Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Sjajna pobeda!

Ova poslednja cetvrtina je zasigurno nasa najbolja ove sezone, ako se sagleda i kvalitet protivnika.

 

Ako budemo mogli igrati ovako ili slicno ovome, ovaj tim moze biti jako opasan. Al treba sve to uklopiti, jer imamo bas mali interval optimalnog stanja. Van toga smo dosta divlji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mnogo važna pobeda, mnogo!

Lesor, pa nema tog superlativa koji opisuje šta taj čovek radi, kakva energija, kakav centar postade. A znao sam da će KP da ih natrpa, došao James u njegovu kuću.. 

Ledej ponovo muški kad treba. 

Papapetru omiljeni igrač u ovoj ekipi 

 

Anđuša dobio Monako

 

Dobijamo Makabi! 

Edited by Instinkt
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ubedljivo najbolja cetvrtina u dosadasnjoj sezoni. Stvarno su svi doprineli u nekakvim serijama, na pocetku Punter i naravno Yam a onda posle Andjusa i Exum uz konstantog Lesora. Energetski smo samleli Monako u poslednjoj cetvrtini sto me je podsetilo na nekadasnji Partizan. Atmosfera na tribinama verovatno jedan od najboljih u Areni ikad.  

Negativno je sve oko Balse a i sto Nunali nista nije odigrao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Upravo dodjoh iz Arene....Lesor srce tima,Andjusicu zabraniti dodavanje(iskljucivo urucenja),kada krene da kreira pik sa dodavanjem o parket cela Arena dozivi predinfraktno stanje...lepo smo ispostovali Saleta(pljuju ga njegovi na tata temi a radi se o kosarkasu koji je Zvezdi doneo 2 titule devedesetih i najboljem kosarkasu Zvezde u poslednje 4 decenije)......Dzejms veceras teska divljana.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Au kakvo veče, borba do koske i na kraju tamo gde sam očekivao da padnemo, mi zgazimo 💪💪💪

 

Svaka čast Željku, kako smo uništili Jamesa, moram to ponovo da vidim i to odmah.

 

Navijanje ne znam je l ikad bilo bolje u Areni - možda protiv Makabija u F4 sezoni ali nisam objektivan, tad sam bio neuračunljiv po više osnova 😆

 

Sad znamo kako izgledamo kad odigramo dobru odbranu (poslednja četvrtina) i kad nas istovremeno krene šut 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...