Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 minute ago, mfmilan said:

Nemoj da si zlonameran, lepo kaže ludilo mora jednom da prestane, znači poziv je od sad pa na dalje. Problem je samo što nema ništa od toga, da ne počinjemo sad opet ko je sve tu odgovoran i ko to može da reši.

 

nisam zlonameran, već zajedljiv. nekako mi je glavni utisak ovog apela da je frka od sranja koje bi dovelo do grdnog kažnjavanja od strane euroleague.

a poverovaću u čestitost ako se ovakve i značajnije akcije nastave prvom prilikom u aba ligi i klsu, ako to igrate. 

  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Hajde da vidimo da li ce uroditi plodom. Nisam preterani optimista, ali sacekajmo cetvrtak. 

 

Za pocetak bio bi napredak da se ne bacaju predmeti na teren i to mislim da ce biti regulisano zbog toga sto je to EL i zbog kazni. Videcemo posle za ABA ligu.

 

Ono u sta sumnjam da ce prestati odmah su pesmice i skandiranje Covicu i familiji, kao i samoj Zvezdi - mislim da je protiv Valensije na kraju tekme bilo ono "kurva umire" a komentator umesto da precuti, veoma radosnim tonom konstatuje kako se navijaci spremaju za predstojeci derbi u EL. 

 

Klubovi ovo nece sami resiti. Toliko se zle krvi stvorilo, da je to uslo u sve pore navijackog drustva a i sire. Ali je dobro da i klubovi imaju inicijativu pa da se onda i drzavni organi ukljuce. Mislim da je @Tamburinjo to dobro rekao nedavno - zasto ne bi vazio isti zakon i van hale, da ako me neko gadja moze da bude krivicno gonjen?

Edited by Kooineeperk
Ispravka, nije Uini nego Tamburino. Thnx Uini.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

nisam zlonameran, već zajedljiv. nekako mi je glavni utisak ovog apela da je frka od sranja koje bi dovelo do grdnog kažnjavanja od strane euroleague.

a poverovaću u čestitost ako se ovakve i značajnije akcije nastave prvom prilikom u aba ligi i klsu, ako to igrate. 

EL kazna je svakako vrlo dobra motivacija za ovaj apel. Mogu oni da apeluju koliko hoće - nije pitanje da li će se neko sranje desiti, već koliko će to sranje biti. I to najviše zavisi od situacije na terenu. Ako bude tekma ko u nedelju, onda će biti pevanja Vesni i zajebancija. Ako bude gusto ili obrnuto, sumnjivih sudijski odluka, provokacija - sve je moguće.

 

Sve u svemu, psihički moramo da budemo spremni da lako može da bude još jedna epizoda gde šaljemo lepu sliku u svet.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mfmilan said:

EL kazna je svakako vrlo dobra motivacija za ovaj apel.

 

Zato kazem opet, nije trebalo obezbediti niti jednu kartu za navijace Zvezde. Neka zvucim tinfoil hat-ovski, ali veliki je rizik da nam oni nameste kaznu. Posle nek limar objasnjava kako to nisu bili nasi.

 

Naravno, perfektno smo sposobni da kaznu sami sebi sredimo. Vec protiv Valensije su letele stvari, cim nije islo kako zelimo.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

nisam zlonameran, već zajedljiv. nekako mi je glavni utisak ovog apela da je frka od sranja koje bi dovelo do grdnog kažnjavanja od strane euroleague.

a poverovaću u čestitost ako se ovakve i značajnije akcije nastave prvom prilikom u aba ligi i klsu, ako to igrate. 


Nista, bolje onda da nisu ni ovaj apel imali. 

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, bar će se lako prepoznati ubačeni đavoli među 18.000 naših anđelčića. :whistling:

 

Da se ne zajebavamo, kad bi prošlo npr. godinu dana bez incidenta pa onda nastane neko njesra, moglo bi se razmišljati o teorijama zavere. Ovako je smešno i pričati o tome. 

 

Neće sam apel pomoći, koliko god da je dobar potez. Pomoglo bi ako bi se na to ukazivalo više puta tokom meča i tako svaki put i na derbiju i na bilo kojoj drugoj utakmici. Smanjila bi se tenzija i broj budala koje su spremne na tako nešto, a represivne mere neka se pobrinu za nepopravljive.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, djole said:

nisam ispratio, sta je na kraju odluceno, jel ce biti gostujucih navijaca ili ne? ako da, jel se zna u kom sektoru?

Neće, dobili su kao klub ona mesta pored klupe (što svaki put svaki klub dobije, i mora) 

Tu im obično sede Kešelj, Pantić, i onaj kkczprofesor koji snima i zapisuje šta, kome i koliko puta pevamo 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Magia said:


Nista, bolje onda da nisu ni ovaj apel imali. 

 

da, to sam i pojasnio, bolje da su lepo spalili arenu nego ovaj apel 🙃

 

samo kazem da cu se primiti na to ako se desava u kontinuitetu, jer, ako ostane na ovome, onda je drzi vodu dok majstori odu i dzaba onda naslovi avangarda u svemu ili kako vec.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, uvrnuto said:

Ostoja najavio ugradnju kamera (jebiga, vest je sa Kurira, ali je gostujući kod njih to i izjavio)

Da su ovo stvarno uradili, pa da lepo ispostaviš račun za kaznu dotičnom/oj koji ubace nešto ili već naprave neki problem. Poništavaš sezonsku, zabraniš ulazak na sportske priredbe, itd. Pa da vidimo ko će sledeći. Ali... Srbija.


Jel bio tender neki za ugradnju, kao za falcon eye?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, djole said:

nisam ispratio, sta je na kraju odluceno, jel ce biti gostujucih navijaca ili ne? ako da, jel se zna u kom sektoru?

 

https://kkpartizan.rs/sr/vest/3343/izvestaj-sa-bezbednosnog-sastanka-uoci-predstojeceg-evroligaskog-derbija

 

Prodaja je bila slobodna, tako da su verovatno i navijači Zvezde kupili karte, ali neće dozvoliti bilo kakvo grupisanje jer su mesta numerisana. Takođe neće biti dozvoljena obeležja gostujućih navijača, što mi je malo bez veze. 

 

Mada čisto sumnjam u sve to, ali videćemo već. 

Link to comment
Share on other sites

Ništa od kamera u Areni...možda postave one fejk plašljivce. Kamere i sistem za prepoznavanje lica su papreni a posebno ako treba pokriti tako veliki prostor. Plus se mora dobiti specijalna dozvola za njihovo postavljanje jer mislim da u našem zakonu nemamo tu stavku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...