Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Inteligentno vođena utakmica a zamisli trenera sprovedene na terenu od strane igrača. Virtus nije zaslužio da pobedi sa 20 izgubljenih lopti, prodao ih je Belineli samo tako, ali i odličnu odbranu ste odigrali na njemu. Perfektna utakmica Exuma, 17 pts, 7 ass, 7 reb, 4 stl, pravi floor general momenat. Prelazna ocena svima osim Anđuši i Lesoru, ali potonji igra celu sezonu kao zmaj pa i nije toliko strašno. Komentarisao se onaj šut Pantera i što žuri, no zašto se hvatati za jedan šut, čovek preuzima vruće krompire i kad god ne znaju šta će u napadu lopta ide njemu. Žoc ga vraća čim napad zašteka kao klasičan cheat code, a generalno igra dosta zrelije nego pre. Pohvale za odbranu iako je na momente izgledalo mlako i mekano, ipak se lepo gradio defanzivni skok, igrači su lepo rotirali i vršili konstantan pritisak na ključnim igračima protivničke ekipe. Na drugoj strani svi mlaki osim Tea (da ponovim još jednom kakav igrač nama ne treba više u nacionalnom timu) u kom i te kako još ima magije. I aplaudiram misteru Scariolu za prilagođavanja u toku tekme, probao je i sa zonskom odbranom, ali jbg protivnik je bio bolji večeras.

Edited by DameTime
dopuna
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, goofy said:

 

Moja ćera je lično prisustvovala pobedi pre 3 godine, sa Trinkijem.

Lično prisustvuje i večeras, tako da - ja se ne brinem za rezultat.

 

Mezimica ćaletova je za dva dana u Milanu.

Samokažem.

:innocent:

  • Like 11
  • Love 11
Link to comment
Share on other sites

Naneli brat moj. Koliko inteligentan igrac. Birao je apsolutno najbolja resenja u napadu.

 

Lesor slabo, mentalno van meca. Ali i takav opet nije bio kriminalno los. Malo vise su ga "izbacile" nedosudjivane batine koje je primao od zeme.

 

Osim Anđuše (brale, jebeno ne spustaj loptu na parket kad ne znas!!!), svi dali doprinos.

 

Sta je sa Papom? I dalje neke posledice udarca?

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...