Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Just now, Leonard said:

Kako da ne.

Takodje, istine radi, obavezno su se brisali upisi tipa U 92...

Sada se nema gde pa ce ovde da bude staniste gazdinih podanika koji ce kao osice da napadnu cim se nesto protiv gazde napise.

Vidi drug hteo sam da iskuliram ali posle ove gluposti o "gazdinim podanicima" ne mogu.

Prvo video sam milion upisa ovde bez ikakvog smisla i poente pa ne vidim zasto moje kme kme izaziva toliki bes u tebi, mozda zato sto osecas istu prema predsedniku kluba ali moraces nekom drugom da se obratis.

Ja sam podanik samo za svoju cerkicu.Sportski pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Brate, koliko mrznje, netrpeljivosti i manjka tolerancije na ovom forumu...

Sve ovo bi trebalo da bude samo sporedna stvar, zabava. Postade (vec davno) poligon za agresivnost, upucivanje uvreda, nekulturu itd.

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, NikadProtivKaline said:

zar ne mislis da je malo glupo tako nesto da napises u trenutku u kome covic sipa 3,6 miliona evra(ne svojih) za filipovog kuma?

Nije Nedovic placen toliko to mogu da garantujem ,pricao je Covic i da ce doci najbolji trener 

Just now, duboko said:

Brate, koliko mrznje, netrpeljivosti i manjka tolerancije na ovom forumu...

Sve ovo bi trebalo da bude samo sporedna stvar, zabava. Postade (vec davno) poligon za agresivnost, upucivanje uvreda, nekulturu itd.

 

Na zalost si u pravu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, NikadProtivKaline said:

zar ne mislis da je malo glupo tako nesto da napises u trenutku u kome covic sipa 3,6 miliona evra(ne svojih) za filipovog kuma?

Ja mislim da nije, osim sto smo sad i mi izgleda postali isto sto i oni. Na stetu svih ostalih klubova u drzavi. I ne samo klubova.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Aleksa said:

Meni uopste nije jasno kako ce Kalinu da zamene Sajok ili Holand.

Ma kakav Holland, jedino da ulazi sa klupe i da menja Kalinica, a da menja njega kao prva opcija na SF nema sanse, covek ulazi u 34. godini zivota.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Benito said:

 

Ja sam podanik samo za svoju cerkicu.Sportski pozdrav

 

Nepostoji ta koja ce meni da naredjuje.

 

Upsic 🌸🍼♥️ 

 

Tako ja uzmem kokice nekad i gledam kako se bori sa 3 cerkice 🙃

 

 

 

 

  • Like 8
  • Love 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sticajem okolnosti, Šejoka sam gledao više puta nego svi ostali na forumu - zajedno. 

 

A još luđe od gledanja razvojnog tima Siksersa, što je svakako ludo samo po sebi, jeste detalj prilikom gledanja, kada se zamislim i pitam sam sebe: kako bi bilo kad bi lik nekada prešao u Zvezdu.. 

 

I on sada stvarno povezan sa našim klubom?! 

 

Ukratko, što se njega tiče, mnogo manje je pokazao u odnosu na neka očekivanja. Stigao je i do NBA rostera Siksersa, ali je u utakmicama izgledao kao da ne zna na kojoj je planeti. 

 

Talentovan. Premekan. Nedorečen. 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, NikadProtivKaline said:

zar ne mislis da je malo glupo tako nesto da napises u trenutku u kome covic sipa 3,6 miliona evra(ne svojih) za filipovog kuma?

Nedović je znači dostigao nivo jednog Lole Smiljanića 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Nenad010 said:

 

Ozbiljne stvari iznosis o coveku a izvor ti je neki covek koji je blizak sa njim.

Manimo se Plavsica, sve i da je tacno to sto kazes covek je pravi zvezdas i top3 komentara u Srbiji.

Zvezdastvo na stranu, ali lik koji u prenosu izjavi live za Zo Brauna "ocajan igrac" i sta sve ne, ne moze biti top3 komentar ni u svojoj ulici.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geronimo said:

Zvezdastvo na stranu, ali lik koji u prenosu izjavi live za Zo Brauna "ocajan igrac" i sta sve ne, ne moze biti top3 komentar ni u svojoj ulici.

 

Rekao je da je uzasan ako me secanje ne vara, u kontekstu Zoove sebicnosti i padova koncentracije tokom utakmice, mislim da je to bio jedini put da je tako nesto izjavio.

Generalno, iako taj komentar nije bio na mestu Zo je bio poprilicno tezak za gledanje prvih par meseci, mnogi su ga terali iz Zvezde u tim trenucima.

 

Plavsic je i pored tog i jos po nekog kiksa daleko bolji komentator od ona dva orangutana sa Arene, kao i svih ostalih na toj televiziji. Na SK-u jedino Radojevic bolji, iako grobar to mora da mu se prizna.

Kovacic klasicni streber, uvek dobro pripremljen ali ipak ne moze u kos sa ovom dvojicom.

Dobar je i onaj crni sto nas je prenosio par puta, Jovanovic, njemu jedino fali iskustva.

 

Sve u svemu, dobar je Plavsic, nije zasluzio da ga polivamo ovde.

4 hours ago, NikadProtivKaline said:

plavsic zvezdas?

nesto si ti pomesao tu

 

Pricao jednom prilikom kako nije pricao ni sa kim 3 dana nakon sto smo izgubili od Pao-a pre 7-8 godina, ono posle produzetaka kad se Plavsic drao kao lud na Silbovu trojku.

Zvezdas covek, mozda si ga ti pomesao sa Radojevicem.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje vjerujem, ne znam zasto, da ce Kalina ostati kod nas jos ovu godinu.

 

Ovo je cisto moj neki osjecaj nemam informacije nikakve, ali mislim kad vec jedanout nije ostavio drugove na cedilu da nece ni opet.. 🙏🙏🙏

 

#KalinaOstani

Edited by Vasa123
Link to comment
Share on other sites

Kalinic i Sejok nemaju veze jedan sa drugim.

Kalinic je 3/4, moze podjednako dobro na obe pozicije, Sejok je vise bek nego trojka.

Odlican skorer, neko ko bi mogao da nosi nasu igru da ne zavisimo samo od Nedovica. Ume sa loptom, u sezoni u Bursi je bio Alfa i Omega. Na sve to , potreban je plej ala Henri, idealno resenje, koliko je realno, videcemo.

PG :Henri, Dzoni, Markovic
SG :Nedovic
SG/SF Dobric, Sejok
SF :Lazarevic, Lazic
PF :Vajt, Ilic
C :Martin, Kuzmic/Raduljica, Mitar

Dakle. opsti utisak je da ovde fali igrac na 3/4, dakle fali Kalinic.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Nenad010 said:

 

Rekao je da je uzasan ako me secanje ne vara, u kontekstu Zoove sebicnosti i padova koncentracije tokom utakmice, mislim da je to bio jedini put da je tako nesto izjavio.

Generalno, iako taj komentar nije bio na mestu Zo je bio poprilicno tezak za gledanje prvih par meseci, mnogi su ga terali iz Zvezde u tim trenucima.

 

Plavsic je i pored tog i jos po nekog kiksa daleko bolji komentator od ona dva orangutana sa Arene, kao i svih ostalih na toj televiziji. Na SK-u jedino Radojevic bolji, iako grobar to mora da mu se prizna.

Kovacic klasicni streber, uvek dobro pripremljen ali ipak ne moze u kos sa ovom dvojicom.

Dobar je i onaj crni sto nas je prenosio par puta, Jovanovic, njemu jedino fali iskustva.

 

Sve u svemu, dobar je Plavsic, nije zasluzio da ga polivamo ovde.

 

Pricao jednom prilikom kako nije pricao ni sa kim 3 dana nakon sto smo izgubili od Pao-a pre 7-8 godina, ono posle produzetaka kad se Plavsic drao kao lud na Silbovu trojku.

Zvezdas covek, mozda si ga ti pomesao sa Radojevicem.

Off, ali moram - Plavsic je to rekao za Brauna u sezoni kad je igrao za Fener (sezona posle Zvezde). Sve i da je tako, komentar je uzasno neprofesionalan. Takav komentar sam ga cuo samo da je uputio Braunu za sve ove godine komentarisanja. A lik je G League MVP, vise godina je bio na obodima NBA lige, posle Zvezde igrao u Feneru, Uniksu, naturalizovase ga Spanci...

Inace, Plavsic je komentarisao i Filipa Covica, eto, bas iste sezone u Zvezdi. I Fica nije bio uzasan/ocajan igrac. Ako si slusao Plavsica i Kuzmanovica sigurno se secas koliko je bio.. hm... Ozlojedjen? Neprofesionalan? Izaberi rec. 

 

Sto se "orangutana sa Arene" tice, Kole je crvenobeo i vrlo osrednji do nikakav, a Edin je kosarkaski mastermind i enciklopedija sa Plavsica... Ilajdza je vazda bio tanak i hvatao na galamu, cesto i iritantan, ali crvenu granicu neprofesionalnosti ne prelazi. Ali sve to nije bitno, kao ni recimo Plavsicev jednolican glas - lik je imao ne jedan, nego niz ispada, ne kiksove vec namernih. Tu se prica o njemu zavrsava.

 

I polivanja nije bilo, to nisam radio, a mogao bih da krenem.

 

 

 

Edited by Geronimo
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma podsmevali su se konstantno Plavšić i Kuzmanović Braunu, naročito kako ga ne interesuje da napravi faul kada je potrebno i pametno a da pravi glupe faulove i da ga baš briga da o tome razmišlja. Ovo je onako ulepšanih tonom, oni su to sve pričali podrugljivo. 
Kad nam je dao koš za pobedu Fenerbahčea celu utakmicu su ga prozivali da ubištava tursku ekipu, prosto karma nije mogla drugačije da proradi osim da on da taj koš za pobedu gostiju

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Vasa123 said:

Ja i dalje vjerujem, ne znam zasto, da ce Kalina ostati kod nas jos ovu godinu.

 

Ovo je cisto moj neki osjecaj nemam informacije nikakve, ali mislim kad vec jedanout nije ostavio drugove na cedilu da nece ni opet.. 🙏🙏🙏

 

#KalinaOstani

 

Jeste, Barselona isplatila pola milke onako bezveze Valensiji, bacaju im se pare kroz prozor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

Jeste, Barselona isplatila pola milke onako bezveze Valensiji, bacaju im se pare kroz prozor.

Placaju samo ako se Kalina odluci za njih.

 

A i ocekujem da se odluci za njih.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ridji said:

Ma podsmevali su se konstantno Plavšić i Kuzmanović Braunu, naročito kako ga ne interesuje da napravi faul kada je potrebno i pametno a da pravi glupe faulove i da ga baš briga da o tome razmišlja. Ovo je onako ulepšanih tonom, oni su to sve pričali podrugljivo. 
Kad nam je dao koš za pobedu Fenerbahčea celu utakmicu su ga prozivali da ubištava tursku ekipu, prosto karma nije mogla drugačije da proradi osim da on da taj koš za pobedu gostiju

Precednikovi uvlakači, ovaj isto nije mirisao Lorenza, čak mu je i nadimak sklepao ... izgurao mu sinčića iz rotacije, mlitavko jedan. :classic_biggrin:

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...