Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

4 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Naravno da bi Sferopulos bio bingo ali mi praktično nemamo ni više od pola rostera a i pitanje je koliko će igrača biti zainteresovano...

 

Ma ja sam još u downu zbog radonje...

Nisam siguran koliko trenera bi zeljelo nas proslogodisnji roster. Treneri uglavnom vole da sastavljaju svoje rostere tako da vjerovatno opcija dovodjenja prakticki cele petorke moze biti i adut u pregovorima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Mile1 said:

Ako Covic nije uspeo Radonjicu da ispuni uslove kako ce ovom

 

Grk ne trazi garancije da ce budzet biti obezbedjen, tako da moze da potpise za koju hoce sumu, sad dal ce da mu bude isplacena i kad to je drugo pitanje.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sferopulos mu dodje grcki Radonja, sto kazu trener bez rominga, ali svakako za klasu bolji od svega sto se pominje. Posebno s Tomicem u tandemu bi to moglo biti zanimljivo. Ipak ne verujem da tu ima istine, verovatno smo se samo raspitivali za cifru, pa grci napravili vest. Ako skromne Radonjine zahteve nismo mogli da ispostujemo, kako cemo tek ovome koji je navikao da radi sa neogranicenim budzetima.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

Sferopulos mu dodje grcki Radonja, sto kazu trener bez rominga, ali svakako za klasu bolji od svega sto se pominje. Posebno s Tomicem u tandemu bi to moglo biti zanimljivo. Ipak ne verujem da tu ima istine, verovatno smo se samo raspitivali za cifru, pa grci napravili vest. Ako skromne Radonjine zahteve nismo mogli da ispostujemo, kako cemo tek ovome koji je navikao da radi sa neogranicenim budzetima.

On će da radi za svoju platu...neće ga zanimati da li se igračima duguje, da li je plaćen porez, gde su Kalinić i Holins, ko je klupski lekar.

Ako su njega isplatili na vreme...zadovoljan je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, StiviKivi said:

Ako se ovaj dohvati kormila, nije nemoguće ni Kalinića da potpišemo.

 

Jasta, koliko komentara sam procitao u poslednjih par dana, kao dok Pao ne objavi Radonju verujem da moze ostati. Daleko od rrealnosti, covek je trazen od Barse, iskoristio opciju izlaska iz ugovora i sad se ceka zapetljancija sa Valensijom kako bi potpisao za Barsu, Zvezda nije vise u jednacini. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...