Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Kada su javili da ide, ne mogu da kažem da mi je bilo drago, ali mi nije bilo ni žao. Pokidao je zadnju utakmicu, ali bilo je tu dosta uspona i padova tokom ove dve sezone, puno pokidanih živaca. I, što neko reče, neke stvari mi se ne sviđaju, ponašanje, kreveljenje.

 

S druge strane, i on i cela ekipa su pokazali tendenciju ka boljem u zadnje vreme. Želim da verujem da je to konačno Željkov pečat, da je počeo da ih oblikuje kako treba i da to sad dolazi do izražaja.

 

Na kraju mi je baš drago što je ostao, zato što to znači kontinuitet, znači da smo ozbiljan klub (bar trenutno). Lakše će se i neki drugi odlučiti da ostanu, lakše ćemo dovesti nova pojačanja.

 

Naredni dani: :popcorn:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sa jedne strane sam dosta ispizdeo na njega, ali opet covek je doneo ABA titulu i TOP8, tako da moram ozbiljno i da ga postujem. Svakako mislim da bismo tesko doveli ovakvog trpaca, pa ovo izadje kao dobra stvar za nas.

Takodje, mislim da je ovo dobra stvar zapravo i za Pantera, jer nisam siguran da bi 1/1 preneo ovu igru u Barsu, a ovde ce verovatno za malo manje pare imati kljuc u ruke i 3. godinu rada sa Zeljkom.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Punter još nije nigdje otišao.

Nisam imao nikakav info osim osjećaja. Jednostavno, otkad je došao u klub imam taj “insekt”, sliku u glavi kako diže pehar Evrolige, stoga je bilo nemoguće da ode.

The man on the mission and the mission is not over yet.
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Uh, kakva vest! Hvala do neba bratu Miroti, makar na kraju otisao u komsiluk!

 

Razmisljao sam ovih dana kako je Kevin fantasticno kliknuo sa ekipom, Zeljkom, publikom i verovao da bi u naradnoj sezoni to bilo jos bolje. Za ove dve sezone je postao drasticno racionalniji igrac, a cak i tu ima jos mesta za napredak.

 

Fantasticna vest, kako zbog kapitenovog kvaliteta tako i kontinuiteta ekipe.

 

 

 

Edited by Marvin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Cooper said:

Tu su i hrabre komsije sa hrabrim prognozama.

Dan zatvara gospodin Pi :classic_biggrin:

"Ja kad ti kažem i pop opeva".

 

uini, Steva i Beo se ne pojavljuju u ovom serijalu.

Oni ce dobiti stand alone spin-off/sequel :classic_biggrin:

 

 

 

Vidi kupija pustili iz banovine na produženi vikend 

Link to comment
Share on other sites

Panter bi u Barsi kao stranac platio porez od 27% na 6M i zaradio bi 4,38M.

KKP je ponudio ''znatno manju'' cifru a za mečovanje Barsinog ugovora sa naših 10% poreza dovoljno je i 4.8M.

Ako je pristao na 4.5M zaradiće ''samo'' 330K manje...nema promene sredine, adaptacije na novog trenera, sistem i tim.

Barsa se zapetljala sa Mirotom i stavili su tu ponudu na stand by...

Panter nakon par neprospavanih noći napušio agente zbog kuknjave za procenat i prelomio.

Sims ledžit...kongrac nejbors.

 

Grandiozan plus za KKP, rasterećenje za Žoca i tim jer ostaje kapiten i lider ali i ozbiljan boost za rejting KKP i naše košarke...tizer za neke nove bombe u rosterima...

 

da zaustavimo ovu bežaniju čim isteknu papiri...:66:

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...