Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Prpa mi je od mogućih dešavanja u game 5 i agonije koja se produžava još dva dana tako da mislim da je najbolje za sve da mi ovo privedemo kraju večeras. KKP topik onda može na odmor, a vi da krenete sa prelaznim rokom.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ako oni opet budu igrali njihovu "odbranu", probati uzvratiti na isti nacin (sto je tesko, jer mi nemamo taj rukometni talenat u odbrani). A ako zbog toga i po 4.put za redom u ovoj seriji nasi glavni igraci (i samo nasi) udju u problem sa faulovima do poluvremena, nek Zeljko vidi sta ce i koliko ce vise da dopusta. Ili nek nastavi da dopusta, pa nek svima produzava seriju i skracuje odmor.

 

Naravno, u G3 neki od nasih igraca su apsolutno sami krivi za odredjene faulove u napadu, pre svega centri.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Luchifer89 said:
16 minutes ago, uini said:
ne znam odakle ta percepcija da igrate neku cistu odbranu; igrate rukama, na coveku & nogama na lopti.
 
 

Odbrana rukama osvaja prvenstva, it iz noun

 

ma sve kul, samo su mi smesne te nepravde koje u pravilnim razmacima stizu na topik a magia ih redovno lajkuje. vezane ruke & noge all over again.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

ne znam odakle ta percepcija da igrate neku cistu odbranu; igrate rukama, na coveku & nogama na lopti.

 

 

U pravu si. Igra se ili čovek ili zona. I treća varijanta koju igra CZV, remplovanje i bukvalno hvatanje rukama svih igrača koji nemaju loptu. Nema tog gsw-a koji to može da preživi, ako sudije dozvole takav "stil". Ako te ne mrzi, obrati večeras pažnju na domaće igrače CZV, kada ne čuvaju igrača sa loptom, pa sutra možemo da nastavimo na istu temu. Sporcki pozdrav. 

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

opet kazem, slep si kada treba to videti kod partizana. nesportski pozdrav i nadam se da ces biti ekstremno nezadovoljan veceras.

 

ako ipak pobedite, cestitacu, jebiga.

KKP je odbranu, od ne postojeće, popravio na prihvatljivu, samo zbog ludačkog skila u napadu. Mi u prvih 8 igrača imamo 5 koje odbrana zanima samo zbog želimira. 

 

Ja sam uvek nezadovoljan kada ne igramo basket. Sve najbolje druže. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

nije bitno koga zanima odbrana, vec sta vam tolerisu [sve ono sto ti smeta kod zvezde, plus nogomet].

Nogomet je statistička greška, rukomet je pravilo, koje uvek donosi borbu od 12 do 15 mesta. Jer gle čuda(ne obraćam se tebi, znam da si bolji od toga), EL sudije i nemaju neko visoko mišljenje o Brankovim okovima. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, KockoOblo said:

Nogomet je statistička greška, rukomet je pravilo, koje uvek donosi borbu od 12 do 15 mesta. Jer gle čuda(ne obraćam se tebi, znam da si bolji od toga), EL sudije i nemaju neko visoko mišljenje o Brankovim okovima. 

 

torimaux, branko je igrao 15mins, tekma traje 40.

Link to comment
Share on other sites

Ubedjen sam da bude li ovo otislo u G5 da ce komsije (citaj NC) na bilo kakvu "provokaciju/prozivku" odgovoriti izlaskom sa terena i traziti da se isprazne tribine.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk


Nažalost...očekivan i odomaćen taktički potez u derbiju ali koji retko da rezultata. Mora da se gilja...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...