Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

16 minutes ago, kum žoržo said:

                                  
 

 

 

                          Z

 

Bazz Napier. Igrao u Rusiji.

 

Ova nije bila teška 😄

 

Zanimljivo da su opcije on i Henry. Dva totalno različita igrača. Ali podržavam da se na pleju prvenstveno gleda top kvalitet, a ne toliko profil igrača. Jako bitno je imati na toj poziciji ekstra kvalitet.

 

Što se tiče Browna i Shayoka. Tu se očigledno traži neka fizički jaka dvojka, dugačka, solidna u odbrani. Uglavnom, sušta suprotnost Nedoviću.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Markoss said:

Charlie je opcija, kao i Shayok, ali nisam siguran koliko ce tu da se zuri, jer imamo pozicije koje su nam problematicnije.

 

Plej je prioritet i opcije su Henry i Napier. Potom i jos jedna petica (neRaduljica), koja bi trebala da bude drugaciji profil od Hasana i Luke.

 

Ilic je done deal, a zasto ga ne objavljuju jos uvek, zaista ne znam. Da li cemo dovesti drugu PF, sve zavisi od Vajta, koji je jedan dan blize da ode, drugi dan blize da ostane, pa mi je licni zakljucak da se tu jos uvek nista ne zna.

 

Mene vi interesuje da ti nama kazes... a ko dogovara ta pojacanja i po kom planu i programu se radi? Od novog trenera osim instagram slike ni traga ni glasa. 

Jel iko osim Covica barem ukljucen u dovodjenje ovih ljudi, jel se iko osim Miska i njega pita nesto? Neki sportski sektor ako to postoji i vrsi funkciju? 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Mene vi interesuje da ti nama kazes... a ko dogovara ta pojacanja i po kom planu i programu se radi? Od novog trenera osim instagram slike ni traga ni glasa. 

Jel iko osim Covica barem ukljucen u dovodjenje ovih ljudi, jel se iko osim Miska i njega pita nesto? Neki sportski sektor ako to postoji i vrsi funkciju? 

 

 

Milan Dozet kao SD i Vlada Jovanovic kao trener. 

Edited by Markoss
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Mene vi interesuje da ti nama kazes... a ko dogovara ta pojacanja i po kom planu i programu se radi? Od novog trenera osim instagram slike ni traga ni glasa. 

Jel iko osim Covica barem ukljucen u dovodjenje ovih ljudi, jel se iko osim Miska i njega pita nesto? Neki sportski sektor ako to postoji i vrsi funkciju? 

 

 

Ovo su sve retorička pitanja, pretpostavljam?

Edited by quentin
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vasa123 said:

Bojim se kako ce nam spoljna linija izgledati defanzivno ako dodje Nejpijer.

 

Ivanovic, Nedovic, Nejpijer, Dobric 😬😬😬😬😬😬

 

Bas tanko...

Jos odavno sam rekao

Jedva cekam da dodje neki ofanzivni trener, da igramo seksi kosarku, damo 80 a primimo 100 poena

Tako ce nekako otp izgledati. 

I da imamo iz prajma 

Nelson, Dzenkins, Lazic, Jovic 

Pa bi odbrana bila nista vise od pristojne, iz proslog razloga sto nema ko da je postavi trenutno

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...