Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

8 hours ago, Jerotije Pantic said:

Tajbul protiv Francuza imao sest ukradenih i tri blokade.Momak je defanzivna zvijer.

Njemci izgledaju solidno i imaju dobar roster.Oni bi mogli biti potencijalno iznenadjenje prvenstva.

Francuzi bi morali da stave prst na čeloTM kad gube od Straye koja šutira 6/28 za 3. Statistika

Link to comment
Share on other sites

Sta to kladionice znaju, što mi ne vidimo?

Mislim da je ovde nepodeljeno mišljenje da su Španci uigrani i kvalitetniji tim od naših momaka. Po najnovijim prognozama Srbiju su stavili na 5.mesto(sa kvotom 13), a Španiju na 6.mesto(sa kvotom 14)?!

Znam da su razlike male i da ta njihova prognoza ne mora ništa da znači, ali ipak bode oči.

Ili je klasično navlačenje?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DrMV said:

Sta to kladionice znaju, što mi ne vidimo?

Mislim da je ovde nepodeljeno mišljenje da su Španci uigrani i kvalitetniji tim od naših momaka. Po najnovijim prognozama Srbiju su stavili na 5.mesto(sa kvotom 13), a Španiju na 6.mesto(sa kvotom 14)?!

Znam da su razlike male i da ta njihova prognoza ne mora ništa da znači, ali ipak bode oči.

Ili je klasično navlačenje?


Zreb igra ulogu verovatno. Mi imamo autoput do polufinala naspram drugog dela kostura.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


Zreb igra ulogu verovatno. Mi imamo autoput do polufinala naspram drugog dela kostura.

Tačno, ali samo ako pobedimo Italijane i Grke/Litvance, što naravno nije nemoguće, čak štaviše. Ali premalo smo jakih provera imali da bi bili sigurni u tako nešto.

Daj Bože svakako, nije da ne verujem, ako dobacimo do 1/2f sve je moguće, tad je jedno Bogdanovo ludilo dovoljno za epski duel sa USA:krstipd4:uhhh al' sam otišao daleko.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DrMV said:

Tačno, ali samo ako pobedimo Italijane i Grke/Litvance, što naravno nije nemoguće, čak štaviše. Ali premalo smo jakih provera imali da bi bili sigurni u tako nešto.

Daj Bože svakako, nije da ne verujem, ako dobacimo do 1/2f sve je moguće, tad je jedno Bogdanovo ludilo dovoljno za epski duel sa USA:krstipd4:uhhh al' sam otišao daleko.


Ja se slazem sa tobom samo kazem sta kladionice verovatno ukljucuju u prognozu 😄 
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Na 86:77 za Nijemce 6:53 do kraja utakmice Ameri stezu odbranu petorkom Reaves-Ant-Kal-Portis-JJJ i prave seriju 18:0. Naredni poeni Nijemaca su bili kad je vec Ant prelomio. 

Promasio Reaves 3 bacanja. To je nedopustivo. Sveukupno sjajan nastup, odbrana-napad👍

 

Austin Reaves in Team USA exhibition play (5 games):

11.4 PPG
2.4 RPG
2.2 APG
60.6% FG
57.1% 3PT
16.8 MPG

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...