Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

2 minutes ago, Predragdjape said:

Zasto imas taj negativan stav u vezi Nedovica? Da li mu zameras sto ne igra odbranu(pogledaj kako su bile organizovane ekipe u kojima je do sada igrao) ili neke druge stvari? Mislim poredjenje Antic - Nedovic je meni smesno iskreno. Iz razloga sto mislim da ce Nedovic dati 100% sebe na terenu( po ugledu na Kalinica) nego Antic koji se manje vise sprdao i najmanje bio ono zbog cega je doveden. Pored toga, Nedovic je svestan gde dolazi i kakav je pritisak sada. 

dobar si decko, normalno komuniciras na forumu, pa da ne bude da ti kuliram pitanje, ali ja sam vec rekao u cemu je problem sa ovim potpisom.

vidi, sve ono cemu se nadas kad je rec o Nedovicu u kkcz je navijacka projekcija, objektivne okolnosti kazu da ce zapravo biti potpuno suprotno.

3 minutes ago, K.Dot said:

Ja nisam toliko pratio Nedovića ali eto sad čujem da je to kanta od igrača. Nedoviću dalje od zvezde, ne može Dobrić da igra odbranu i za tebe.

Nedovic nije prosao pored onoliko trofeja koliko ih je podigao Dobric.

Ali je zato zaradio od naivcina tolike novce da moze da podigne zlatni spomenik od 100 metara posvecen ljudskoj gluposti.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Perkos2 said:

ovo je pojačanje kao kad se svojevremeno tadija vratio u Zvezdu, na prvom meču ovacije a posle smo jedva čekali da ga oteramo iz ekipe

 

Tadija nikad nije ni bio EL igrač a nešto se ne sjećam oduševljenja, bar ne na forumu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Ima on mana, ali da smo mi imali strelca tipa Nedovic prosle sezone, plej of evrolige ne bi bio u pitanju sa sve ruskim timovima.

taj na tvom avataru se ne bi bas potpuno slozio, naprotiv. on plej of EL cilja drugacijim tipom igraca, bukvalno.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Nedović ne igra odbranu, ali zato Dobrić zakiva. Pa molimo Boga da i njega Radonja ne odvede, a Nedović nije pojačanje. 😮 

Nedoviceva odbrana pre 10 godina i danas nije isto. Daaaaleko od toga da je neka defanzivna zver, ali je on sad vec par godina unazad korektan defanzivac koji ti nece osnaziti odbranu, ali koga ne moras da sakrivas Teo style.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Nedovic je za mene no brainer.

 

Igrac van sablona, neko ko moze da izmisli poene kad nema ideje, jednostavno ozbiljan trpac na EL nivou. 

 

Ako bude imao dobru sezonu to je neko ko nas dize na visi nivo i salje u taj iskorak.

  • Like 27
Link to comment
Share on other sites

Ja sam skoro pa siguran da nema ništa od produžetka saradnje sa Kalinićem, dolazak Nedovića mi to samo još više potvrđuje.  Eto možda me Čović iznenadi i uspe da u istoj ekipi ima i Kalinića i Nedovića. No da vidimo mi ko će njih da trenira, Vlada Jovanović ? 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, StiviKivi said:

Hahaha. Pa ovde bre do večeras ima da se dosegne kvorum u mišljenju kako nama zapravo i nije neko pojačanje Nemanja Nedović. I kako nam je to loš izbor. 

Mi cigani idemo od očaja do sjaja pa nazad...

😊😊😊😊

 


Pa ono kako si ti mislio drugačije, zar je bio igrač kome mi nismo našli manu, ne samo onima koji su zaista dolazili nego onima koji su pominjani kao potencijalni ili želje

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...