Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

32 minutes ago, uini said:

 

u kom smislu? ako bi rezervni plej bio teški krvavokolenaš, ne vidim nikakav problem.

 

kao što bi se rastali sa whiteom ako dođe singleton, tako bih se bez problema rastao sa džonijem i doveo nekog lockdown defendora ako može da dođe teo.

Pa kako da se rastanes sa Dzonijem, ima 3 godine ugovora valjda

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, prasac said:

Necu da sudim o Vladi posle ove utakmice. Generalno tim je jako los i da smo u A diviziji vrv bi se opet borili za opastanak. Ova reprezentacije je pokazatelj zasto nemamo nekog krstenog beka, jer se guraju mamini i tatini sinovi (ona legenda pogodi ivicu table a sam na sutu). Dosta promasenih kontri 2 na 0 i 3 na1. Nadam se da im je Vlada dobro jebao mater. Da nema ovih iz FMP vrv niko od ovih momaka ne bi prisao Fibinoj LS: Posle neko kaze mladima se ne daje sansa, neka pogleda ovu reprezentaciju i videce zasto.

Znaci Vlada kroji tim po pritisku mama i tata a nece po Covicevom?

Link to comment
Share on other sites

Sinlgton je zavrsen, nema tu sta da se iskomplikuje. Ne volim kad dovodimo igrace koji su u nekom karijernom padu, i koji nemaju neke motive za dokazivanje, ali uzdam se u to da ce se pokazati kao profesionalac na max i da ce da zatrppa kad bude trebalo. U slicnom vajbu je npr i Stratos dosao, pa je covek bio hodajuci clutch.

 

Sabac nije done deal, ali je blizu, postoji obostrana zelja. 

  • Like 35
  • Love 3
  • Thanks 9
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Stefi88 said:

Koliko je Realno da dodjemo do Tea?

Ma tesko. Ima dobru lovu tamo, svi ga obozavaju od navijaca do uprave, uveo tim u EL, predvodice ih u EL zbog cega je i dosao. Sumnjam da ce sad to ostaviti i doci kod nas. Ili da ce ga Virtus pustiti. Pricam napamet samo... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, srlepajce said:

Secam se njegovih reportaza sa sportskih dogadjaja na tvu, tad sam bio bas klinac ali njegov vic u govoru i ponasanju, onaj promukli glas ostali su mi urezani u memoriju... 

Jednom sam nesto prokomentarisao u vezi njega kao dete, a deda mi rece "znas li ti ko je Risto Kubura? On je igrao sa ozbiljnom ekipom u Zvezdi..."

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Manoly said:

Secam se njegovih reportaza sa sportskih dogadjaja na tvu, tad sam bio bas klinac ali njegov vic u govoru i ponasanju, onaj promukli glas ostali su mi urezani u memoriju... 

Jednom sam nesto prokomentarisao u vezi njega kao dete, a deda mi rece "znas li ti ko je Risto Kubura? On je igrao sa ozbiljnom ekipom u Zvezdi..."

Da i ja pamtim glas

 

Screenshot-20220716-155000-Twitter.jpg

Kad vec kacite Jelisavetu

😏

Edited by srlepajce
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Manoly said:

Secam se njegovih reportaza sa sportskih dogadjaja na tvu, tad sam bio bas klinac ali njegov vic u govoru i ponasanju, onaj promukli glas ostali su mi urezani u memoriju... 

Jednom sam nesto prokomentarisao u vezi njega kao dete, a deda mi rece "znas li ti ko je Risto Kubura? On je igrao sa ozbiljnom ekipom u Zvezdi..."

200.gif

 

5 minutes ago, srlepajce said:

Da i ja pamtim glas

 

Screenshot-20220716-155000-Twitter.jpg

Kad vec kacite Jelisavetu

😏

qxL8gvV.gif

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, uini said:

pa nije 32 godine nešto što bi moglo da se nazove penzija.

tako bi svaki igrač preko 30 koji je imao najveće klubove u portfoliu pri dolasku u zvezdu bio upitan

 

i zašto bi morao da navija za zvezdu? zar nije dovoljno to što bi dobio shitload of money, pošto mi lik izgleda kao proper profesionalac.

mislim, nedović ima 31 a potpisan je na 3 godine. ali pošto navija za zvezdu, nemamo šta da se brinemo

 

 

Brine me motivacija, to je sve. Ne mislim da je to pitanje svakog igraca preko 30 godina, nego vrlo individualno.

Ne poznajem coveka, ali fakat dolazak u Zvezdu mu ne bi bio korak napred u karijeri, cak i ako plate budu redovne.

Naravno, moguce da bi to sve bilo ok, ako uopste bude potpisan.

 

Pomenuo sam navijanje za Zvezdu zato sto pojedini (cesto strani) kosarkasi loze masu svojom ljubavlju prema navijacima i klubu, Beogradu, bureku, cevapima itd.

Ne verujem u sve to, kao sto i sam kazes to su profesionalci i tu je kraj.

 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Manoly said:

Secam se njegovih reportaza sa sportskih dogadjaja na tvu, tad sam bio bas klinac ali njegov vic u govoru i ponasanju, onaj promukli glas ostali su mi urezani u memoriju... 

Jednom sam nesto prokomentarisao u vezi njega kao dete, a deda mi rece "znas li ti ko je Risto Kubura? On je igrao sa ozbiljnom ekipom u Zvezdi..."

risto kubura je prenosio prvenstvene kosarkaske utakmice iz beograda subotom uvece za radio zagreb. neka paralela fudbalskom "vreme sporta i razonode".  na tv je subotom u 5 isao prenos jedne  utakmice, a na radio zagrebu kombinovani radio prenos svih ostalih utakmica od 8. tu je pored riste briljirao ivo tomic.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...