Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

1 hour ago, uvrnuto said:

A vrhunac Kuzma:

"Ovo je bio dobar momenat da se navijači zaista zabave i fantastična poruka i način na koji su je poslali." 

 

Nakon skandiranja Kosovo - Srbija. 

 

Gospodi pomiluj. 

 

48 minutes ago, uini said:

bas sam tad pomislio, uvrnuto, ova je za tebe.

 

 

Vise se ceni :"Kosovo je Srbija" nego transparent"odbrana, odbrana Partizane odbrana".

 

:S

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

A vrhunac Kuzma:

"Ovo je bio dobar momenat da se navijači zaista zabave i fantastična poruka i način na koji su je poslali." 

 

Nakon skandiranja Kosovo - Srbija. 

 

Gospodi pomiluj. 

Kako bi ti meni slusao "Orahovcu basto rajska" od Pedje i Ultra Copa 10 h na repeat 3:-)

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, bekrinjo said:

Odličan večerašnji podcast tj. gost kod Jao Mileta, Ermal Kuqo (Kurtoglu)...

 

ah, ermal kuqo, sa kojim sam se jednom napičkao na tw. kad je bio onaj adria open tokom korone imao je tiradu nekih less than friendly postova o novaku, kako je ovakav i onakav, ugrožava javno zdravlje itd, i onda napisa "i'd have rafa or roger every day over him!", na šta mu ja odgovorim "coming from a clippers executive, I'm not surprised you're settling for second and third best", onda je usledilo sakrivanje tweetova i otpraćanje. bilo je vrlo civilizovano, na nekom nivou. al' sad vidim i blokiran sam, pa dobro, life goes on štos kaže.

  • Like 1
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Mairosu said:

 

ah, ermal kuqo, sa kojim sam se jednom napičkao na tw. kad je bio onaj adria open tokom korone imao je tiradu nekih less than friendly postova o novaku, kako je ovakav i onakav, ugrožava javno zdravlje itd, i onda napisa "i'd have rafa or roger every day over him!", na šta mu ja odgovorim "coming from a clippers executive, I'm not surprised you're settling for second and third best", onda je usledilo sakrivanje tweetova i otpraćanje. bilo je vrlo civilizovano, na nekom nivou. al' sad vidim i blokiran sam, pa dobro, life goes on štos kaže.

 

Pusti ti to twitter tatisanje, nego jal je spreman nba podcast? 😁

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mairosu said:

 

izašao u utorak, dr vojo

 

Bome, bolje sam prognozirao plej-in od vas dvojice 🤭 

Zezam malo, ali uzivao sam u osvrtu svejedno.

Dalas i Portland def najveca razocarenja, ali bice vrlo zanimljivo na sta ce liciti Juta i OKC sledece sezone. Imam velika ocekivanja, not gonna lie. Boze zdravlja i da Indijana zalici na nesto za par sezona.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Pa srpski komentator prenosi srpski klub u evropskoj utakmici, logicno da ce da navija. 

 

Tacno. Stvarno ne vidim problem. Domaci komentatori su uvek pristrasni prema domacim timovima (a cesto i prema domacim igracima in general) i ne vidim tu nista cudno i abnormalno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Veteran said:

Kako ga nije sramota da ovoliko navija za Partizan - nije komentator nego navijač. Stamota za SK!

Nije kao plavšić dežurni kritičar nego navija, meni nije problem što navija nego što ne zna osnovne stvari o košarci

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...