Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

8 minutes ago, uini said:

 

ponitka je stravinsky igrač ali kontam da nije puno puno jeftiniji od kalinića

jasno je da holland nije ni blizu tom trošku po sezoni

Iz više izvora (naravno onih koji do mene stižu, a to ne mora biti pretačno) čuo sam da nije nešto jeftin, vec da je reč o cifri bliskoj 500k. 
E sad meni je mnogo logičnije dati Ponitki 750k posle nešto lošije sezone nego dovoditi brata ubicu grobara i na njega Shayoka npr - pa to košta preko milion, a mislim da će biti mrtva trka ko će prvi u shilbing.

 

opet kazem, ove cifre su plod razmisljanja jednog navijaca, ali taj neki pravac bi mi bio logicniji

 

vidim da se brzo stavio znak jednakosti izmedju Hollanda i Mateusza, iako pokusavam da stavim znak jednakosti izmedju Hollanda + Carli Braun Sajok koji god treci neproveren lik i Ponitke

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

Iz više izvora (naravno onih koji do mene stižu, a to ne mora biti pretačno) čuo sam da nije nešto jeftin, vec da je reč o cifri bliskoj 500k. 
E sad meni je mnogo logičnije dati Ponitki 750k posle nešto lošije sezone nego dovoditi brata ubicu grobara i na njega Shayoka npr - pa to košta preko milion, a mislim da će biti mrtva trka ko će prvi u shilbing.

 

opet kazem, ove cifre su plod razmisljanja jednog navijaca, ali taj neki pravac bi mi bio logicniji

Apsolutno sam saglasan da Ponitka vredi tih 250k vise, ako je tolika razlika.

Ne znam sto se nije pokusalo u tom slucaju sa Poljakom, mada pitanje je tu i njegove zelje.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Iz više izvora (naravno onih koji do mene stižu, a to ne mora biti pretačno) čuo sam da nije nešto jeftin, vec da je reč o cifri bliskoj 500k. 
E sad meni je mnogo logičnije dati Ponitki 750k posle nešto lošije sezone nego dovoditi brata ubicu grobara i na njega Shayoka npr - pa to košta preko milion, a mislim da će biti mrtva trka ko će prvi u shilbing.

 

opet kazem, ove cifre su plod razmisljanja jednog navijaca, ali taj neki pravac bi mi bio logicniji

 

vidim da se brzo stavio znak jednakosti izmedju Hollanda i Mateusza, iako pokusavam da stavim znak jednakosti izmedju Hollanda + Carli Braun Sajok koji god treci neproveren lik i Ponitke

Msm da je pre oko 600+-

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Princeton said:

@Kankkunen & ostali, jeste li gledali možda Luke Travers-a, i Jack White-a?

 

Očigledno nisu u opticaju kao trenutna pojačanja, jer smo milioneri-bilioneri, ali na neki trogodišnji ugovor? Ispomognu filijali u LŠ, pa sljedeće godine idemo zajedno u pohod na EC 👍

Znaš da sam prošle sezone navijao za Pert :classic_smile: dobar igrač, al prvo da se ošiša ... :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bosMan_jr said:

Iz više izvora (naravno onih koji do mene stižu, a to ne mora biti pretačno) čuo sam da nije nešto jeftin, vec da je reč o cifri bliskoj 500k. 
E sad meni je mnogo logičnije dati Ponitki 750k posle nešto lošije sezone nego dovoditi brata ubicu grobara i na njega Shayoka npr - pa to košta preko milion, a mislim da će biti mrtva trka ko će prvi u shilbing.

 

opet kazem, ove cifre su plod razmisljanja jednog navijaca, ali taj neki pravac bi mi bio logicniji

 

vidim da se brzo stavio znak jednakosti izmedju Hollanda i Mateusza, iako pokusavam da stavim znak jednakosti izmedju Hollanda + Carli Braun Sajok koji god treci neproveren lik i Ponitke

 

ako bi bila razlika 500k vs 750k, onda da, to bi bio idiotizam

ali ako je npr 500k vs milion, onda je u konstrukciji sastava verovatno razumno zašto biraš duplo jeftinijeg

 

ja bih lično uvek platio jednog vrhunskog igrača radije nego tri euroleague polovnjaka

al' to ja sa inferneta tako razmišljam, nemam pojma šta je realna situacija

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Guru said:

 

Vi otvorite ponovo RSB pa čuvajte vatru u prirodnom okruženju

A koji smo to - MI? 😄 Znaci, sada mi je jasnije. Ovo je kk Radonjic forum te svako ko mu nije naklonjen nije podoban. Ili isto tako, onaj ko nije protiv Covica takodje nije podoban? Bar da znam gde pisem... Ne bih ukapirao da nije bilo tebe, te - hvala ti! 😄 

  • Thanks 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

Otvorite temu gde cete pljuvati i prozivati upravu kako nema pojma, ne zna, itd. 

 

1 hour ago, Guru said:

 

Vi otvorite ponovo RSB pa čuvajte vatru u prirodnom okruženju

 

Pravimo sprdnju sami od svoje teme... taj forum je mrtav, kraj.

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da nas dežurni pripremaju na podcijenjenog Kobsa i da ljekari ne daju Shabazu da dođe u Beograd, mislim da su Nedović, Martin pa i Holland loša riješenja. 

 

Mnogo bi bolja bila kombinacija Sili, Šehović i Gerald Lee. 

  • Thanks 1
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Princeton said:

@Kankkunen & ostali, jeste li gledali možda Luke Travers-a, i Jack White-a?

 

Očigledno nisu u opticaju kao trenutna pojačanja, jer smo milioneri-bilioneri, ali na neki trogodišnji ugovor? Ispomognu filijali u LŠ, pa sljedeće godine idemo zajedno u pohod na EC 👍

Ako mislimo na istog on trenutno igra letnju ligu za Denver i to odlično. Odmah bih ga doveo . 

U poslednje vreme pratim NBA, EL , zvezdu i skoro ništa preko toga, a i to dosta slabije, ali sam zbog Denvera da vidim šta radi novi GM gledao malo njihove SL tekme i Vajt je odličan za odmah ako hoće u Evropu.

Isto tako Kamagate centar, samo duplo bolji od petruševa npr.,ali mislim da on ostaje u NBA. Prosto mi je neverovatno da je igrao u jebenom Parizu i da ga nismo pokupili ni mi ni grobari a tražili smo centra .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...