Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Odmarao je Lesor... sve na njega... 😄

 

Umor me ne brine toliko. Imali su 7 dana pauze. Sem ovih sa delikatnom situacijom svako malo niko to nije imao u ovom delu sezone. 

 

Jedino sto me malo brine je broj dana za pripremu. Al boze moj nek se druze ceo dan danas i sutra...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

 

upravo zbog ovoga je smešno što se ložite na kleš, bobmarlija i pojamnemam, recita brate, mi smo seljaci, kao i vi, poštovaće vas ljudi daleko više.

 

Ništa tebi lično, Uini, samo kao šlagvort za sve.

 

A je l' može bez tatisanja, sad kad je ta septička jama zakatančena? Nije lepo da se preliva na ostale teme.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stiletto said:

 

Ništa tebi lično, Uini, samo kao šlagvort za sve.

 

A je l' može bez tatisanja, sad kad je ta septička jama zakatančena? Nije lepo da se preliva na ostale teme.

My mistake... upitah se da li je to neki trend ili tsl? Eto, neće se ponoviti 😄

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Stiletto said:

 

Ništa tebi lično, Uini, samo kao šlagvort za sve.

 

A je l' može bez tatisanja, sad kad je ta septička jama zakatančena? Nije lepo da se preliva na ostale teme.

 

moze naravno, samo je pitanje da li moze ista da se kritikuje ako ne moze muzicki ukus u koliziji sa partizanskim narativom? na zeljkovu strategiju nemam zamerki. javicu se onda sa "svaka cast" kad pobedite neku novu bitnu tekmu.

 

inace, ako se neko ne lozi na te murale na koje referisem, valjda ne bi trebalo da tom nekom smeta i podjebavanje tipa, "odlutali ste od postulata murala u derneku".

 

znas one likove sto se kunu u rnr ali na svadbi prvi povedu kolo. ko ga ne bi vol'o. a ako ga volis, ne treba da se stidis i itd ( :

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

moze naravno, samo je pitanje da li moze ista da se kritikuje ako ne moze muzicki ukus u koliziji sa partizanskim narativom? na zeljkovu strategiju nemam zamerki. javicu se onda sa "svaka cast" kad pobedite neku novu bitnu tekmu.

 

inace, ako se neko ne lozi na te murale na koje referisem, valjda ne bi trebalo da tom nekom smeta i podjebavanje tipa, "odlutali ste od postulata murala u derneku".

 

znas one likove sto se kunu u rnr ali na svadbi prvi povedu kolo. ko ga ne bi vol'o. a ako ga volis, ne treba da se stidis i itd ( :

 

Sve pet za ovo što si napisao, samo što to nije za ovu temu. Šta te košta da otvoriš novu temu "muzički ukus Grobara i Cigana" pa tamo razvezeš o ovome do mile volje? :64:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

moze naravno, samo je pitanje da li moze ista da se kritikuje ako ne moze muzicki ukus u koliziji sa partizanskim narativom?

 

Dobar deo ljudi boli kurac, neki koji gotive punk ali i Partizan su nasli neke likeminded ljude. Ne secam da je neko prethodnih godinicu, dve na ovom forumu na bilo koji nacin provlacio taj partizanski narativ koji pominjes.

 

2 hours ago, uini said:

upravo zbog ovoga je smešno što se ložite na kleš, bobmarlija i pojamnemam, recita brate, mi smo seljaci, kao i vi, poštovaće vas ljudi daleko više.

 

Je l' bilo smesno dok je bio Dzile tu, pa umesto Zeljkovih kafanskih noci ovde se nasli snimci npr. sa Prtijevih nastupa ili nekog punk benda?


Ta prica o partizanskim punk narativima je prenapumpana i to vecinski od ne-navijaca Partizana. Slicno je i sa GTR-om, pola ljudi na ovom forumu ih je strpalo u isti kos sa RSB-om, oni jesu najveca grupa ljudi koji guraju taj partizanski narativ kako kazes, ali i kao takvi nemaju preko 20k nekih followera diljem drustvenih mreza, a recimo ovde se nikad ili jednom u godinu dana neka njihova objava podeli.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

moze naravno, samo je pitanje da li moze ista da se kritikuje ako ne moze muzicki ukus u koliziji sa partizanskim narativom? na zeljkovu strategiju nemam zamerki. javicu se onda sa "svaka cast" kad pobedite neku novu bitnu tekmu.

 

inace, ako se neko ne lozi na te murale na koje referisem, valjda ne bi trebalo da tom nekom smeta i podjebavanje tipa, "odlutali ste od postulata murala u derneku".

 

znas one likove sto se kunu u rnr ali na svadbi prvi povedu kolo. ko ga ne bi vol'o. a ako ga volis, ne treba da se stidis i itd ( :

Bold - 100% true

Znam da se nisi obraćao meni, ali mislim da nas na ovom topic-u okuplja PARTIZAN, a ne muzički ukus ili "partizanski narativ".

no offense ...

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, uini said:

 

moze naravno, samo je pitanje da li moze ista da se kritikuje ako ne moze muzicki ukus u koliziji sa partizanskim narativom? na zeljkovu strategiju nemam zamerki. javicu se onda sa "svaka cast" kad pobedite neku novu bitnu tekmu.

 

inace, ako se neko ne lozi na te murale na koje referisem, valjda ne bi trebalo da tom nekom smeta i podjebavanje tipa, "odlutali ste od postulata murala u derneku".

 

znas one likove sto se kunu u rnr ali na svadbi prvi povedu kolo. ko ga ne bi vol'o. a ako ga volis, ne treba da se stidis i itd ( :

Sve u svoje vreme: nije u koliziji slusanje rnr i slusanje narodne muzike - to je postovanje muzike raznih naroda. Recimo, slusas ZZ Top i posle ponoci predjes na Rodju Raicevica ili Dzeja. Za sevdalinke vec treba sluha i senzibiliteta.

:s_d:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

Što se sutrašnje utakmice tiče, "naše" Barsine poluge treba zbuniti :

 

1. Kaliniću ne zviždati i ne vređati ga nikako (vrv. se za to sprema)

2. Mirotiću pokloniti uramljenu sliku sa motivima srpskih svetinja i zamoliti ga da "prikoči"

3. Vesely-ju pokloniti njegov uramljeni dres Partizana (kao Fener Polonari), uz obećanje o povlačenju broja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Cooper said:

.07d459aae6b8dca5b4c42bf89b553e6d.gif

 

Danas sam u rekordnom roku nahranio klinca (2 godine) puštajući mu ovu sekvencu na repeat umesto standardnih crtaća. Inače od igrača zna da izgovori samo Papapetju, verovatno zato što mu slično sa Barbapape.

  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

jel smem da zajebavam gtrovce ovde?

Ne smes, jer nam je zabranjeno da kacimo njihova dela... vaskolika moderacija je stavila u isti kos gtr i rsb 

 

Ps pa bio je grafit i za sinana

Pss mada i njega neki svrstavaju u pank ne znam dal se racuna

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, realno *w said:

Nego, gospodja sinoć prvi put bila na tekmi sa ovoliko ljudi (generalno u životu bila na 2 i po sportska događaja, isto toliko na TVu pogledala).

Zaprepašćena intenzitetom navijanja i koliko to TV prenos slabo dočara.

 

I ajde sve to, nego vozimo se kući i ide pitanje "A te sezonske, je l to skupo da kupimo dve sledeće godine?"

 

Bukvalno sam se okrenuo u pogledao da li sam povezao pogrešnu osobu.

 

Koga god da si povezao, nije pogresna osoba 😄  

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...