Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Sve je isto kao prosle sezone, samo fale dve fraze 'Obra efekat' i ' Strah u vama izmice kontorli...

Raspadi se predvidjaju svako leto...

 

Ko se usr'o neka ne komentarise, niko nije duzan da trpi neciju malodusnost, narikanje i spamovanje u sto slicnih (istih) postova. 

 

Na kraju krajeva igrace se kosarka i ako ne budemo prvaci, niko nije pretplacen na titule. 

To je trejdmark i razmisljanje dragih nam komsija.

 

Iskreno, ocekivao sam odlaske Voltersa, Holinsa (koga su svi do februara mazali govnima) a odjednom je nezamenjiv, Kalinica.

 

Malo su me, ne i previse iznenadili odlasci Davidovca (stigla ponuda koja se ne odbija jebiga, transfer karijere) i Radonjica (jos manje) kojem je ovo mozda i poslednji voz da ucini nesto bitnije u ino karijeri.

 

Uveren sam da cemo imati konkurentan tim. 

 

Sto se tice trenera, ne bih voleo Alimpijevica i Tomica. Treba nam zvucno ime i onako u ovoj drzavi ne mozes da pravis petogodisnje planove i strategije.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jbt ma ga mračite.stvarno ću uzeti pauzu od citanja jedno mesec dana taman dok ne pasà ova pomrčina sunca. Dođe mi da režem vene ali uzdužno 😁 čitajući postove o neizbeznoj kataklizmi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Radonja da je ostao platio bi Petruseva preko 500k i staklenog Jovica koji bi igrao mozda 2,3 utakmice cele sezone i doveo jos neke veterane poput Cirbesa i Markovica da ne kvari atmosferu u svlacionici 😂 hvala mu za sve i srecno dalje ali mozemo mi bez njega. A jos bi doveo i onog panja Tarzevskog

 

Sta ce nam Petrusev, jel ste gledali ovu utakmicu? Nek ga vodi u Pao

 

Mi imamo jos uvek dobru domacu bazu, eto fali samo Davidovac, docice neki stranac umesto njega. Kalinu ne racunam jer je bio samo 2 sezone kod nas a i bez njega smo osvojili sve. A i skup je, imao kod nas milion, mozda i vise, a dobio duplo jacu ponudu od Barse kojoj mi ne mozemo da pariramo. Mozemo 3 dobra amera da uzmemo za Kalinica

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, grati said:

Radonja da je ostao platio bi Petruseva preko 500k i staklenog Jovica koji bi igrao mozda 2,3 utakmice cele sezone i doveo jos neke veterane poput Cirbesa i Markovica da ne kvari atmosferu u svlacionici 😂 hvala mu za sve i srecno dalje ali mozemo mi bez njega. A jos bi doveo i onog panja Tarzevskog

 

Sta ce nam Petrusev, jel ste gledali ovu utakmicu? Nek ga vodi u Pao

 

Mi imamo jos uvek dobru domacu bazu, eto fali samo Davidovac, docice neki stranac umesto njega. Kalinu ne racunam jer je bio samo 2 sezone kod nas a i bez njega smo osvojili sve. A i skup je, imao kod nas milion, mozda i vise, a dobio duplo jacu ponudu od Barse kojoj mi ne mozemo da pariramo. Mozemo 3 dobra amera da uzmemo za Kalinica

 

 

 

 

 

 

Hvala reprezentaciji sto nam je malo otvorila oci i dala nadu u bolje sutra 🤣

Edited by necke
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, grati said:

Radonja da je ostao platio bi Petruseva preko 500k i staklenog Jovica koji bi igrao mozda 2,3 utakmice cele sezone i doveo jos neke veterane poput Cirbesa i Markovica da ne kvari atmosferu u svlacionici 😂 hvala mu za sve i srecno dalje ali mozemo mi bez njega. A jos bi doveo i onog panja Tarzevskog

 

Sta ce nam Petrusev, jel ste gledali ovu utakmicu? Nek ga vodi u Pao

 

Mi imamo jos uvek dobru domacu bazu, eto fali samo Davidovac, docice neki stranac umesto njega. Kalinu ne racunam jer je bio samo 2 sezone kod nas a i bez njega smo osvojili sve. A i skup je, imao kod nas milion, mozda i vise, a dobio duplo jacu ponudu od Barse kojoj mi ne mozemo da pariramo. Mozemo 3 dobra amera da uzmemo za Kalinica

 

failure-sports.gif

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 19
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Devil In My Pants said:

Svi odose, ali Lazic osta...:roflmao: bez njega nista.  

 

Pa jel ne ide u Panatu? Znamo svi ciji je on miljenik. 

Salu na stranu Laza je legenda i za njega samo postovanje.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Pitao me Nebojša upravo...može li na centru: Mike Tobey, Tarczewski i Mitrović? 

Da mu potvrdim da može ili nismo zadovoljni ponuđenim?

Stefanovic?

To bi bila vrh centarska linija,ima mesa,ima skila,ima mozga.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...