Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

,,Što se tiče Barselone, sportski sektor je odlučio da ne produži saradnju sa Adamom Hangom, a kao idealnu zamenu, Španci vide Dobrića. Ipak, pošto on još uvek ima važeći ugovor sa Crvenom zvezdom, španski gigant bi morao da plati obeštećenje.,,

 

Što ih tad ne izdjorasmo, bestraga nam glava...:ajme: 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, hakeem said:

  Bentil nece biti promasaj ako mu nadjemo pravu ulogu u timu, a mislim da u ovoj kompoziciji tima ima sansu se odlicno uklopi...

 

 Adams definitivno bolji potpis od nekog proverenog El pleja srednje klase, jeste da moze da bude promasaj ali taj rizik mozemo da preuzmemo...treba takodje videti hoce li Ivanovic ostvariti napredak u svojoj igri, prosle sezone mu je bila maltene prva El sezona (u Buducnosti je jako malo igrao) pa da vidimo moze li napraviti iskorak...

 

  sve u svemu imam dobar osecaj sto se tice ove sezone, imamo sve sto nam treba da budemo konkurentni sad za koliko ce to biti dovoljno videcemo...vrlo tanka je linija izmedju 8 i 12 mesta e El, bukvalo 2-3 utakmice koje srecno pobedis/izgubis...

Rizik da prihvatimo da nam prvi plej bude primasaj? To je upravo ono sto se ne sme dozvoliti i sa cime se ne smemo kockati ! Ivanovicci nije plej ,fizicki je slab a Markovica i da ne pominjem ,on jeste plej ali vise je za Ligu Sampiona nego za El

Ne bi ja dao Kobru za Hangu ! 
Dobric je nesa dete,cigan do koske ,navijac koji nam je puno dao i imao fantasticnih utakmica u nasem dresu ,Kobra sto se tice mene moze kodnas i da zavrsi karijeru !

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Guru said:

Solidan domet Adamsa, kako li će Kuzmanović preživeti kada ovako potegne u Pioniru

ume li da napravi mali faul?

49 minutes ago, Kankkunen said:

pakuj kuzminskasa

dve muve jednim udarcem

tweener koji nedostaje + nije politicki podoban mandrilima

  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ume li da napravi mali faul?

pakuj kuzminskasa

dve muve jednim udarcem

tweener koji nedostaje + nije politicki podoban mandrilima

Uh kakav je to bezveznjak samo.

 

Nama bi uradio posao i Kurucs.
Sjajno telo, moze da pogodi za 3, a za nas nije problem ako je uncoachable jer mi nemamo coacha 

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, bosMan_jr said:

Uh kakav je to bezveznjak samo.

 

 

Svetskih razmera.Covek koji mnogima treba da napravi prevagu a zapravo ne treba nikom.Vec 5 godina dolazi u klubove kao veliko pojacanje i razocara.Cak i pri dolasku u Nikse ga je hvalio Fil Dzekson licno pa je posle jedne utakmice u drugoj sezoni dobio sut kartu.

A ovo za Kuruca brisi dok ne vidi uprava i krene sa patkometrijom.NBA igrac ali izgleda da je stvarno epski glup sto se tice odbrane tako da dzabe telo.Ali ne mogu da trvdim zbog malog uzorka.Doduse mozda bi prihvatio da mu za kikiriki spasavamo karijeru.

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Sector said:

Ja bih najrađe spakovao tu slaninu al se bojim da je skuplji od španske pršute. 

Sa jedne strane odlican strelac i telesina koja moze da igra i laznu 4. 
 

Sa druge strane skup, zaglavljen mu je x kroz celu karijeru i kad bi dosao stvarno bismo bili Shangai Sharksi

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...