Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Drago mi je da ste izašli iz strašno šta nam rade moda. :thumbsup:

 

Razmišljam kako bi bilo fantastično da je trenutno stanje održivo - da i mi i vi igramo EL i da možemo da potpisujemo milionske ugovore stalno.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Princeton said:

Klub koji diskredituje instituciju trenera, automatski je osuđen na propast.

 

Prvo ozbiljan trener.. trener!

 

mislim da ne postoji niko ovde da se ne slaže sa ovim, međutim, isto tako mislim da nije nemoguće još u nekim intro-kontaktima sa kandidatima konsultovati se da li se xy trener slaže sa xy akvizicijom koja iz ovih ili onih razloga mora da se dogodi pre nego što se dogovore klub & trener. 

 

pričam ovo kao neko ko je ovde poznat da ne ljubi nedovićev kombo mana i kvaliteta a opet mislim da, ako se zvezdi ukaže prilika da potpiše takvog igrača, jednostavno moraš da reaguješ i da usput uputiš kandidate o namerama. verovatno tako eliminišeš nekog kandidata ali avaj, kao što je sužen izbor trenera, tako je i limitiran pool igrača koje možemo da do'vatimo.

 

ukoliko imaš komplementarne bekove (pg/sg) nedoviću, onda to može biti okej. isto kao što bi uz whitea verovatno fino legao 100x pominjani ilić.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Klub koji igra Evroligu i ima pristojan budzet može da dovede korektnog trenera, ne mora biti Sfairopulos ali između njega i Jovanovića je milion opcija.

 

Ako nam stvarno VJ bude trener, sa 3 godine staža u klubovima bez ikakvih ambicija, to je isključivo do psihičkih problema kod gazde nam.

  • Like 26
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, uini said:

 

mislim da ne postoji niko ovde da se ne slaže sa ovim, međutim, isto tako mislim da nije nemoguće još u nekim intro-kontaktima sa kandidatima konsultovati se da li se xy trener slaže sa xy akvizicijom koja iz ovih ili onih razloga mora da se dogodi pre nego što se dogovore klub & trener. 

 

pričam ovo kao neko ko je ovde poznat da ne ljubi nedovićev kombo mana i kvaliteta a opet mislim da, ako se zvezdi ukaže prilika da potpiše takvog igrača, jednostavno moraš da reaguješ i da usput uputiš kandidate o namerama. verovatno tako eliminišeš nekog kandidata ali avaj, kao što je sužen izbor trenera, tako je i limitiran pool igrača koje možemo da do'vatimo.

 

ukoliko imaš komplementarne bekove (pg/sg) nedoviću, onda to može biti okej. isto kao što bi uz whitea verovatno fino legao 100x pominjani ilić.

 

Ne vidim da su komplemetarni Ilic i White jer su obojica tanki u šutu za tri poena. Jedna četvorka mora da bude sa boljim sutem za tri jer onda džaba Nedović kad skupe reket.

Link to comment
Share on other sites

Ja ću se još gore osjećati ako na kraju dođe neko jako trenersko ime, jer će to samo značiti da je Radonjića bilo sasvim moguće zadržati i da je otišao samo zbog Čovićevih hirova tipa neću da mijenjam klupskog ljekara.  

Link to comment
Share on other sites

Iako sam lično prezadovoljan i Nedovićem i Martinom kao pojačanjima (ostankom Whitea sam prilično rezigniran), potpuno je suludo da se roster ovako sklapa bez trenera. Čović je sve osim glup čovek, ali ne mogu da verujem da već nije naučio na svojim greškama i da se ovako zaigrao kao neki klinac na nekoj menadžer igrici. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...