Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Možda dovede Tompkinsa. U sezoni pre nego što su igrao El dobio nas je u obe tekme. Čuveni Luk Babit je igrao tad. U pioniru nas je dobio trojkom A tonova iz kornera. 

 

Inače slična priča kao Z Mitrović, a to je da je uvek isticao da su njegove boje crnobele. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 1945 said:

Nisam tako osecajan izvini jbg, potrudicu se da sale budu bolje da udovoljim osecajnim komsijama kojima smeta u sta moze da preraste komsijska tema.

 

Osim što si bezobrazan bez razloga, pokazuješ elementarno nerazumevanje napisanog. Ono što sam ja napisao nema veze sa humorom, a naročito ne sa osećajnošču, nego sa posedovanjem osećaja za komunikaciju, dijalog, forum, i za neku granicu generalno. Redovno pokazuješ da ništa od toga i nije baš tvoj fah, a na feedback po pravilu reaguješ đonom i kontrom. Nikome nije namera da te otera odavde, tako da nema potrebe da ideš u krajnosti. Osećaj o kom ti ja pričam je baš negde na međi tih krajnosti koje voliš da praktikuješ. 

 

Završio bih ovde sa ovim, jer vidim da uludo rezonujem. Ti naravno imaš svu slobodu da prihvatiš napisano kako želiš, a ostali praštajte, brišite, premeštajte, nije ni bitno.

 

 

Edited by fillam
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fillam said:

Bez želje da tatišem, što se Kaline tiče, iz svog nekog iskustva i krugova pozanstava, sačekajte da prodje EXIT i saznaćete šta će biti 😄 

Sta ako se malo napije odlazi a ako se olesi onda ostaje? :P

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Losmi17 said:

Nadam se da vise nikome nikada na pamet ne padne da pominje ristica, pa cak ni u sali.

 

Kakva odroncina, to mi je bilo jasno jos kad ga je gagic upropastio pre par godina. Najsporije noge evrope.

 

ni PESICA ,koji bi vratio Ristica,Bobija,Kuridzu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...