Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

7 minutes ago, Ne sam Safete said:

🙂🖤

Jedna od omiljenih situacija, pobeda u EL, u Areni, na Daloov rođendan 

I sad slavlje sa navijačima sve ful i samo kreće varijacija na ono naše Crno beli bravo bravoo, Crno beli Dalo Daloo 

A on sav srećan uskače među navijače i slavi sa njima, mnogo jaka glava

Edited by Shikamaru
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Hello, sad se ovde javljam sa pitanjem kao da sam Koštunica lično... Razmišljam da cimerku iznenadim povodom rođendana odlaskom na Partizanovu tekmu, pa me zanima da li se puštaju u slobodnu prodaju karte za sve ABA/EL tekme ili samo sezonci mogu da idu? 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DameTime said:

Hello, sad se ovde javljam sa pitanjem kao da sam Koštunica lično... Razmišljam da cimerku iznenadim povodom rođendana odlaskom na Partizanovu tekmu, pa me zanima da li se puštaju u slobodnu prodaju karte za sve ABA/EL tekme ili samo sezonci mogu da idu? 

 

Odgovor je da, s obzirom da ima oko 12k sezonaca, s tim što prodaja za EL kreće i do 3 nedelje pre utakmice. 

Doduše, za Olimpijakos i Zvezdu su puštene karte, ali mogu da se kupe samo uz sezonsku kartu, zbog velikog interesovanja i bezbednosnih razloga. 

 

https://kkpartizan.rs/sr/vest/3423/pocela-prodaja-dnevnih-ulaznica-za-mec-protiv-olimpijakosa-prodaja-karata-za-mec-protiv-crvene-zvezde-pocinje-u-ponedeljak

Edited by fillam
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, fillam said:

 

Odgovor je da, s obzirom da ima oko 12k sezonaca, s tim što prodaja za EL kreće i do 3 nedelje pre utakmice. 

Doduše, za Olimpijakos i Zvezdu su puštene karte, ali mogu da se kupe samo uz sezonsku kartu, zbog velikog interesovanja i bezbednosnih razloga. 

 

https://kkpartizan.rs/sr/vest/3423/pocela-prodaja-dnevnih-ulaznica-za-mec-protiv-olimpijakosa-prodaja-karata-za-mec-protiv-crvene-zvezde-pocinje-u-ponedeljak

 

Tnx! A da li postoje utakmice za koje mogu nabaviti karte bez da cimam neko ko ima sezonsku? 😄 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, DameTime said:

Hello, sad se ovde javljam sa pitanjem kao da sam Koštunica lično... Razmišljam da cimerku iznenadim povodom rođendana odlaskom na Partizanovu tekmu, pa me zanima da li se puštaju u slobodnu prodaju karte za sve ABA/EL tekme ili samo sezonci mogu da idu? 

 

Za EL je sve puklo do kraja sezone koliko znam još početkom februara, ostao je OLY gdje karte mogu da kupe samo vlasnici sezonskih, pa ti je možda i najbolja opcija da na'vataš ovdje nekog ko ima sezonsku da ti kupi karte. Imam neke ideje ko bi možda mogao ali nek se jave sami ako su u mogućnosti. Za ABA možeš i sama, bude karata u prodaji i pred utakmicu, osim ako nije derbi u pitanju.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...