Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Jel sam ja nesto propustio ili sta, ali nije mi jasno kako Barsa moze biti druga ako pobedi? Izgubili 5 razlike od Reala, a pobedili 2 razlike, i ukoliko pobede sutra imaju isti skor pobeda i poraza… Jel sam nesto istripovao ili mi je mozak vec na odmoru…

1 minute ago, Xpert said:

Ako izgubimo, sedmi smo.

Ako izgubimo, a Zalgiris dobije, sesti smo valjda.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Klipan said:

Jel sam ja nesto propustio ili sta, ali nije mi jasno kako Barsa moze biti druga ako pobedi? Izgubili 5 razlike od Reala, a pobedili 2 razlike, i ukoliko pobede sutra imaju isti skor pobeda i poraza… Jel sam nesto istripovao ili mi je mozak vec na odmoru…

Ako izgubimo, a Zalgiris dobije, sesti smo valjda.

 

Pobedili u produzetku, pa se ta utakmica racuna kao nereseno

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Klipan said:

Jel sam ja nesto propustio ili sta, ali nije mi jasno kako Barsa moze biti druga ako pobedi? Izgubili 5 razlike od Reala, a pobedili 2 razlike, i ukoliko pobede sutra imaju isti skor pobeda i poraza… Jel sam nesto istripovao ili mi je mozak vec na odmoru…

Ako izgubimo, a Zalgiris dobije, sesti smo valjda.

U pravu si za Zalgiris.
A ovo prvo. Real je dobio posle OT-a, pa se to racuna kao 0.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, realno *w said:

jedan iz arhive:

 

 

 

Kada se završila tekma sa Monakom, pomislio sam na ovaj post. Napisan na 7-9 ako se ne varam, kada smo već imali nekoliko kikseva i tek pokazali znake života. 

Tada sam bio u fazonu da samo želim da do kraja makar ostanemo u nekoj matematilkoj priči oko prolaska dalje.

 

Uglavnom, brat @pendulum ovo update-ovao iz kola u kolo i širio optimizam. I uvek sam voleo da pročlitam te postove i pomislim pa dobro, moglo bi ovo ovako da bude... 

Svaka čast i hvala ti na tome.

 

 

Ja sam sebe stalno psovao što nisam bukmarkovao taj post pa sam ga cimao da nađe prognozu. :classic_biggrin: Odlično je ovo predstavio, a eto, prevazišli smo čak i njegova očekivanja. :classic_smile:

4 hours ago, Klipan said:

Iako je kratko bio, meni jedna od omiljenih “kompletnih pojava” je Blake Stepp. Kakav sut…kakav pokeras :classic_biggrin:

Dule je pričao da mu je Blejk bio omiljeni stranac. Po njegovim rečima sve je znao o košarci.

..............................

Elem, osim što nam je ovaj rani prolazak u top 8 sačuvao živce dobro je i što se dobilo dodatnog prostora da prođe euforija, novinski tekstovi, razna smatranja i slično, pa da se sve to smiri do plej-ofa. A tamo, ko god da dođe, nagaziti ga pa šta bude. Neka se svako debelo oznoji da iščupa pobedu od nas.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Barkley#34 said:

Je l' beše i dalje važi da se dobijaju pare i za svaku pobedu (35k) i za konačan plasman? Ako je tako, bez proveravanja cifara kontam da bi milionče trebalo da padne u kasu kluba po tom osnovu.

 

1.4 mil 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Barkley#34 said:

..............................

Elem, osim što nam je ovaj rani prolazak u top 8 sačuvao živce dobro je i što se dobilo dodatnog prostora da prođe euforija, novinski tekstovi, razna smatranja i slično, pa da se sve to smiri do plej-ofa. A tamo, ko god da dođe, nagaziti ga pa šta bude. Neka se svako debelo oznoji da iščupa pobedu od nas.

 

Sličnu sam misao imao sinoć kad je otpala mogućnost da igramo sa Monakom. Nastala bi ogromna euforija, vjerovatno i uvjerenje kako smo već na F4. Ovako, kao i tokom cijele sezone, meč po meč, počevši od večeras. Da zatvorimo regularni dio sezone pobjedom, a drugi nek se poređaju kako im odgovara. 🙂

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Je l' beše i dalje važi da se dobijaju pare i za svaku pobedu (35k) i za konačan plasman? Ako je tako, bez proveravanja cifara kontam da bi milionče trebalo da padne u kasu kluba po tom osnovu.

 

hahahah

podseca me logika na onu decu koja zaradjuju soma jura ali zive sa roditeljima i ponekad plate struju, pa kao, kakve budale ne mogu da zive u ovo zlatno doba

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...