Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 hour ago, fradler said:

Opala! Posle mesec i kusur dana, napokon odgonetnuta kumova kalimera 🙂

 

Ja zadovoljan. Samo da ga posluzi zdravlje, imam utisak da je pauzirao svaku trecu-cetvrtu utakmicu za Pao.

Prosle sezone je propustio samo 4 ili 5 utakmica za Pao, nikad manje

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dragan Mićić said:

Pa napisao si dva igraca koja su bila tu kad je bilo najteze u klubu, a Kalina to nije.

Pogledaj onu cuvenu sliku na kalemegdanu, gdje stoje igraci bez sponzora na dresu, bio je i Kalina.

Nisam rekao da je igrao, vec da je bio i vidio kakvo je stanje tad bilo 

  • Like 4
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Perkos2 said:

Nedović je simbol gubitničke Zvezde ali ajde da vidimo može li da postane pravi lider ekipe. Lično sumnjam da će nam doneti ono što većina navijača očekuje. 

Realno, Nedović je (uglavnom) simbol da ne kažem svake gubitničke ekipe već ekipe koja se nije baš naosvajala trofeja, ali jbga volimo ga i vrhunski je trpač. Ne valja samo što navija za Juventus :classic_dry:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bio sam uveren da Covic nece moci tako lako da podigne hajp oko zvezde i godisnjih ulaznica posle svih odlazaka, kad ono medjutim Nedovic i ako ostane Kalina ode sve u crveno. Moze Nedovic nase dete, e sad sto se tice povreda mora malo i da se rizikuje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, quentin said:

A kako će da nam izgleda ostatak tima kad platimo Kalinu i Nedovića (ako stvarno potpišu)?

Чова је нови тренер тако да имамо 500к вишка за играче, опуштено.

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nenad010 said:

Cim dovodimo igraca znaci da je i trener resena stvar.


Trener mož' da bude i Kalina s obzirom da je na početku prošle sezone nametao neke svoje ideje kako da se igra, dok čini mi se Radonji nije puka q :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

B92 prenosi neko obestecenje od 300k evra. Cisto sumnjam. Obestecenja u kosarci su uglavnom ekstremno mala, tipa 50k do 100k. Mi smo Voldena doveli tako sto mu je Partizan dugovao 100k evra, pa mi doplatili 50 i uz prebijanje duga se dobila ta otkupna od 150k. Istu tu otkupnu bi Barsa morala da plati nama da Kalina nije raskinuo ugovor.

 

No dobro, videcemo. Uglavnom ako Nedovic dodje mogu da kazem da dobijamo NBA potencijal nikad ostvaren. Decko koji ima bukvalno sve da odigra 10 NBA sezone, a jedva da je nesto odigrao. Razlog... uglavnom povrede. Svakako vec njegovim dolaskom mi imamo pristojnu poziciju 2.

 

Evo o cemu pricem:

 

Quote

Grčki "Sportlive" dodaje da će šampion ABA lige morati da plati Panatinaikosu 300.000 evra na ime obeštećenja,

 

Quote

Nedović je već dve godine u grčkoj prestonici i imao je opciju u ugovor da ostane u "OAKA" areni na još godinu dana. Prema svemu sudeći do toga neće doći i osvajač srebrne medalje u Riju 2016. godine se vraća u klub u kom je ponikao i nastupao od 2008. do 2012. godine. Navodno, ima do 20. jula da donese konačnu odluku.

 

Ove dve izjave su u potpunoj koliziji, novinar kao da je retardiran. Zasto bi neko placao odstetu ako igrac ima player option ugovor o cemu mora da se izjasni do 20. jula?

Edited by Edward Louis Severson III
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

B92 prenosi neko obestecenje od 300k evra. Cisto sumnjam. Obestecenja u kosarci su uglavnom ekstremno mala, tipa 50k do 100k. Mi smo Voldena doveli tako sto mu je Partizan dugovao 100k evra, pa mi doplatili 50 i uz prebijanje duga se dobila ta otkupna od 150k. Istu tu otkupnu bi Barsa morala da plati nama da Kalina nije raskinuo ugovor.

 

No dobro, videcemo. Uglavnom ako Nedovic dodje mogu da kazem da dobijamo NBA potencijal nikad ostvaren. Decko koji ima bukvalno sve da odigra 10 NBA sezone, a jedva da je nesto odigrao. Razlog... uglavnom povrede. Svakako vec njegovim dolaskom mi imamo pristojnu poziciju 2.

 

B92? Valjda znaš ko je urednik sportske sekcije tamo. Miloš GTR Šaranović. Čudno je što pominju cifru od samo 300 000. 

 

Edit: kasno videh tvoj edit. 

Edited by ǝɔɐɟ ǝdɐʇ
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...