Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

15 hours ago, Romantik said:

Zbog fantazija sam hteo da gledam mec Hapoel-London, ide na SK6. Sta je ono majko mila!? :smiley5: A ne mislim na kvalitet kosarke, vec slike na SK 6. Jasno mi je da nije HD, ali ja goru sliku nisam geldao ni '80 kad je polovina kanala imala sneg. Nemoguce razaznati igrace, brojeve, uopste procitati grafiku sa rezultatom. Sramota je ovako nesto zvati tv kanalom.

Oni samo preuizimaju signal, nije do SK

Link to comment
Share on other sites

elem, nakon kraćeg downtimea mondo kanala obe najave NBA su na YT

 

 

 

u ponedeljak i utorak su izašle na SC i mondo videu.

elem, ko nije uhvatio tada, epizode idu utorkom i "day to be determined" tj. verovatno četvrtak ili petak. premijera Mondo i audio servisi, yt +48h.

Patreon ste linkovali, hvala najlepše. ko hoće dobro je došao, ko neće i on je.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

On 10/18/2022 at 5:42 PM, Kankkunen said:
 

I ovo nisu jedine dobre vesti za poklonike košarke i fudbala. Na kanal B92 vraća se i najjača košarkaška liga sveta – NBA.

A što se fudbala tiče gledaoce očekuju uzbudljive fudbalske utakmice najjačih evropskih liga.

 

A Ilija Kovačić, jel se vraća na B92 zajedno sa NBA ?  🙃

Link to comment
Share on other sites

On 10/18/2022 at 5:42 PM, Kankkunen said:

I ovo nisu jedine dobre vesti za poklonike košarke i fudbala. Na kanal B92 vraća se i najjača košarkaška liga sveta – NBA.

A što se fudbala tiče gledaoce očekuju uzbudljive fudbalske utakmice najjačih evropskih liga.

 

To taman sad kad SBB prestaje da prenosi B92? Lol.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Horium said:

 

To taman sad kad SBB prestaje da prenosi B92? Lol.

Pa samo dokaz koliko je sve naopačke u ovoj državi. Dobijaš program koji može da ti digne značajno rejting gledanosti u poređenju sa sadašnjim stanjem, što znači i veća naplata od reklama, i ti onda namerno postavljaš takve uslove da operater koji drži nekih 40% pretplatnika, prestane sa emitovanjem tvog programa, a onaj ko nije na SBB-u svakako ima i Arenu u paketu i gde će pre gledati tamo, nego da sluša ona dva debila na B92. Jedinu korist mogu imati oni koji gledaju televiziju preko antene, ali njih je manje od 10.5% u državi..

Edited by Green23
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

Pa samo dokaz koliko je sve naopačke u ovoj državi. Dobijaš program koji može da ti digne značajno rejting gledanosti u poređenju sa sadašnjim stanjem, što znači i veća naplata od reklama, i ti onda namerno postavljaš takve uslove da operater koji drži nekih 40% pretplatnika, prestane sa emitovanjem tvog programa, a onaj ko nije na SBB-u svakako ima i Arenu u paketu i gde će pre gledati tamo, nego da sluša ona dva debila na B92. Jedinu korist mogu imati oni koji gledaju televiziju preko antene, ali njih je manje od 1.5% u državi..

 

Ja sam uspeo da nadjem da SBB ima 31%, dakle dosta manje od 40%. 

Analognu televiziju nisam siguran koliko ljudi koristi jer se za to ne placa pretplata pa nema podataka. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

:classic_blink:

Mislim da si debelo omasio..ako nisi hteo da karikiras stvar..onda ok

Tek sada sam video da sam nekako progutao nulu, izvinjavam se. Kada kažem antenu, ne mislim na korisnike Total TV usluge i sličnih stvari, već isključivo one koji digitalni risiver za prijem tristerijalne televizije. Oni svakako ne ulaze u merenja, i nikako ne mogu da utiču na to da uveća profit B92 televizije. 

 

44 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Ja sam uspeo da nadjem da SBB ima 31%, dakle dosta manje od 40%. 

Analognu televiziju nisam siguran koliko ljudi koristi jer se za to ne placa pretplata pa nema podataka. 

 

Podatak od 40% je iz maja meseca, ali broj konstatno opada, zbog svih stvari koji se dešavaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, СтелаРоса said:

Gledao sam dosta kosarkaskih utakmica i ne secam se da sam cuo te izraze. Stariji ljubitelji kosarke tesko da mogu da razumeju sta to znaci

 

sve je stvar navike, rekao bih. 

nije to drugačije nego kada komentator kaže tajm aut umesto minut odmora.

a čak i da neko nije basketaški verziran, skapiraće valjda na osnovu toga što se desilo na terenu, makar iz drugog puta.

 

već sam diskutovao tokom evropskog prvenstva na temu: mislim da publiku ne treba potcenjivati, niti joj povlađivati, tako što se govori samo ono što joj je poznato.

za moj ukus je košarka ionako banalizovana kod većine naših komentatora. 

al to je sad digresija. hoću da kažem, strani izraz, jaka stvar, skapiraće koga zanima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MrTwister said:
40 minutes ago, СтелаРоса said:
Gledao sam dosta kosarkaskih utakmica i ne secam se da sam cuo te izraze. Stariji ljubitelji kosarke tesko da mogu da razumeju sta to znaci

Ako nijesi čuo za drive & kick do danas, onda nijesi gledao toliko košarkaških utakmica kao što tvrdiš.

 

Zašto bi bilo čudno kad taj izraz koristi jedan do dva komentatora na našim televizijskim kanalima,a ima ih bar 20tak u regionu na SK-ima i Arena-ama.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/18/2022 at 5:42 PM, Kankkunen said:

I ovo nisu jedine dobre vesti za poklonike košarke i fudbala. Na kanal B92 vraća se i najjača košarkaška liga sveta – NBA.

A što se fudbala tiče gledaoce očekuju uzbudljive fudbalske utakmice najjačih evropskih liga.

 

Zna li se sta, jel ovo prestalo da vazi od kako je B92 ostao na SBB?

Vidim ovog vikenda nista od Partizana i Zvezde nisu prenosili...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Klipan said:

 

Zna li se sta, jel ovo prestalo da vazi od kako je B92 ostao na SBB?

Vidim ovog vikenda nista od Partizana i Zvezde nisu prenosili...

 

Od trenutka sklopljenog ugovora SBB i B92, na B92 povodom gromoglasno najavljivanih prenosa NBA, ABA, Premijer lige, Srpske lige, ostalo samo...

 

5968cc6bdc04ac9826db5c7a49b7208b.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...