Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

Ameri uglavnom neotkazuju za OI. Ali ovo je problem prvenstveno Fibe. Navodno, negde tamo oko slucaja Garbahosa NBA je trazila da dodatno specificiraju (citaj zabrane) koliko ce NBA igraci moci da maksimalno trose godisnjeg vremena na svoje reprezentativne selekcije, a da ce zauzvrat slati NBA sastave, ne samo za OI vec i za svetska prvenstva, bez koledz igraca. Zbog promocije kosarke koji NBA igraci uzivaju Fiba je pristala na ovaj dogovor, ali sta sada imamo? Ako ne dodju bar neke od njihovih najvecih zvezda kakvu korist ima svetska kosarka od ovog dogovora? 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Chaos Is Me said:

Ovaj sastav Kanade bi bio jako dobar:

 

Murray / Joseph / Pangos

Gilgeous-Alexander / Alexander-Walker

Barrett / Brooks

Lyles / Doornekamp

Powell / Olynyk / Birch

 

Ejim, Stauskas, Clarke, Boucher, Heslip, Wiltjer, Scrubb su svi takođe vrlo iskoristivi igrači za svoje uloge.

A zvezdin reprezetativac naz mitrou-long?😀

Edited by Nate
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, goldberg said:

Najjadniji sastav USA u ovom veku sigurno. Bukvalno bez ijednog superstara.

 

damian lillard. 

inače, mnogo se zanosite: lillard - kemba - mcollum - beal - mitchell - middleton - eric gordon - > gde mislim da će poslednja dvojica komotno na SF, je ubitacan backcourt koji ostale repke mogu samo da posmatraju, da li će pogoditi ili jok. 

 

e sad kao na PF/C su slabi jer tamo prangijaju harrison barnes, tobias i kevin freakin love a na centru lupaju banane miles turner i drummond. 

 

 

jadan pop, neće znati šta da radi sa ovim autsajderima 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bojdo said:

Bas će Jokicu lupati banane, kao i svaki put najbolji centar svijeta će ih učiniti svojim kučkama. 

 

lepo, šteta samo što pop i fiba neće pristati da izvedemo samo centre, pa ko prvi do 21, taj je pobedio (:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Baš se žešće osipaju. Ovo sad je skroz bezveze.... 

I to baš kad smo mi  konačno (skoro) kompletni. 

 

Jbg , baš sam se ložio na mogućnost da se nadjemo u finalu,  i da vidimo gde smo sad u odnosu na njihove superstarove. 

 

Kontam da ce i ovako da nas verovatno odvale ako se sretnemo, al mi nekako taj potencijalni mec izgubio na draži. Osim striktno rezultatski, razume se.

 

Shit!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

toliko o jako popularnoj teoriji na forumu: Kina, veliko trziste, svi menadžeri ce hteti svoje igrace da posalju na prvenstvo...

 

i za mene iznenađujući ovoliki broj otkaza. mislio sam da postoji neka vrsta dogovora sa igračima pre objavljivanja sireg spiska

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Amerima su jedino bitne Ol, sve ostalo im je ili nebitno ili u svrsi priprema za OI. Ovo jeste neuobicajeno veliki broj otkaza i ne bi me iznenadilo da ih neko zvekne, ali tesko je ocekivati da se to desi recimo u finalu. S druge strane sem nas i kanade, ne vidim ko bi to mogao da bude. Mi smo prilicno nalozeni pa se plasim nekog bolnog otreznjenja. Edit: prerano otpisah francuze i spance. Spanci jesu matori i najslabiji tim po imenima godinama unazad, ali ako nista imaju ludacko iskustvo. Jel izasao negde spisak francuza?

Suludo je uporedjivati pojedinacni kvalitet i ovakog skracenog sastava sa drugim timovima i dalje su oni ubedljivo najjaci, ali ameri se i ne dobijaju na pojedinacni kvalitet.

Edited by Nate
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Strana reprezentativna kosarka (SP u Kini 2019.)
  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...