Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

27 minutes ago, DameTime said:

 

I bolje, nisu otišli da se slikaju i snimaju. 

Sve i da hoće nešto više da snimaju, Kari je u full Bata Živojinović Lepa sela modu. Kakvo kurac bre snimanje. Treba me stavljate u one kako se zovu u pm, montaže, nema ništa od snimanja. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Odlično šutiraju za 3 pts, FG% nije toliko visok. Igra se dosta na Dejvisa i on trenutno dominira u zaštiti obruča (Miki, dozivam te 😄 ) 

 

Očekivano su jaki u tranziciji, ali ova Australija nije neko merilo, baš su slabi.

Evo sad i serije turnovera USA.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Morace Kerr da stavlja Embiida u startnih 5 da mu ne povrijedi ego ali jasno ke da je AD taj sa kojim imaju mnogo tecniju igru. Zver

 

Prespori su sa Embildom.

Spremili su dve petorke i rade rokade.

 

Jedna je Embild, LJ, Kari, Tejtum, Edvards kao početna, a rezervna AD i Adebajo zajedno (zanimljivo), Buker, Barton, Holidej

 

Evo sad su ih promešali malo.

Durantula uošte ne ulazi, sigurno ima neku povredicu.

Opa, samo 6 razlike..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ledd said:

 

Prespori su sa Embildom.

Spremili su dve petorke i rade rokade.

 

Jedna je Embild, LJ, Kari, Tejtum, Edvards kao početna, a rezervna AD i Adebajo zajedno (zanimljivo), Buker, Barton, Holidej

 

Evo sad su ih promešali malo.

Durantula uošte ne ulazi, sigurno ima neku povredicu.

Opa, samo 6 razlike..

Nek Kerr razmislja ali greota je da trosi AD sa Bookerom, Haliburtonom i Bamom. 

Link to comment
Share on other sites

Ulaze Ameri u serije promašaja i lošhih pasova, što ih čini ranjivim. Eto AUS na samo -6. 

 

Nisam impresionirana ali svakako imaju prostora da igraju bolje. Durent odmara zbog neke povrede mislim.

Link to comment
Share on other sites

Izvadi ih Barton.. 🙂

 

Australija baš nejaka, Ameri traljavi i imaju neke čudne petorke i rokade za moj ukus, ali dobro. Neću da im se mešam u rabotu.. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Ulaze Ameri u serije promašaja i lošhih pasova, što ih čini ranjivim. Eto AUS na samo -6. 

 

Nisam impresionirana ali svakako imaju prostora da igraju bolje. Durent odmara zbog neke povrede mislim.

I to je taj gamechanger u ovoj reprezentaciji. Respect za Stepha, Lebrona i ostale ali KD je KD. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne očekujem od Amera nikakve stejtment partije gde će da pobeđuju sa 30 razlike, pa ni ove relativno osrednje ekipe, ali očekujem značajan napredak tokom vremena u njihovoj igri. Biće mnogo teško protiv njih u poslednje tri utakmice na OI, a pre toga bi mnogo lakše neko mogao da ih rebne.

Edited by Smrtokapa
typo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...