Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Ja bih radije Real. Pogotovu ako Kopriva bude spreman za 5 faulova na Ediju i 10 tak minuta.

Tamo su dva balkanerosa kojima se lako u glavu može ući i tri španska veterana, ne prevruc domaći teren, flopere koji mogu da dignu našu publiku, na guzatog Jabuselle guzatog Zeka možemo poslati  inajvažnije bez Lasa su.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jel se meni učinilo ili Nunnally nije ni ulazio u poslednjoj četvrtini?

 

Što se Reala tiče, bušni su na pleju ali na svim ostalim pozicijama su pokriveni sa po dva odlična igrača a što je najvažnije fizički su dominantni, na skoro svakoj poziciji su veći od proseka. Vi dosta toga bazirate na fizičkoj superiornosti (i dalje mi je nerealan podatak da ekipa koja ima samo 5 asistencija celu utakmicu ne bude počišćena sa 20+ razlike protiv jedne Barse, to dovoljno govori koliko dobro pojedini individualci igraju), tako da je imho Real dosta nezgodan match up, a Tavares mi deluje kao jedini igrač u EL koji: 1. em na fizikalije može da dominira Lessorta, 2. em može da zaustavi Exuma na obruču. Zato vam je u petak potrebno ono šutersko ludilo iz prethodnih nekoliko utakmica i da se oni ubace u nervozu.

 

Takođe podatak koji je mnogima promakao, KKP je sinoć imao samo 3 izgubljene lopte za celu utakmicu, to je impresivan podatak i nebo i zemlja u odnosu na start sezone.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, odupri se ludilu said:

Ja bih radije Real. Pogotovu ako Kopriva bude spreman za 5 faulova na Ediju i 10 tak minuta.

Tamo su dva balkanerosa kojima se lako u glavu može ući i tri španska veterana, ne prevruc domaći teren, flopere koji mogu da dignu našu publiku, na guzatog Jabuselle guzatog Zeka možemo poslati  inajvažnije bez Lasa su.

Da bi dobio Real moraš ga igrati bez "Koprive"  kao i celu EL.

Ako ne dobijete Real onda mi se čini da i nećete ući u Top8.

Sretno.

ps

Ja sam ispravio redosled mojih slova.

Ne budi na ivici...kad si pismen i znaš da je greška u kucanju.

Ali opet kako ti hoćeš 🙂

 

Edited by Gojko
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Chaos Is Me said:

Jel se meni učinilo ili Nunnally nije ni ulazio u poslednjoj četvrtini?

 

Što se Reala tiče, bušni su na pleju ali na svim ostalim pozicijama su pokriveni sa po dva odlična igrača a što je najvažnije fizički su dominantni, na skoro svakoj poziciji su veći od proseka. Vi dosta toga bazirate na fizičkoj superiornosti (i dalje mi je nerealan podatak da ekipa koja ima samo 5 asistencija celu utakmicu ne bude počišćena sa 20+ razlike protiv jedne Barse, to dovoljno govori koliko dobro pojedini individualci igraju), tako da je imho Real dosta nezgodan match up, a Tavares mi deluje kao jedini igrač u EL koji: 1. em na fizikalije može da dominira Lessorta, 2. em može da zaustavi Exuma na obruču. Zato vam je u petak potrebno ono šutersko ludilo iz prethodnih nekoliko utakmica i da se oni ubace u nervozu.

 

Takođe podatak koji je mnogima promakao, KKP je sinoć imao samo 3 izgubljene lopte za celu utakmicu, to je impresivan podatak i nebo i zemlja u odnosu na start sezone.

To, kao i činjenica da smo imali 6 ukradenih, a oni 14 izgubljenih lopti. Mislim da smo zbirno (za 2 i 3 poena), imali bar 15-ak šuteva više...ali retko koji od njih je bio "čist", što govori o njihovoj odbrani i  pogotovo o "pripremi" utakmice.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Chaos Is Me said:

Jel se meni učinilo ili Nunnally nije ni ulazio u poslednjoj četvrtini?

 

Što se Reala tiče, bušni su na pleju ali na svim ostalim pozicijama su pokriveni sa po dva odlična igrača a što je najvažnije fizički su dominantni, na skoro svakoj poziciji su veći od proseka. Vi dosta toga bazirate na fizičkoj superiornosti (i dalje mi je nerealan podatak da ekipa koja ima samo 5 asistencija celu utakmicu ne bude počišćena sa 20+ razlike protiv jedne Barse, to dovoljno govori koliko dobro pojedini individualci igraju), tako da je imho Real dosta nezgodan match up, a Tavares mi deluje kao jedini igrač u EL koji: 1. em na fizikalije može da dominira Lessorta, 2. em može da zaustavi Exuma na obruču. Zato vam je u petak potrebno ono šutersko ludilo iz prethodnih nekoliko utakmica i da se oni ubace u nervozu.

 

Takođe podatak koji je mnogima promakao, KKP je sinoć imao samo 3 izgubljene lopte za celu utakmicu, to je impresivan podatak i nebo i zemlja u odnosu na start sezone.

 

B1: da, meni je delovalo neverovatno da Zeljko nije probao sa njim zadnjih 5 min kada nismo imali sutera na terenu, a Dante riknuo. 

 

B2: ovo. Meni je zaista cudno kako vecina ovde misli da ce nam biti lakse protiv Reala nego sto je bilo sinoc. Narocito sto imaju vrlo pokretno, vrlo visoko, vrlo precizno sa penala cudoviste pod kosem. Ekipa spremna da te natrpa ocas posla. Poput nas, samo upgraded verzija, kao sto napisah sinoc 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sector said:

Mislim da se ova Barsa može dobiti u plej ofu.

Jedan meč možemo u PO dobiti bilo koga u ligi, pa i sve iz vodeće trojke. Za celu seriju bi moralo mnogo toga da se poklopi, jer su ipak sva tri vodeća tima fizički dominantni i popunjeniji na svim pozicijama i na klupi, a to u seriji mnogo znači.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Jedan meč možemo u PO dobiti bilo koga u ligi, pa i sve iz vodeće trojke. Za celu seriju bi moralo mnogo toga da se poklopi, jer su ipak sva tri vodeća tima fizički dominantni i popunjeniji na svim pozicijama i na klupi, a to u seriji mnogo znači.

 

Nije neko izmišljanje tople vode da vam je najbolja šansa protiv Monaka. Oni doduše jesu u najboljoj formi trenutno, mislim da su vezali 5 pobeda zaredom u Evroligi, ali im je ofanzivni koncept ISO košarka, što u određenim situacijama predstavlja veliki rizik. Ekipe poput Barse su prejake i predobro posložene. 

 

Ali ništa nije nemoguće. Čak smo i mi one sezone za malo dobili CSKA u Moskvi u prvoj utakmici plej ofa. Kad uđeš u plej of, sve je moguće. Ipak, samo protiv Monaka imate baš dobre šanse, ostali match up-ovi su vam daleko teži.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ne sam Safete said:

Da mi ipak idemo jednu po jednu?

Slažem se, jednu po jednu do Top 8. Hoću Real u plejofu, nevezano od ishoda utakmice u petak. Zanemaruje se prednost trenera u seriji, a uz dužno poštovanje, ona kesa na Realovoj klupi je naša najveća šansa. Na F4 lagano, kako bude. Kad je došao Željko, napisao sam da u trećoj godini očekujem EL titulu. 

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, goofy said:

Nego, komšije se izgleda zajebale i Špancima ukrale pogrešnog argentino plejoa.

Jedino da Kampaco proba da pusti brkove...

 

sačuvaću mentalno ovaj tejk za aba plejof /ako se pojavite/.

 

od ostalih vesti, nowitza bio tokom prepodneva u kofidrimu na vračaru, izdao je munze.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...