Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, Redstar0356 said:

Pa je l rekao covek da su Zoki i Raduljica bili zavese za Petruseva? Je l citate vi nesto ili samo postavljatw pitanja, 5 ovakvih pitanja je bilo posle objasnjenja da su bile zavese za Petruseva

Citam ja, nego sam bio napadnut kada sam poslao screen od neke stranice o buducnosti koja je pitala Zorana da li dolazi, sto je on demantovao

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Apsolutno, ali me brine da cemo iz nekog potpuno suludog razloga dovesti jos i Nikolica ili Raduljicu

 

Ma iskreno, ne verujem. Mislim da je sve to samo bacanje dimnih bombi, kao i ono za "Crnogorca iz Valensije".

 

Druga stvar mene brine. Koliko je trener pitan za ova pojacanja i kakva ce mu koncepcija igre, jer sve za sada lici samo na to da se krcaju skupi igraci na lopate, bez neke strategije. Ajde pod kosem i imamo neki ofanzivno-defanzivni balans, ali spolja je problem. Nama uz Napiera hitno treba neko kao Holins, a ne bacanje para na Teodosica. Napadacke opcije imamo i to nam vise nije problem, daj da mislimo i na odbranu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Laki treće kolo smo opet u Ljubljani 

 

57 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

U EL prvih sedam utakmica 5 gostovanja,ABA drugo kolo Buducnost kod kuce, trece COL tamo.Odlicno,odlucujemo sezonu na startu a imamo mladog trenera+novi motor ekipe.Derbi osmo kolo u ABA kod nas.

@Laki21 brzo ćemo mi opet na isto mjesto

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ima mesta za jos max jednog igraca i to na poziciji 2.

Poznato je da Teo kad je u igri ima jos jednog pleja uz sebe, tako da je moguce da to bude on. Iskreno nadacu se Guduri dok ima sanse.

 

Sto se tice pojacanja siguran sam da je Covic taj koji dovodi po sopstvenoj zelji, nerealno da je da mu Vlada kaze, e ajde mi dovedi  Hasana i Petruseva, a ovaj kaze vazi bratac.

 

Nego, jaki mi, jake komsije, pa sad samo jos da se poHrvemo.

Prosle god bilo je placenici protiv sistema, a ove god povratak placenika protiv razjebanog sistema sa nadolazecim placenicima.

Epik.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

"Najsvežiji primer, sa Holinsom nismo produžili ugovor u januaru jer smo mnogo, a podržali smo odluku struke, osluškivali javnost. Bio je van forme, počeo je dobro, dobio koronu, pa se povredio i napravio pauzu, posle polako ulazio u formu. 'Ko je doveo ovog skakavca, ko je doveo ovog kamenca?'"

 

neboysha nije osluskivao mene 😞

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, suptil said:

Mogo bi Daba da se javi da podeli impresija vezane za burni danasnji dan 🙂

Vazduh trepti kao da zemlja gori.

Lepo vam kum zorto napisao na srpskom a vi se uvatili sundjer Boba 😆

Pravo da ti kazem ubacivao sam u tabele raspored Aba lige.

Prvo i drugo kolo smo domaćini MZT-u i Budućnosti a u trećem kolu idemo Cedevita Olimpiji.

A prepodne sam proveo lepo u razgovoru sa jednim gdinom zvezdasem inace forumasem odavde.

Tako da mi je dam bio ispunjen, kada sam dosao kuci i otvorio forum imao sam sta da vidim od Sundjer Boba i Lignjoslava pa sve do Ko to tamo peva neunistivi ste.

  • Like 5
  • Love 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Benito said:

Znaci Kumova najava je definitivno bila za Petruseva, sto ocigledno govori da Shabaz i Singlton nisu zavrseni.

Upravo to. Dok ne objavi klub niko nije zavrsen... Iako su osobe sa dobrim informacijama objavili da su zavrseni tj done deal, kao I portali danas. (Za Shabazza) 😁

Edited by Predragdjape
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Crni said:

Ima mesta za jos max jednog igraca i to na poziciji 2.

Poznato je da Teo kad je u igri ima jos jednog pleja uz sebe, tako da je moguce da to bude on. Iskreno nadacu se Guduri dok ima sanse.

 

Sto se tice pojacanja siguran sam da je Covic taj koji dovodi po sopstvenoj zelji, nerealno da je da mu Vlada kaze, e ajde mi dovedi  Hasana i Petruseva, a ovaj kaze vazi bratac.

 

Nego, jači mi, jake komsije, pa sad samo jos da se poHrvemo.

Prosle god bilo je placenici protiv sistema, a ove god povratak placenika protiv razjebanog sistema sa nadolazecim placenicima.

Epik.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...