Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

12 minutes ago, Laki21 said:

 

Meni nekako u glavi da je Radonja i dalje trener, ja sam na Kubler-Rosovom modelu očito još uvek u fazi 1 (poricanje), evo sad si me dodatno ubedačio činjenicom da će ovog da trenira Jovanović.

 

Vlada ima aduta u rukavu-u...ako preplaćenici ne iskažu zadovoljavajući stepen obidijensa najmladjem EL treneru i jednom od trojice debitanata na klupi EL tima...Čoki im obećo da Alimpie kada dodje za zimskog Sv.Nikolu, da ima da im polupa čkepi ko komšiama...:hammer:

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 7/19/2022 at 7:19 PM, Боги said:

Stvar je dinamike kad će biti i Singlton i Nejpir.. Da li prvo ovaj ili onaj, to je gotovo 

Dobrodošlica Filipu 

 

:classic_dry:

 

I tako, ukupno 50 lajkova + srca + zahvalnica ispostavilo se - ni za sta.

 

Premalo trojki sutira ovaj Bentil. Vise mi lici na centra nego na cetvorku, ali tu je Petrusev da pripaljuje spolja.

 

 

 

 

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Marokanac said:

Obzirom da veze nemam ko je ovaj (kao ni 99% drugih koje pominjete), na osnovu procitanih upisa, sticem utisak da lik ne zna loptu voditi. Je l' bas toliko los, u pm?

.

 

Edited by Gilmour
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Laki21 said:

 

 

Bentil u teoriji ima doslovno sve što jednom PF-u treba - snagu, brzinu, skočnost, eksplozivnost, čak i skill. Ali, nedostaje ono najbitnije, košarkaška inteligencija.

Biće tu trojki, sjajnih zakucavanja...

No, u praksi ćemo se svi hvatati za glavu od njegovog decision makinga i nemogućnosti da pohvata ofanzivne akcije i defanzivne kretnje npr.

Decision making mu je na nivou Johnny O'Bryant-a. Jebali smo jeza u ledja.

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

 

 Vise mi lici na centra nego na cetvorku, ali tu je Petrusev da pripaljuje spolja.

 

 

pripaljivaćemo svi spolja...a Hasan će da vata.

bar zasigurno ne bude dosadno i da oće...

 

kako u tri dana kalirati od ''davićemo ih zubima''...do ''eee, nema s'pesnice''.

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Decision making mu je na nivou Johnny O'Bryant-a. Jebali smo jeza u ledja.

 

Bravo, savršeno poređenje, potisnuo sam ga iz svesti potpuno.

 

 

Moj trenutni nivo entuzijazma u vezi KKCZ;

 

FYHY2ahVUAAQAe1?format=jpg&name=large

  • Like 8
  • Ha-ha 11
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Šelvin Mek ... :classic_biggrin: i mali Sajks

Sledeća scena: iz dobro obaveštenih izvora naš xy portal je došao do informacije da je kk Crvena Zvezda blizu dogovora sa nekadašnjim plejmejkerom Panatinaikosa Šelvinom Mekom... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Laki21 said:

 

 

Bentil u teoriji ima doslovno sve što jednom PF-u treba - snagu, brzinu, skočnost, eksplozivnost, čak i skill. Ali, nedostaje ono najbitnije, košarkaška inteligencija.

Biće tu trojki, sjajnih zakucavanja...

No, u praksi ćemo se svi hvatati za glavu od njegovog decision makinga i nemogućnosti da pohvata ofanzivne akcije i defanzivne kretnje npr.

I to moze da se zamaskira u dobrom sistemu kao sto je Milano pod Mesinom. Nazalost to verovatno nece biti slucaj kod nas, pa cemo cesce gledati njegove slabosti u igri...

 

Bentil iz PAO i Bentil iz Milana su nebo i zemlja. Dosta je napredovao, pogotovo u sutu, ali i sistem je igrao ogrooonu ulogu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Everlook said:

Petorka Nejpir, Nedovic, Dobric, Bentil, Petrusev, pa kad krenemo da sipamo trojke. 

 

Bice rezultati tipa 125:122

 

koji smo mi ludaci ima tako i da bude...:default_2guns:

Čoki ovom navalom menja standarde: nema više uterivanja stojadina...to je za sirotinju

sada parkiramo stodvajsosmicu čim neko spusti gaće od EL boranije a ima ih par mustri...do tri.

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne sumnjam da će se uvek prst upirati u nekoga drugog, ali doktor robotike iz Železnika ovog puta zaista nema takav manevarski prostor koji mu dozvoljava da, u slučaju neuspeha, upre prst u nekoga, jer će tada ispasti običan senilni mentol.

 

Jer, on je rekao, a ne neko drugi, da se Radonjić čeka za produžetak ugovora, čime je navijačima dao nadu iako je znao kakav će biti ishod... I on je saopštio, a ne neko drugi, da je Zvezda dala istu, a možda čak i bolju ponudu od Barselonine za Kalenića, kako bi fingirao da se na tom planu sve pokušalo.

 

I njegovi čauši pričaju insajderima da su Šabaz i Singlton done deal, jer im je on to tako rekao a ne neko drugi, i to do mere da najglasniji njegov čauš, koji po internetu vezuje konja gde mu gazda kaže, objavljuje Singltona, a sad kao mastif slini po toj objavi, objašnjavajući kako je to učinjeno zbog - portala?!

 

A da neko tamo ima kičmu, što čauši svakako nemaju jer im je Čović odavno impregnirao kralježnicu, upitao bi ga jednostavno kako to da se od Singltona na kraju dođe do Bentila? Kako se to od Bjelice i Marjanovića, koje je Čović dovodio u Zvezdu, a ne insajderi koji su treća ruka informacija, stiže do priča o Raduljici? I kako se od Radonjića i Lasa stiže do - Jovanovića??!?

 

Pa još ako ne dovede Šabaza, za koga je u vlastitom okruženju lupetao da je završen, trebaće mu svo doktorsko znanje da nam objasni kako se to od Nejpira stiže do, recimo, Kobsa.

 

I ko mu je sad kriv, da mi je samo znati...

 

  

Edited by Nek grmi jako
  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...