

Gde grešim u računanju? 

 

Potcenjujes fakat da bi u G5 Real povukao svaku vezu, uslugu, lobi, duska dugouska, MCU i SW fransizu samo da prodju dalje.

 

Na cist basket, normalno sudjenje i kompletni, verujem da bismo mogli I do 3.pobede u Madridu.

 

A iscedjeni fizicki za G5 svakako ne bismo bili, jer se opet pravi pauza 4-5 dana izmedju. 1-2 i 3-4 se igraju sa danom pauze.

Just now, Xpert said:

Idemo u meso, svaku narednu, pa ako nas nadigraju tri zaredom, pružimo ruku. U suprotnom odnosmo u Kaunas.

 

Ovoliko veliki covek nisam, posle svega, jer bi njihov prolaz bio sve samo ne u ravnopravnim snagama. Svaka cast ostalima ako jesu.

50 minutes ago, Beonegro said:

Interesantno da Hezonja nije bio u sastavu.

Randolph opet samo 6 minuta, pa i Poirier malo minuta (18) obzirom da je jedina prava petica u sastavu.

 

Pa cuvaju ih za Bg.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Alex_Serbia said:

Pa cuvaju ih za Bg.

Hezonja baš djeluje kao lik kojem je duša u nosu i treba mu odmor...

Randolph očito da ne može više od nekoliko minuta, a Kruško je danas prosto bio loš, šut 1/6, čini mi se

 

Link to comment
Share on other sites

Apsolutna bi glupost bila ici na 2 poraza u Bg pa onda sa kompletnom ekipom po prolaz u Madrid. Koliko god da su ovi u kurcu 2 pobjede u Areni bi ih vratile iz mrtvih i jako tesko bi bilo dobiti ih u G5 u Madridu i za mnogo jacu ekipu od Partizana. Mislim da Partizan moze ovo zatvoriti cak i u G3 bez obzira na suspenzije, Real je prosto u raspadu trenutno i ni slucajno im ne treba davati sansu da se vrate u zivot. 

Link to comment
Share on other sites

Kako ih iz mrtvih vraća činjenica da će dobiti 2 utakmice protiv Balše, Tristana, Trivuna i Andjušića? Usput nahranjeni u Areni, napušeni od cele Evrope, i našim osmehom posle obe izgubljene. Na kraju, nije li na nama da odredimo kako ćemo da umremo, a ne kako hoće EL i madridisti? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...