Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

12 minutes ago, Threekola said:

Remaining Free Agents:

Collin Sexton
Dennis Schroder
DeMarcus Cousins
Carmelo Anthony
Blake Griffin
Hassan Whiteside
LaMarcus Aldridge
Dwight Howard
Montrezl Harrell
Lou Williams
Jeremy Lamb
Rajon Rondo
Josh Jackson
Eric Bledsoe
Juancho Hernangomez
Markieff Morris
Eric Paschall

 

 

Ima li ovde nešto što bi valjalo nama ili su i ovo uglavnom ispušene muštikle?

 

neiskusan
mačka u džaku
ispušena muštikla
karijera u silaznoj putanji
krava muzara
da valja, ne bi igrao za njih
midžet
drvo
invalid
rupa u odbrani
kamenjar
spor
unosiće ga u koš
divljak, privatnik
nema poene u rukama
svi mu se odmiču metar na šutu
samo ume da pripali sa distance
sedeće na klupi, bolje da se kali u FMP
uzima mesto domaćim klincima

 

 

Povezite parove. 

  • Like 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Threekola said:

Remaining Free Agents:

Collin Sexton
Dennis Schroder
DeMarcus Cousins
Carmelo Anthony
Blake Griffin
Hassan Whiteside
LaMarcus Aldridge
Dwight Howard
Montrezl Harrell
Lou Williams
Jeremy Lamb
Rajon Rondo
Josh Jackson
Eric Bledsoe
Juancho Hernangomez
Markieff Morris
Eric Paschall

 

 

Ima li ovde nešto što bi valjalo nama ili su i ovo uglavnom ispušene muštikle?

Pakuj Dvajt Haurda kao zamenu za Kuzmica, on bi nam bio veliku apgrejd i dosta se razliku od Martina i Luke. U sustini bio bi Kuzmi na sterodima, savrsena opcija da deli minutazu sa Martinom i Lukom. 

Demarkuz Kazins ako bas nece Dvajt, takodje odlicna opcija. 

Karmelo Antoni je taj covek ako trazimo nekog na 3-4, on bi u evropi lagano mogao da igra obe pozicije, treba nam samo dobar plej da ga nalazi samog i to ti je trojka zagarantovana a odlican je i da iskreira za sebe.  

Blake Griffin bi bio bolja opcija i od Singletona a tek od Bentilija, da je cova imao sluha pa da ga pakujemo. A Ivanovic i Markovic bi prodisali, postavlja jako dobre blokove, imali bi i livade i opciju za igru iznad obruca, gde god mu bacis, on ce uhvatiti i prikucati. Jedino sto nije bas strec opcija na 4 i sto bi se zatvarao reket al on moze preko 3 u el da preleti i zakuca. U sustini, on i Karmelo bi se lepo popunjavali kad bi jedan igroa na 3 a drugi na 4 u isto vreme, mora da se brani perimetar zbog Karmela i paint zbog njega. Moze covek i u small ball u nekim varijantama al nije bas kompatibilan sa Hasanom, Lukom i Dvajtom onda.  

Aldridze nema tu sta da se kaze, pakuj, vrhunski igrac! 

 


Jeeremy Lamb, nesudjena NBA superzvezda, decko je mogao da bude bolji od Hardena samo da su u Oklahomi imali sluha da ga puste sa lanca sezone 14-te, al' ne, oni budale pustali onog smotanog belca umesto njega. Decko trci, skace, zakucava, igra odlicnu odbranu, trojke gadja u enormno visokom procentu, izbacaj mu je B plus a vec sledece sezone A. Znaci ko igra Nba2k14 asocijiju sa Tunderima, obavavezno prve sezone da bude vodja druge postave i generalno i da deli minutazu sa Thabo Sefaloshom. Uglavnom, najveca greska Scot Broksa je sto  je davao vise sansu Robersonu tupavom nego Lambu. Da je tad dobio vise sanse, sad bi Lamb bio na nivou Durenta al' jbg.. 

Predlagao sam ja vec njegove saborce iz te sezone, Hasheem Thateeb na centra i Perry Jones na 4.  

Al svakako, ukoliko dovedemo Lamba, imamo MVP EL zasigurno, covek moze sam da nas odvede u Top8 covece. Najbolji evropski igrac bi bio. Treba ga dovesti, nema veze sta kosta. Vece pojacanje od Napiera iako ne igraju istu poziciju. Lamb moze i Sg i Sf. 

 


Eric Bledsoe je ok opcija za nas, bio bi jako dobar mada nema neku izrazenu sposobnost koju bi mogli da koristimo. Dobre trojke, dobar ulaz, solidne asistencije. Kvalitetan all around igrac mada vise je flashy nego sto baca asistencije al nije da je operisan bas. On je neki kombo sta znam 

 

Rajon Rondo, da je Dejo, obe ruke za njega. Bukvalno zamisljam Deju da ima Ronda u svom timu uhh, Ronda i Lazarevica, pa  nema protivnik da da 56 poena a u napadu resetaju Neda I Jeremy Lab. Ovako bez deja, sta znam, star je, skoro isto godiste kao nas trener plus ne znam kakvu odbranu forsira Vlada, dzabe nam sto je defanzivna zver ako se mi baziramo na napad. Mada doduse, on u odbrani 1 na 1 moze puno da donese, i ne treba mu postavka ostatka ekipe kad je bukvalno lock down defender. Pravi floor general, dobar pik vrti. Da je Dejo tu,  uhhhh, Demarkus Nelson NBA lige a Demarkus Nelson je carina ogromna, Rondo je nemerljivo bolji tako da. Ne znam, doduse bio bio dobar par sa Ivanovice ali slicnih karakteristika kao Markovic s tim da je x puta bolji Rondo

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Threekola said:

Remaining Free Agents:

Collin Sexton
Dennis Schroder
DeMarcus Cousins
Carmelo Anthony
Blake Griffin
Hassan Whiteside
LaMarcus Aldridge
Dwight Howard
Montrezl Harrell
Lou Williams
Jeremy Lamb
Rajon Rondo
Josh Jackson
Eric Bledsoe
Juancho Hernangomez
Markieff Morris
Eric Paschall

 

 

Ima li ovde nešto što bi valjalo nama ili su i ovo uglavnom ispušene muštikle?

 

Evo docekao uini konacno i Mela na kkcz prelazni rok temi. 

  • Love 2
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Threekola said:

Idem peške po brata Chiozzu ako treba

Bio je blizu da potpise za Virtus prosle godine ali se odlucio za GSW, oni doveli Coordiniera. 

Mislim da je vreme za Evropu, iako je 1.80m 🙂

Edited by Pero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Pero said:

Evo vam malo realnije FA iz NBA:

Ryan Arcidiacono, Isaac Bonga, Theo Pinson, Chris Chiozza, Matt Thomas, Mason Jones (?), Jevon Carter (?).

Met Tomas je fina pracka, ne bih imao nista protiv da i njega uz pleja pokupimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nelson Bighetti said:

Gledao sam ovog Sextona prosle sezone, lepo je on igrao, ima sut, ima sve, nadam se da mozemo da ga pojurimo posto vidim da je bez ugovora, pada mu cena, Covo oce, ikono, reaguj!

Ne znam jel se salis ili ne 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Nini3112 said:

Moje misljenje da se juri samo plej i da zatvaramo roster posle toga

Ma trazi se jos jedan igrac sigurno...Rekao gazda posle potpisa Ilica da ce doci jos 4-5 igraca,do sad su dosli Petrusev i Bentil...znaci jos dvojica minimum

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li se nesto u medjuvremenu desilo ili sam nesto propustio, ali odakle vam ideja da cemo dovoditi neke NBA ili G-League igrace nakon sto su nam Napier i Henry nedostupni? Da li smo u paralelnom univerzumu ili imamo selektivno poimanje stvarnosti? Palimo se i igramo nekakve nerealne igrice dovodjenja igraca, a ovamo nam nesudjene zvezde prelaznog roka govore: "thanks, but no thanks". Sanjati visoko je ok, ali malo realnosti ipak nije na odmet.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, drakon1 said:

Ne znam da li se nesto u medjuvremenu desilo ili sam nesto propustio, ali odakle vam ideja da cemo dovoditi neke NBA ili G-League igrace nakon sto su nam Napier i Henry nedostupni? Da li smo u paralelnom univerzumu ili imamo selektivno poimanje stvarnosti? Palimo se i igramo nekakve nerealne igrice dovodjenja igraca, a ovamo nam nesudjene zvezde prelaznog roka govore: "thanks, but no thanks". Sanjati visoko je ok, ali malo realnosti ipak nije na odmet.

Pa gledamo one  koje ne mogu vise da zabodu ugovor u NBA, a smucila im se G liga, pa sad gledaju jel ima srece overseas. I toliko zeljenog Sabazza je Zenit izvukao iz tog lonca, doduse na ugovor vredan 1,4 miliona. Ali Volters je igrao  u prvom mandatu za 350000 evra, Lorenzo nesto kasnije za vecu lovu verovatno, valjda mozemo naci nesto da nam valja, a da je u cenovnom rangu 500-700 hiljada, odnosno duplo manje od Shabazzovog ugovora u Zenitu i onoga sto Henry trazi. Kazem, valjda moze, znam da se trziste promenilo i da nije lako, a ako ne moze onda se bar zna, ostaje nam ovo malo nerasporedjenih koji su igrali Evroligu a bez ugovora su ili da se pokupi iz Eurocupa neka macka.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Delija96 said:

Ma trazi se jos jedan igrac sigurno...Rekao gazda posle potpisa Ilica da ce doci jos 4-5 igraca,do sad su dosli Petrusev i Bentil...znaci jos dvojica minimum

 

Svašta on priča, ali malo toga je istina. Coach Vlada ima obaveze sa repstacijom, kad se vrati imaćemo jasniju sliku koji profil igrača mu je potreban.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve sto Covic kaze ne treba ozbiljno shvatati, sjetimo se u novembru kad je najavljivo po televiziji kombi beka i centra i to bas ored utakmice sa Asvelom i Partizanom.

 

Tako da cim cujem da on kaze da neko dolazi ili je sarkastican ili pali masu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sigurno

pefi ce preko noci da se podmladi jedno 5 godina

a dzoni da poraste/ubrza/ojaca

 

i tu se kao primer iz prosle sezone uzima kuz, kome stvarno treba 100god da se izrola ka kosu

ali bio je tu i luka, koji je u tome mnogo mnogo bolji od kuza, pa razlika nije bila drasticna

 

da bice tu sada hasan, i dodace jednu vertikalnu opciju posle pika...ali da je to dovoljno za duplo bolje partije dvojca?

nije

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, NikadProtivKaline said:

sigurno

pefi ce preko noci da se podmladi jedno 5 godina

a dzoni da poraste/ubrza/ojaca

 

i tu se kao primer iz prosle sezone uzima kuz, kome stvarno treba 100god da se izrola ka kosu

ali bio je tu i luka, koji je u tome mnogo mnogo bolji od kuza, pa razlika nije bila drasticna

 

da bice tu sada hasan, i dodace jednu vertikalnu opciju posle pika...ali da je to dovoljno za duplo bolje partije dvojca?

nije

Bice tu Hasan i Petrusev pored Luke na centru. Bice Ilic i Bentil na cetvorci. Markovic jeste mator ali za dobar pas ti ne treba mladost i snaga vec iskustvo. Ivanovic ce imati sada visoke da mu prave prostora za sut sa distance, prodor i pik igru sto je u startu upgrade. Svakako ce imati vise opcija.

Edited by Predragdjape
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Valjda je sad svima jasno da "crva nije ni bilo". Kakav shabazz, kakav singleton, kapiram kad bi ih pitali da bi isto reagovali kao laso. Sad mi je malo jasnija situacija od pre dve godine kad smo "igrali sa kerovima" dok smo "dovodili" pangosa.

 

Hteo bih i rec dve o @Markoss i @Mile1 stvarno mislim da nema potrebe da kritike shvataju licno. Svih ovih godina dobijali smo zaista prave insajderske informacije od njih iz oba kluba i sad nesto im se kaciti stvarno je bezobrazluk. Kapiram da nijedna kritika na racun insajderisanja nije upucena njima koliko cmarevima iz kluba koji namerno pustaju lazne informacije.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Nelson Bighetti said:

Gledao sam ovog Sextona prosle sezone, lepo je on igrao, ima sut, ima sve, nadam se da mozemo da ga pojurimo posto vidim da je bez ugovora, pada mu cena, Covo oce, ikono, reaguj!

 

Kad si ga gledao kad je skoro cele sezone bio povredjen igrao samo prvih 11 utakmica.Ne valja,staklenac jos gori nego Nedovic. Plus nikome ne dodaje loptu , ovi iz FO drugim igracima kazu da se ne nerviraju mnogo posto ne dodaje loptu nikome .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...