Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

55 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Није се помињао до сада, па да бацим као предлог за играча уместо Вајта на 4 - Брок Мотум. Долази из сезоне у којој није имао простора и сигурно није скуп, вероватно није скупљи од Вајта. Када је играо ове сезоне, мени је лепо деловао. Леворук, релативно брз избачај, погађа у добрим процентима, знао је добро да погађа и на већим узорцима у неким ранијим сезонама, када је имао већу улогу у Ел. Добро напада клоуз ауте, има зајебан тај први корак. Добар сајз, јачи, већи и чвршћи од Ерона. Лошији атлета и спорији од њега. Кошаркашки писменији, није сиров у дриблингу и завршницама, тимски играч. Има 32 године, мислим да има у њему још кошарке и верујем да би био прилично кориснији за нас од Вајта.

Nece da moze

Zena mu je litvanka, blokirala me na insta posle onog naseg gostovanja Zalgirisu a malo pre toga je uzivala u Bg ,bila je i gost naseg kluba radila intervjue sa Woltersom ,Vajtom...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Filbi said:

Nece da moze

Zena mu je litvanka, blokirala me na insta posle onog naseg gostovanja Zalgirisu a malo pre toga je uzivala u Bg ,bila je i gost naseg kluba radila intervjue sa Woltersom ,Vajtom...

Да, Мартина она, новинарка баскет њуза... Тешко би то ишло вероватно, у праву си.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Да, Мартина она, новинарка баскет њуза... Тешко би то ишло вероватно, у праву си.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Verovatno moja najveca zelja za centra ispod radara sto se tice centra koji sutira za 3 poena a nisam ga spominjao do sada osim samo imena na onom spisku gde sam napisao preko 100 centara.

 

@Guru Da uzvratim jednom opcijom ispod radara. 😄

 

 

TIM SOARES (Timothy Luiz Soares)

 

25 godina, 211cm, 110kg. Reprezentativac Brazila.

 

Druga sezona u Evropi, igra u izraelskoj ligi za Ness Zionu.

 

26 minuta:

14 poena, 62% za 2, 53.8% za 3 ( 28 od 52 odnosno 2 suta po mecu), 83.3% ft.

6.4 skokova, 1 ukradena, 1.5 asistencije, 1.3 blokade, 2.2 to. Index-17.8.

 

Od 27 utakmica samo je na 7 bio jednocifren. Brutalni procentu za 3, odlican sa linije penala. Odlican bloker. Nije operisan da doda loptu. Odlican kradljivac lopti za tu visinu i fizikalije. S obzirom koliko se igralo za njega 2 izgubljene su sasvim ok za tu minutazu.

 

4 puta je dao preko 20 poena, a na jednoj utakmici je dao cak 33 poena uz index cak 41.  Imao je jednu 4/5 za 3 i jednu 4/6 a to su jedine dve utakmice sa vise sutnutih od 4. Imao je 6 dabl dablova.

 

Protiv Makabija (evroligaskog) je imao ucinak od 16 poena, 4 skoka, 3 ukradene po 1 asistenciju i blokadu uz index 22. Na drugom mecu 18 poena, 4 skoka, index 14.

 

 

Karakteristike:

 

-Poene postize is sutra za 3 poena, poludistance (i duge poludistance) iz ofanzivnih skokova kojih ima 2.3 po mecu iz pik igre i lob pasa kao i iz igre ledjima. Reklo bi se iz svega moguceg sto jedan centar moze da pruzi.

-Trojke sutira iz pik and popa i spot up-a, catch and shoot vrlo brz izbacaj za tu visinu, poludistancu sutira maltene od svuda unutar linije za 3 poena.

-Iz post up-a ima finte suta i roling poput Mitra, ima horog i hook suteve, cak napada i iz dvokoraka sto cete videti u klipu.

-Nema ne znam koji odraz ali zbog visine i duzine ruku je dobar ribaunder da ne kazem vrlo dobar sto broj skokova i govori

-Dobar zastitnik obruca a dobro i brani na niskom postu. Preuzimanja zadovoljavajuce.

-Pik igra zadovoljavajuce. Odbrana pika zadovoljavajuce, ima nekoliko isecaka ispod u videu, a ja ne znam kako da secem iz cele utakmice ali rekao bih sasvim zadovoljavajuce.

-Mane bi bile poveci broj faulova 3.7 po mecu, ali uz neku rolu od 10ak minuta kako ga vidim u Zvezdi nemoguce je da dobije 5 licnih za to vreme. Takodje mana odnosno rizik neiksustvo u Evropi, ali mec ap sa Makabijem ciji su centri Rejnolds/Zizic/moguce i da je Lesor bio na prvom mecu jer je bio taj period u Makabiju, je imao bas dobar ucinak. Zapravo sigurno mu je bio mec ap sa Lesorom vidi se i na delu highligts-a.

 

 

Highlights iz ove sezone:

 

 

 

Mini skauting video:

 

 

 

 

 

 

 

 

Soares>>>>>>>>>Petrusev

Edited by 1945
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Шеф стручног штаба said:

Није се помињао до сада, па да бацим као предлог за играча уместо Вајта на 4 - Брок Мотум. Долази из сезоне у којој није имао простора и сигурно није скуп, вероватно није скупљи од Вајта. Када је играо ове сезоне, мени је лепо деловао. Леворук, релативно брз избачај, погађа у добрим процентима, знао је добро да погађа и на већим узорцима у неким ранијим сезонама, када је имао већу улогу у Ел. Добро напада клоуз ауте, има зајебан тај први корак. Добар сајз, јачи, већи и чвршћи од Ерона. Лошији атлета и спорији од њега. Кошаркашки писменији, није сиров у дриблингу и завршницама, тимски играч. Има 32 године, мислим да има у њему још кошарке и верујем да би био прилично кориснији за нас од Вајта.

Joj, on je u raspalijem modu nego White, a i kad je bio najbolji bio je igrac za 10-15 min u bogataskim timovima. Osim toga, da li si siguran da bi onu facu mogao da gledas celu sezonu u nasem dresu🤪

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gudura said:

Joj, on je u raspalijem modu nego White, a i kad je bio najbolji bio je igrac za 10-15 min u bogataskim timovima. Osim toga, da li si siguran da bi onu facu mogao da gledas celu sezonu u nasem dresu🤪

Retko odvratna njuska mada meni je i White antipatican..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nini3112 said:

@1945Dobar igrac vredi ga pokupiti za sitnu lovu svakako,da menja Kuza,podseca me na njega malo samo bolji suter i gori defanzivac😁

 

Na osnovu cega si zakljucio da je gori defanzivac?

 

Ima brze noge od Kuzmica, solidan na preuzimanjima, dobro brani na niskom postu, odlican bloker. Pogledao sam ga na samo 2 utakmice ali to je ono sto sam video.

 

Ovaj igrac je jeftiniji od Petruseva a i bolji defanzivac i nesto raznovrsniji u napadu.

 

Toliko mi se svideo da bi ga uzeo i pre Tobija.

Link to comment
Share on other sites

Ja bih se npr. upiskio od srece kada bi White-a zamenili Derek Willisom iz Huventuda. Deckonja je opasan atleta, a mislim da jos nije dosegao svoj plafon, i da bi mu igranje EL bio veliki izazov

Edited by Gudura
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 1945 said:

 

Na osnovu cega si zakljucio da je gori defanzivac?

 

Ima brze noge od Kuzmica, solidan na preuzimanjima, dobro brani na niskom postu, odlican bloker. Pogledao sam ga na samo 2 utakmice ali to je ono sto sam video.

 

Ovaj igrac je jeftiniji od Petruseva a i bolji defanzivac i nesto raznovrsniji u napadu.

 

Toliko mi se svideo da bi ga uzeo i pre Tobija.

Brze noge,gora kretnja,gledao sam mu dosta utakmica,dosta pratim Izraelske lige,nekad mi se cini da se izgubi na terenu na hajlajtovima se ne vidi bas,solidan centar,ima lepu osnovu za rad,moze biti dosta koristan.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kankkunen said:

@Pero Lawson mi je zanimljiv, prešao je iz Bešiktaša u Holon ... možda dogodine.

Nije jos brate, za sada su potpisali samo Dawsona.

A bas je Lawson zatrpavao kos Holona u 1/4 finalu BCL😂

Sta mislis o Holisu Jefersonu, jel moze da zameni Kalinica? 🤔

Edited by Pero
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Kankkunen said:

Puni smo ko brod a vi navalili sa nekim metiljavim belcima ... :smiley13:

 

Bolje metiljavi belac (mada mu on dodje melez 😄) nego da nam neki Raduljica uzima vise para ni za sta.

 

Salu na stranu, odgledaj ova dva klipa iznad sto sam postavio, znam da gotivis ispod radara.

 

Kada odgledas ta dva, pazi ovo spustanje lopte u dribling na 0:23 pa na 1:10 ovo ni Jokic ne radi. 😄

 

 

 

Kada je imao mec ap sa Zizicem pre par meseci dao covek 18 poena a vidi se vecina poteza na klipu, takodje se vidi pik igra i slicne stvari:

 

 

 

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, propolis said:

Ovde se svake sezone bacaju klipovi nekih nepoznatih igrača kao predlozi,a koji nikad nisu ni postali poznati... sreća pa vas Čović ne uzima za skaute 🤣🤣🤣

 

Kao covek sto zaradjuje za hleb od skautiranja igraca ja cu i dalje objavljivati interesantne opcije dok mi neko ne zabrani 🙂

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Pero said:

Nije jos brate, za sada su potpisali samo Dawsona.

A bas je Lawson zatrpavao kos Holona u 1/4 finalu BCL😂

Sta mislis o Holisu Jefersonu, jel moze da zameni Kalinica? 🤔

Njega može da zameni Šilds ... koji je skautiran ovde još dok je igrao u Trentu, za kolegu @propolis

a ima ih još dosta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, propolis said:

Ovde se svake sezone bacaju klipovi nekih nepoznatih igrača kao predlozi,a koji nikad nisu ni postali poznati... sreća pa vas Čović ne uzima za skaute 🤣🤣🤣

 

 

Ne znam ko je bacao igrace ranijih sezona jer ja pisem od skoro, al evo daj ti nepoznate igrace koji ce postati poznati?

 

Ili su ti smesni igraci ispod radara i zagovornik si (kao sto sam i ja) da treba da dovodimo iskljucivo provere igrace uz samo jednu opciju ispod radara u roster?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...