Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

8 minutes ago, uini said:

 

mislim da je vreme da neko eksplicitno optuži čovića kako sarađuje sa partizanskim okupatorom u nameri da nas uguši u milionima evra.

sledeća teza koja logično sledi je da čović zapravo plaća sudije svih ovih godina da sude protiv nas ali niko nije uspeo da nam doaka ili retki.

Realno, malo ste i dosadni sa Covicem.Konstantno Covic ovo, Covic ono, pa neke Covic forice itd..Ali ajde..Postoje po meni dva scenarija, koji verovatno nisu tacni, ali ko zna..Mozda neki kojim cudom i jeste..Jedan je da su mu rekli "Vidi prijatelju, dobices pristojan budzet u Zvezdi i ove godine sipnucemo i u FMP, da budete konkurentni ali uslov je da sklonis Radonjica, kako bi velicanstveni mogao nesto da osvoji". A drugi je, "Vidi Misko prijatelju stari, de makni ovog Radonjica iz Zvezde kako bi Velicanstveni nesto osvojio, da ne budu bacene pare, a ti i Radonjic cete naravno, dobiti svoj deo za tu uslugu i naravno, neki stancic, Vi birate lokaciju.".

  • Like 4
  • Thanks 2
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CoCaniggia said:

Realno, malo ste i dosadni sa Covicem.Konstantno Covic ovo, Covic ono, pa neke Covic forice itd..Ali ajde..Postoje po meni dva scenarija, koji verovatno nisu tacni, ali ko zna..Mozda neki kojim cudom i jeste..Jedan je da su mu rekli "Vidi prijatelju, dobices pristojan budzet u Zvezdi i ove godine sipnucemo i u FMP, da budete konkurentni ali uslov je da sklonis Radonjica, kako bi velicanstveni mogao nesto da osvoji". A drugi je, "Vidi Misko prijatelju stari, de makni ovog Radonjica iz Zvezde kako bi Velicanstveni nesto osvojio, da ne budu bacene pare, a ti i Radonjic cete naravno, dobiti svoj deo za tu uslugu i naravno, neki stancic, Vi birate lokaciju.".

Umrle su mi 4 mozdane celije, ostale su mi jos samo 2

  • Like 13
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Реко Човић да ккп узима титулу тек кад оде у пензију

 

#опуштено

 

 

 

8 hours ago, necke said:

Guduricu vidis li ti ovo

Видимо се следећег пута

 

 

Ништа ето нама Калинарија за 2 године опет а могао би и Гудурићсон

Edited by Урош19
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, CoCaniggia said:

Realno, malo ste i dosadni sa Covicem.Konstantno Covic ovo, Covic ono, pa neke Covic forice itd..Ali ajde..Postoje po meni dva scenarija, koji verovatno nisu tacni, ali ko zna..Mozda neki kojim cudom i jeste..Jedan je da su mu rekli "Vidi prijatelju, dobices pristojan budzet u Zvezdi i ove godine sipnucemo i u FMP, da budete konkurentni ali uslov je da sklonis Radonjica, kako bi velicanstveni mogao nesto da osvoji". A drugi je, "Vidi Misko prijatelju stari, de makni ovog Radonjica iz Zvezde kako bi Velicanstveni nesto osvojio, da ne budu bacene pare, a ti i Radonjic cete naravno, dobiti svoj deo za tu uslugu i naravno, neki stancic, Vi birate lokaciju.".

 

ja ovo zovem klasičnom teorijom zavere, koja poprima sve fantasticnije oblike i sve vise fanova (videti titov " bicu kratak " post i broj recsa) 

 

krenuli smo od zavrnuli nam slavinu a evo nas danas na strovalili nam pare pod uslovom da radonjic ode kako bi obra uzeo nesto. 

 

osim sto "pomeramo stative" kada jedna teorija propadne (tipicno za teoreticare zavere), usput uvek nalazimo opravdanje u spoljasnjim faktorima koji se odvijaju u tajnosti i peru klub od odgovornosti za ucinjeno. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sam B said:

Nije boj na kosovu. Ne znam da li namerno trolujes ili ne razumes.

 

Na osnovu cega su oni igrali evrokup? Na osnovu cega igraju evroligu? Na osnovu cega su dobili toliki budzet od drzave?

 

Kad pobede posteno, respekt, skidam kapu. Ovo nije posteno. Ne mozes ludacki sipati nekome novac a onda kad konacno pobedi, reci kako je pobedio posteno. Novac od drzave treba da se da spram rezultata. Lepo ti je gore napisao Berti. Oni osvoje titulu, mi ne dobijemo WC za evroligu i sta to je posteno sad? Pa necemo doveka imati dva tima u evroligi, vratice se Rusi vec sledece sezone.

Mislim da je drzavni vrh odlucio da se u fudbalu gura FKCZ, a u kosarci KKP. Jebiga, moze im se kad daju pare.

 

S druge strane mogu reci, da KKCZ nije napravila iskorak u EL i iskoristila ogromno interesovanje za kosarku kada smo punili Arene samo tako. Mi smo, sto se EL tice i nebitno iz kojih razloga, stagnirali na jednom moze se reci solidnom nivou. Mozda drzava zeli da pokusa da se sa KKP ostvari nesto vece od toga. Za sad KKP ima hype i mislim da ce redovno puniti Arenu. To moze da olaksa stvari dodatno kad se radi o finansijama (sezonske karte, dnevne karte, prihodi od reklama, sponzori itd.). Sad se ulaze dosta u njih i uz to sigurno nece biti da ce im porez doci sada na naplatu. Tako da oni jesu u finansijskoj prednosti. Imaju prednost u liku trenera, a za sada barem, i igracki.

 

Kako mi to pratimo, videcemo. Cinjenica jeste, da se ovde do ne tako davno govorilo o tome da su 400.000 strane valute vrh vrha. Onda je dosao Kalinic, a sada Nedovic uz najavu drugih igraca s kojima se taj plafon probija visestruko. Nemam nista protiv, but it doesn't add up. Nisam pametan sta da mislim. Meni Titova teorija nije bas da se uzme zdravo za gotovo, ali moguce da tu fale neki detalji da bismo rekli da je to tako.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

ja ovo zovem klasičnom teorijom zavere, koja poprima sve fantasticnije oblike i sve vise fanova (videti titov " bicu kratak " post i broj recsa) 

 

krenuli smo od zavrnuli nam slavinu a evo nas danas na strovalili nam pare pod uslovom da radonjic ode kako bi obra uzeo nesto. 

 

osim sto "pomeramo stative" kada jedna teorija propadne (tipicno za teoreticare zavere), usput uvek nalazimo opravdanje u spoljasnjim faktorima koji se odvijaju u tajnosti i peru klub od odgovornosti za ucinjeno. 

Lepo si se izrazio, "teorijom zavere".I jeste "teorija zavere" i uopste ni ne mora da bude tacna, ali je moje misljenje, pa kakvo god ono bilo.A ovo, da se kao nalazi neko opravdanje i "pere" klub od odgovornosti, taman posla, to mi nije bila ni namera.Klub na prvom mestu snosi najvise odgovornosti, tako da je o tome i bespotrebno pricati.

Link to comment
Share on other sites

Nisam pristalica nikakvih teorija zavere ali nisam pristalica ni teze da za KKCZ ima išta pozitivno od plaćanja EL vajldkarda za ovaj nabudženi KKP. Da se razumemo, smatram i da je KKCZ izgubila finale ABA lige da bi dobila vajldkard po istom principu kao KKP (uz uplatu ili bez nje) jer je stanje u Evropskoj košarci takvo da u evrokupu nema nekog atraktivnog kluba koji bi realno dobio šansu pored Valensije i jednog od blizanaca.

 

 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Ljubitelj baklave said:

 

Potpuno netacno, KKCZ ima 70% rostera od lani, a od toga imas bar 5 domacih koji su zajednoo x sezona u nizu, sa 100tinama utakmica u Evroligi. 

Neuporedivo sa njima od prosle sezone. 

I nisu cak ni po imenima duplo jaci, teren je jedino merilo. 

 

I lani su doveli dvoje iz final 4 tima, pa jedan nije mogao da prdne od DeDe, a drugi je jos u Hollinsovom dzepu, a o treneru da ne pricam, citavu sezonu nema nijednu akciju niti prepoznatljivu igru, ali forum trpi sve, pa i ovakve pausalne ocene, jer ako je do imena, oni su i lani trebali da budu prvaci, ali pocisceni su sa terena. 

 

To za VJ i Radonju ce tek vreme pokazati, jer i taj Radonjic je svojevremeno bio pocetnik u KKCZ. 

 

 

🙂

Link to comment
Share on other sites

Прошле године сам се уплашио јер се причало да ће доћи наши бивши наши играчи, али смо имали Радоњића и дошао је Калинић ...Ове године имао плаћенике, а ми младог тренера и немамо окосницу домаћих играча као прошле године ... 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, djura.net said:

kako bese pravilo EL, nema dve utakmice u istom gradu u istom kolu? dakle kad komsije igraju kao domacini, onda mi idemo na put i obrnuto?
to bi znacilo da ili mi ili oni vezujemo dva gostovanja na pocetku lige.

Mislim da je bitno da se samo dan ne gađa, a ne kolo

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, djura.net said:

kako bese pravilo EL, nema dve utakmice u istom gradu u istom kolu? dakle kad komsije igraju kao domacini, onda mi idemo na put i obrnuto?
to bi znacilo da ili mi ili oni vezujemo dva gostovanja na pocetku lige.

Ja mislim da ne moze isti dan ali nisam siguran.

Vrvt ce gledati da se ne poklapamo u istoj nedelji da smo domacini cesto.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...