Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

Ja mu na tekstove bogami više ne klikćem.

 

Pa nek nastavi da bude gazdina podguzna muva i ćuti kao zaliven na domaću osnovu ali zato kofa govana po Šabazu (ili manje više svakom ozbiljnijem strancu pre njega). 

  • Like 12
  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NMX said:

Ja mu na tekstove bogami više ne klikćem.

 

Pa nek nastavi da bude gazdina podguzna muva i ćuti kao zaliven na domaću osnovu ali zato kofa govana po Šabazu (ili manje više svakom ozbiljnijem strancu pre njega). 

Nesto mi se cini da je Davidovac domaca osnova. 

 

A sto se ZZ tice, ne kritikuje mu se igra koja je od sjaja do ocaja u cetvrtini vec zalaganje na terenu. Nismo slijepi pa da ne vidimo da se ne cima previse. Ono protiv Bayerna je bilo bas problematicno.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nesto mi se cini da je Davidovac domaca osnova. 

 

A sto se ZZ tice, ne kritikuje mu se igra koja je od sjaja do ocaja u cetvrtini vec zalaganje na terenu. Nismo slijepi pa da ne vidimo da se ne cima previse. Ono protiv Bayerna je bilo bas problematicno.

Ih,sad i ti....

 

giphy.gif

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, NMX said:

Ja mu na tekstove bogami više ne klikćem.

 

Pa nek nastavi da bude gazdina podguzna muva i ćuti kao zaliven na domaću osnovu ali zato kofa govana po Šabazu (ili manje više svakom ozbiljnijem strancu pre njega). 

 

Takođe. Na prvi pogled - cool lik. Na drugi - poltrončina retko viđena. 

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Lazarevic ne samo da je tehnički limitiran nego ima i problem psihičke prirode. Oni ziceri su primer toga, jednostavno mu se uvukao strah u kosti jer kad god šutne nekoliko hiljada ljudi u hali prokomentariše “Idukurac bolje bih ja” “Sledeći put nogom, bićeš precizniji” “Bolje u aut da si bacio” itd

 

treba da uzrilja malo protiv nekog Mornara pre nego sto ga ubaci u EL.

 

 

Edit:

Plavišič je najbolji naš (ciganski) komentator godinama unazad. 
 

Imao je fejlova, ali je i dalje daleko najbolji.

Edited by Bad
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

zna plavsic kosarke, ne zezajte, problem kod njega su nasiroko opisani mehanizmi tretmana igraca

Razume se kao Marica u onu stvar... "Lorenzo Brown, kakav odvratan kosarkas"... Decko je najbolji plej EL, bio najbolji plej na evropskom prvenstvu, doneo zlato reprezentaciji Spanije... Plavsic... Nabedjeni poznavalac kosarke, koji ubaci u prenos par termina tipa "backdoor i spanski pick 'n roll" i misli da se razume nesto... Retko odvratan lik

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezda_Srb1991 said:

Razume se kao Marica u onu stvar... "Lorenzo Brown, kakav odvratan kosarkas"... Decko je najbolji plej EL, bio najbolji plej na evropskom prvenstvu, doneo zlato reprezentaciji Spanije... Plavsic... Nabedjeni poznavalac kosarke, koji ubaci u prenos par termina tipa "backdoor i spanski pick 'n roll" i misli da se razume nesto... Retko odvratan lik


Da nastavimo ovde, da ne đubrimo KKCZ topik.

 

Ne slažem se sa napisanim. Plavšić zna košarke. Nije pao sa Marsa. Nije Ilija Kovačić tip komentatora. 

 

I to što pišeš za Lorenca. Tada Lorenco nije bio među najboljim plejmejkerima EL ali nije bio ni kanta Filip Čović style pa je Plavšić, iz razloga koji meni kod njega najviše smetaju, odlučio da ovog gazi iz utakmice u utakmicu dok je za tatinog sina imao tek po koju benignu rečenicu u prenosima. Šta je posle pisao po portalima je manje bitno jer prenos prati neuporedivo veći broj ljudi u odnosu na broj ljudi koji će da pročitaju tekst koji je napisao za SK portal. 

 

I ove godine je, onim tekstom objavljenim na dan kad je Duško popio nogu, pokazao o kakvom se novinaru radi. I možda sam pretarao kad kažem da je Čovićev burek novinar ali je možda još i gori, od onih što nisu na platnom spisku a hteli bi da budu, jer se tako ponaša. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Plavšić poznaje košarku, jedino mi kod njega smeta što nekad prenosi mečeve kao da je sahrana. Po meni komentator treba da uljepša i dosadnu/nekvalitetnu utakmicu a ne da ti dodatno ubije želju za gledanjem.

 

Što se tiče Zvezde, on je generalno netrpeljiv prema strancima koji ne isporučuju u tom momentu, dok domaćim igračima daje neograničen kredit. Ne bih rekao da to ima veze sa (ne)poznavanjem košarke.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

Plavšić poznaje košarku, jedino mi kod njega smeta što nekad prenosi mečeve kao da je sahrana. Po meni komentator treba da uljepša i dosadnu/nekvalitetnu utakmicu a ne da ti dodatno ubije želju za gledanjem.

 

Što se tiče Zvezde, on je generalno netrpeljiv prema strancima koji ne isporučuju u tom momentu, dok domaćim igračima daje neograničen kredit. Ne bih rekao da to ima veze sa (ne)poznavanjem košarke.

Srecom, Laza/o Bakmaz nije prenosio kosarku.

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

Plavšić poznaje košarku, jedino mi kod njega smeta što nekad prenosi mečeve kao da je sahrana. Po meni komentator treba da uljepša i dosadnu/nekvalitetnu utakmicu a ne da ti dodatno ubije želju za gledanjem.

 

Što se tiče Zvezde, on je generalno netrpeljiv prema strancima koji ne isporučuju u tom momentu, dok domaćim igračima daje neograničen kredit. Ne bih rekao da to ima veze sa (ne)poznavanjem košarke.

Upravo to,takva smorenost u komentarisanju baš iritira,ajd da prenosi Monako-Alba..A to da li poznaje ili ne poznaje je najmanje bitno..

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Nesto mi se cini da je Davidovac domaca osnova. 

 

A sto se ZZ tice, ne kritikuje mu se igra koja je od sjaja do ocaja u cetvrtini vec zalaganje na terenu. Nismo slijepi pa da ne vidimo da se ne cima previse. Ono protiv Bayerna je bilo bas problematicno.

 

18 hours ago, Kronostime said:

Ih,sad i ti....

 

giphy.gif

:classic_biggrin:

 

@moderacija

Ovi postovi nisu o komentatorima.

:classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

I Luka je ovde lupio glupost, cini se da on misli da ne smes namerno da masis bacanje da ti se vrati lopta. 


Meni je ostalo u secanju sa neke utakmice da ne smes da uzmes i da onako ultra ocigledno omasis
 

Npr da uzmes loptu jednom rukom i napucas o tablu samo.

 

Jedan igrac je uradio nesto slicno i sudija im je oduzeo loptu, a komentator je ovako objasnio.

 

Sta kazu zvanicna pravila?

Link to comment
Share on other sites

Ne postoji pravilo koje te sprecava da namerno promasis i uhvatis skok, bez obzira koliko je ocigledno. Jedino sto lopta mora da pogodi obruc i ne mozes samo tablu da spucas. Tako da ono sto je Lessort uradio je zapravo bilo idealno i bila je greska sudija sto su svirali prestup.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...