Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

3 minutes ago, Clash said:

Želim da obavestim javnost da je stopirana kupovina moje dve sezonske karte.

Čović, Kalinć i Radonjić imaju rok do 30.06.2022. 15 i 45 minuta, da se izjasne gde će, šta će i kako će.

U protivnom ću kupiti u septembru sezonsku po većoj ceni.

Foto (video) ?

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Wingwalker said:

 

kod ovog predsaopštenja juče je već sve bilo jasno...

Ja se trudim da ne gledam na ovo emotivno, njima je ovo posao od ovog žive. 

Radonjić je oživeo karijeru isto kao i Holins i sad ako ide dalje saopštenje kao za Holinsa i to je to.

Veći klub bolja kinta+ ako je na vreme, skroz legit 

Link to comment
Share on other sites

E, dragi cigani, sad mozete ma komsijski topik da cestitate, sad konacno I oni imaju ozbiljan razlog za slavlje.

 

Razumem Radonjica sto nece da produzi sa nama, covek mora da misli I na sopstvenu karijeru, ali ako prihvati poziv iz Atine, to je jos gore po njegove ambicije nego da ostane sa nama. Pametnije bi mu bilo, makar pauzirao sezonu, da saceka da se oslobodi mesto na klupi nekog 'normalnijeg' EL kluba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I da se unapred izvinim širokoj forumskoj javnosti što neću imati ni promil sažaljenja za čovićeve botove kad krenu sa relativizacijom ovog sranja koje je napravio. Dobiće etikete kakve zaslužuju a biće baš iz kuhinje njihovog gazde.

Edited by Perkos2
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Znaci, naredne sezone se nista ne prepusta slucaju kod komsija. Nece oni dozvoliti da jednog Obradovica i milionski projekat samara Radonjic gdje stigne i kako stigne.

 

Jedan je Radonjic Dejan💪💪💪

 

misliš da je partizan sklonio radonjića u pao, vučić ili neko treći

ili nam ipak ne daju pare ali čović ne sme da kaže?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E, da, zamalo da zaboravim, 

Podrzao bih 100% odluku kluba da istupi iz EL I ABA, da igramo lepo fibinu ligu I kls. Da ne kvarimo idilu komsijama, jednostavno nismo mi taj rang, a kako je lepo onomad odluceno u komitetu, sve bez prava zalbe. Propadose ljudi u poslu da nam vezuju i ruke I noge, a mi to ne docekujemo ovacijama I opstim odusevljenjem uz horsko ponavljanje 'interes srpske kosarke'.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

I da se unapred izvinim širokoj forumskoj javnosti što neću imati ni promil sažaljenja za čovićeve botove kad krenu sa relativizacijom ovog sranja koie je napravio. Dobiće etikete kakve zaslužuju a biće baš iz kuhinje njihovog gazde.

Bogami padace maske kada ode Covic, sve ce se lepo videti 🙂

Link to comment
Share on other sites

Jbt kako su Ostoja i Vučić izradili Čovića, ovo mu se nije skoro desilo. I umesto da barem kaže da mu država ne da novac, da objasni zašto su svi sponzori privatni i državni, svojom voljom ili ne završili kod komšija, on postavlja ultimatum Radonjiću koji vidi da će ako ne bude ulaganja u tim moći samo da uveliča tudje pobede. Željkovi milioneri su zaustavljeni u prvom pokušaju ali imaće ih još barem dva. Pa ja prvi ne bih na to pristao, koliko god da mi je zvezdaško srce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

misliš da je partizan sklonio radonjića u pao, vučić ili neko treći

ili nam ipak ne daju pare ali čović ne sme da kaže?

Ostoja urgirao, Vucic zavrnuo cesmu i Covke morao da popusti. Ode Radonjic, Kalina, mi vam damo lovu da taman malo smirite siroku masu ali se vadite na neuigran tim, nov trener itd. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, uini said:

 

misliš da je partizan sklonio radonjića u pao, vučić ili neko treći

ili nam ipak ne daju pare ali čović ne sme da kaže?

Ako se opet vratimo u jun prošle godine videćemo situaciju gde dva vrlo uspešna trenera potpisuju ugovore.

Jedan na godinu dana, drugi na tri.

Pošto ni jedan ni drugi nisu neozbiljni ljudi dalo bi se pretpostaviti da su tražili određene garancije, da su ih zanimali ciljevi i planovi kluba i da je na osnovu toga potpisana i dužina ugovora.

Drugim rečima Ostoyha > Čović

Samo pretpostavka, možda pogrešna

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...