Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 hour ago, Nini3112 said:

Da li je Sikma slobodan igrac,citam po netu da jeste ali mi nije bas moguce da se bas toliko ne pominje u ovom prelaznom roku takav igrac?


Sikmu bi potpisao i levom i desnom rukom u po dana u po noći…

 

Henry, Ivanović, Marković

Nedović, Holland

Dobrić, Lazić, Lazarević

I petorica koji mogu svi na 4/5

Singleton, Ilić, Sikma, Martin, Mitrović

 

Ovih 13 + Topić, Pavićević

 

Roster sa krvavim kolenima i košarkaškim bezobrazlukom…

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dzonii said:

I da nema nista od Sabaza, jer je transfer propao zbog pouzdanih ljudi koji su preneli vest pre vremena...

A ja kad sam pricao da Sabaz nece da dodje ako nije faktor iznenadjenja vi mi stavljae ha ha smajlije. Eto vam sad

Mislim ono, to su enormne gluposti, bukvalno klub ima predstavu ko to moze da zna i moze lako da sakrije tajnu ako bas mora. Kako u Partizanu nema insajdera niti bilo gde osim kod nas?  

Nego kontam gazda jos pre poziva Sabazu kaze nekome e idi prosiri vest i onda poziv izgleda ovako 

 

Halooo dobar dan, Nebojsa Covic na telefonu, da li sam dobio Napiera Sabaza? 

Yesss, what do you want? 

Hoces li mozda da dodjes u Zvezdu, uslovi su super, otisli nam trener i pola tima al dovedosmo Vladu Jovanovica, sigurno si cuo za njega? 

I didn't hear about Vlada. 

Okej nema veze, pa da l' bi doso mozda, nemas sta da brines, napadamo sam vrh evrolige. 

 

TU TU TU TUUUUU  

 


Ee jebote kakvi ljudi onaj Laki i one dokone budale sa Vox-a, sjebase mi jos jedan transfer

Edited by Redstar0356
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Redstar0356 said:

Eno Šarac prica  na tviteru da smo dokoni 


Ne poznajem ga, da bih znao o čemu se radi. Shvatio sam da je reč o čoveku koji ima ozbiljne godine, a ponaša se često kao uvredjena mlada i klinac od 13 godina. Sa ogromnom dozom sarkazma u svakom postu. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

"Открили нешто о њему што нам се не свиђа"😄

Pa otkrili da zeli platu od 1.4m i to nam se ne svidja.

 

padose nam snovi o ekipi, nista onda daj Shabaza i da igramo plus svakog cevtrtka, dosta smo peglali odbranu

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

Koja je zapravo neka gornja granica koju bi si zapravo mogli priuštiti kao klub u ovim datim okolnostim za nekog dobrog pleja koji donosi prevagu a da je opravdana.

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Carl Johnson said:

Henri trazio 1,4 miliona za sezonu, dobio je samo zahvalnicu na izdvojenom vremenu.

Ko mu kriv kad nije fudbaler. Mrkela bi ga doveo za duplo vece pare, taman jednu nogu da nema.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, berti said:

Ko mu kriv kad nije fudbaler. Mrkela bi ga doveo za duplo vece pare, taman jednu nogu da nema.

 

Možda ovo i nije loš predlog. Predložiti Mrkeli tamo nekog fudbalera Henria, naravno reći mu da je krilo u pitanju. On ga plati, Henri dodje kao povređen, celu sezonu ne bude u sastavu fk, a ovamo trenira i igra za kk, mogu da se kladim da Mrkela ne bi izvalio.

  • Like 3
  • Ha-ha 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...