Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Šta ste očekivali rođaci? Nebojša Čović je puno toga uradio za KKCZ ali ima u sebi nešto što ga sputava. Pisao je svojevremno harper o tome onako stručno. Lično završio sam sa odlaskom na utakmice, imam i previše godina da prihvatim baš svaku pizdariju koju je Čović spreman da nam uradi. Onqko realno očekujem da se ekipa raspadne nakon 10 kola najviše a onda će krivac biti ovaj nesretni vlada ali nije mi ga žao pošto mu je zinulo dupe da bude trener u EL gde će se sprdati sa njim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Radonja said:

Znaci sve isto kao 2017.

 

God help us!

Golema katastrofa sa izborom trenera. Ipak, jedina trunka optimizma koju ja i dalje gajim je u tome sto iskreno, ali sasvim iskreno ne verujem da iko ikada moze biti tutumrak kakav je bio Alimpije. Drago mi je sto su neki ljudi pomislili da je talentovan zbog ovoga sa Bursom, ali za mene je on i dalje najgori trener kojeg smo imali, a nije mala konkurencija placeholder likova koji su nam glumili trenere poslednjih dekada. Alimpije ima poseban nivo tu, Lipovij medju trenerima, obdaren elokvencijom ispodprosecnog posetioca teretana. Zato na nevidjeno verujem Jovanovic>Alimpije, tako da zapravo sumnjam da moze biti TOLIKO lose kao u prethodnoj  verziji Covkinsovog eksperimenta sa neiskusnim al' poslusnim trenerima.

 

+ nije da me ne zanima da skupa otkrijemo koje jos nijanse ljubicaste postoje ako i sa ovoliko neiskusnim trenerom jos jednom gurnemo klip u komsijske obraefekat tockove.

Link to comment
Share on other sites

Kako bese, ludost je raditi istu stvar, a ocekivati drugi ishod:

2012. Ode Pesic, dovodi Rakocevica i Milivoja Lazica.

2017. Ode Radonja, dovodi Antica i Dusana Alimpijevica.

2022. Ode Radonja, dovodi Nedovica i Vladu Jovanovica.

Jbt, pa i perioda mu je ista!

  • Like 10
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Johnny Štulić said:

U normalnim sredinama ovo je logičan sled događaja gde se dovodi trener iz sistema. Ne razumem toliku odbojnost ka Jovanoviću. Rauzmem svi bi vi hteli neko ozbiljnije ime.

Nadam se samo da je višegodišnji ugovor da ga posle Barsa ne bi preotela kada bude menjala Jasikevičiusa.

Srećno Jovanoviću pokazao je čovek da ima potencijala a i neko mora da zameni Pešiće, Obradoviće i ostale 

 

U normalnim sredinama je logično da se dovede trener za evroligašku ekipu koji nije uspeo da zadrži posao ni u Ciboni? 

Šta ga je preporučilo za ovu ulogu? Koji uspeh, bilo kakva referenca? 

 

A ovamo se dovodi Nedović za masne pare i to na više godina. Gde je tu logika?

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

И ја сам велики циган и давао бих све од себе, млађи сам само 6-7 месеци од дотичног, па се нико није сетио да ме позове. Сличне референце имамо што се релевантних клубова тиче.

Zavrsi licencu za trenera pa ti se mozda i posreci, nikad nije kasno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 1945 said:

 

Covek sa imenom Red Star u imenu napise da bi mu bilo draze da Pao udje u top8 nego "mi". Tacnije da misli tako.

 

Ne postoje te okolnosti, siguran sam, bilo kog iskrenog navijaca bilo kog kluba bilo kog sporta, da pomisli ovako nesto a kamoli jos napise, pod okolnostima da su mu i najgori ljudi na svetu na celu kluba, da bi mu bilo draze da neki drugi tim ima veci uspeh nego njegov.

 

Cisto da ostane zabelezeno ovde, a nije Devil za kog smo navikli i koji se od starta javno deklasirao kao navijac Radonjica sto je sasvim legitimno.

E pa brate, postoje, kao sto se nadam Zvezdinom ispadanju iz evrope u fudbalu ako ce to trigerovati odlazak Terzica. Tako se sad nadam ovome.

 

Ako se za osvajaca 6 TITULA ZA 2 GODINE nema para za zadrzavanje HOLLINSA a ima se para za OBESTECENJE za Nedovica  i to sve  za trenera kome je vrh karijere Cibona. 

 

ODVRATNO! 

I ja cu da navijam  za jedinog gospodina u nasem klubu, kao sto bi mi bilo draze da Darko Lazovic u nekom eventualnom igranju protiv Zvezde prodje dalje. Zato sto su to ljudi koji su zasluzivali Zvezdine dresove i odela i gospoda. Zato sto su se prema njima lose poneli a oni su bili ZVEZDA kakvu ja zelim da poznajem. 

 

Ovo je Coviceva sramota i svinjarija i direktno vidimo da nije zeleo ostanak Radonjica a ne da nije mogao da ga zadrzi jer je ovaj trazio nerealne stvari. 

60K  mesecno se nema za Lesora da gasimo pozar al se zato 60k ima  za Hasana Martina. Ma mrs. 

Nebitno da l Lesor ne vredi ili vredi toliko, trazi ga ziva legende Zvezde. 

 

 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Usrao n se Covic na glavu svima ,Nedovic pa Hasan a sad ovaj debilko za trenera ,nije mi jasno zasto i prihvataju to kao i Alimpije koji je izgoreo ! Za Zvezdu i El treba mozak ,muda i iskustvo ,ovaj za sad ima muda mora mu se priznati ,sto se Zvezde tice krece decenijski post na nasu veliku zalost

Link to comment
Share on other sites

Svako ko vrijedja Vladu i prije nego sto je odradio jedan trening treba malo da se zapita da li uopste navija za Crvenu zvezdu.

 

Da smo boljeg mogli naci nasli bi, ali mora se nekad ovaj ciklus recikliranja istih trenera prekinuti, treba malo razmisljati o buducnosti, a Vladi zelim da nas sve demantuje i pokaze da nije bez razloga trener Crvene zvezde.

 

 

  • Like 12
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Benito said:

Sada kada je zvanicno podrska novom treneru i neka je sa srecom!

Ono sto mogu da potvrdim je da je veliki cigan i da ce sigurno dati svoj maksimum u Zvezdi, nemojte odma streljati.

Slazem se, covek je veliki cigan i treba mu dati sansu i pruziti podrsku. Jos na pocetku sam bio vise za Vladu u odnosu za ovde prizivanog Lukica koji je grobar. 

Srecno novom treneru!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Geronimo said:

Kako bese, ludost je raditi istu stvar, a ocekivati drugi ishod:

2012. Ode Pesic, dovodi Rakocevica i Milivoja Lazica.

2017. Ode Radonja, dovodi Antica i Dusana Alimpijevica.

2022. Ode Radonja, dovodi Nedovica i Vladu Jovanovica.

Jbt, pa i perioda mu je ista!

Ajoj.Bukvalno isto.Antic i Rakoc kao zvezdasi...Na kraju veliki failovi...

I ovaj 3 pokusaj,,,,Ne znam...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 1945 said:

Onda idi cestitaj im titulu odma na temi, preskoci ovu sezonu sa pisanjem, i vrati se sledece.

najbolje da ces ti da me teras sa topika

1 minute ago, Aleksa said:

Nece doci "novi Antic" kako su ga zvali neki. Ide u Tursku.

sad moze da dodje ko hoce

kao sto vec iz kluba pustaju to tnjiteru - imacemo takve igrace da nam trener i ne treba

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne smem ni da zamisljam na sta bi izgledalo da je  tviter postojao u vreme kada je Zeljko Obradovic iz patika postao trener. Koja bi tad pljuvaza bila.

 

Zivo me interesuje da li ce sadasnji pljuvaci da se poliju katranom i perijem  ako se ispostavi kao dobro resenje.

Edited by Zvezdinho
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vasa123 said:

Svako ko vrijedja Vladu i prije nego sto je odradio jedan trening treba malo da se zapita da li uopste navija za Crvenu zvezdu.

 

Da smo boljeg mogli naci nasli bi, ali mora se nekad ovaj ciklus recikliranja istih trenera prekinuti, treba malo razmisljati o buducnosti, a Vladi zelim da nas sve demantuje i pokaze da nije bez razloga trener Crvene zvezde.

 

 

Znas sta.To sto ne mogu da prihvatim sta se radi sa trenerom.Ne znaci da ne navijam za ZVEZDU.

To sto ti mozes da prihvatis je druga stvar.

 

A vredjati necu.

 

A da nije dobro...Pa nije...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...