Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

12 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

 

Не би ме чудило да пицоусти и то испослује, имајући у виду колико се дотични клањао Жоцу у тек завршеној сезони. Треба обезбедити да се ни не појавимо на терену кад буде битно, што је сигурно, сигурно је.

ako se picousti bude pitao oko trenera zna se rešenje, jedan jedini jakovljević je siguran 

Link to comment
Share on other sites

Uzdam se jedino u sujetu AV.

Samo da nastave da ga prozivaju (mada će reagovati tzv jug) i neće on mnogo izdržati da ne zavrne sve slavine. Svakako će ih razjebati kad tad ali je svakako bolje pre nego kasnije.

 

 

Edited by Holivud
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Bez brige, nece se ponoviti.

Jel bi vam bilo ok da ispauziramo sezonu sto se stresa tice. Ono, da odigramo jednu rebuilding sezonu, bez trzavica? Kako biste reagovali da se tako nesto desi?

Ako bi to bio neki smišljen rebuilding u smislu trenera sa vizijom, kluba sa planom i sl.ne bih imao ništa protiv.

 

Pokušano je sa Alimpije sezonom, pokupljeni su najbolji srpski koledž igrači, Radičević koji je važio za perspektivnog , Lesor koji je takođe važio za talenta i to začinjeno iskusnim igračima Antić i Co

Na žalost javnost to nije lepo prihvatila, niko od mladih nije opravdao očekivanja, iskusni su ispali bagra .... Na kraju je ceh platio Alimpijević kojeg Cigani i dan danas pljuju, po meni više nego što je zaslužio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Većina postova je u poslednjih 3-4 dana - copy-paste. Većina je ubedjena da je sezona završena i pre nego što je počela. Teško će Dejo ostati, teško ćemo biti konkurentni rival EL timovima, a i bogatim komšijama, ali sigurno ćemo imati sasvim solidan tim, kome će trebati vreme da pokupi simpatije. Sezona sa Alimpijem, Perom, Feldinom, Lesorom, je bila gotovo za zaborav, jer smo izgubili finale ABA, izgubili EL, ali i ostvarili lepe pobede, kojima smo se radovali. Neka bude što više pobeda i radosti i ove godine, a ko će biti trener i ko će igrati - neka naredni dani/nedelje pokažu. Za mene je Dejan Radonjić simbol Zvezde, pobedničke Zvezde, Čovića ne volim, ali smo zahvaljujući njemu uspeli da isplivamo iz beznadežne situacije i postanemo lider u regionu godinama. Pa ako i on ode, doći će neki drugi političar. Jer u mulju sa drugima, samo takvi mogu da plivaju, sve dok se klubovi ne privatizuju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ako bi to bio neki smišljen rebuilding u smislu trenera sa vizijom, kluba sa planom i sl.ne bih imao ništa protiv.

 

Pokušano je sa Alimpije sezonom, pokupljeni su najbolji srpski koledž igrači, Radičević koji je važio za perspektivnog , Lesor koji je takođe važio za talenta i to začinjeno iskusnim igračima Antić i Co

Na žalost javnost to nije lepo prihvatila, niko od mladih nije opravdao očekivanja, iskusni su ispali bagra .... Na kraju je ceh platio Alimpijević kojeg Cigani i dan danas pljuju, po meni više nego što je zaslužio.

cigani pljujuju često i Radonjića kojije osvojio 15 trofeja a ne Alimpija koji se prerano gurnuo u vatru

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Marcus said:

Rekao da je procena struke bila proslog juna da Davidovac treba jos da se dokazuje i da zbog toga nije produzem ugovor, isto da Holins nije produzen u januaru, aludirajuci da su sve to procene struke. Isto provukao da su svi zamenljivi osim zvezde

 

Moze da se pere koliko hoce, na kraju uprava je ta koja produzava ugovore a ne trener.

Link to comment
Share on other sites

Sezona Alimpijevica je bila neuspeh samo zbog te mantre da je katastrofa ako se ne osvoji aba i da to znaci gasenje kluba, svetski rat, tornado i sve u ku*ac.

 

Da nije takvo razmisljanje ta sezona bi bila prilicno ok.

 

Mene je tu najvise nervirao Pero Antic jer je dosao da odigra Micov sezonu a mi ipak nismo bili bez ambicije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Marvin said:

 

Apsolutno se slazem, isto kao i 2013/2014.

 

(nek ide na tatu ili neka se brise, samo da ne bude posle jao jadni mi, evo doslo nicim izazvano groblje da se nasladjuje nasoj muci)

Taman posla, konstruktivne rasprave nikad dosta, pogotovo sa normalnim sagovornicima.

2013/2014 bese kada su oba kluba igrala EL poslednji put? Jesmo mi dobili pozivnicu jer se Cibona raspala, ali koliko se secam nije bila neka velika disproporcija ni u budzetu ni u timovima te godine a i bio je drugaciji sistem takmicenja pa nije trebalo toliko love kao sada. Abu je uzela Cibona tako da smo tu podbacili i mi i vi.

Sada imamo situaciju da se kod nas nista ne zna, tim se osipa, dok kod vas trener i najbolji i igraci imaju visegodisnje garantovane ugovore, ocigledno je drzava stala iza kluba i dala garancije cim se dobila WC.

 

 

  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, 1945 said:

Ne verujem da ce reci nista epohalno, verovatno pokusava da pridobije veci budzet, nagadjam, al videcemo ubrzo. 

 

Mislim da ste preozbiljno shvatili ovo gostovanje, pa nije bas situacija da nam odnose koseve kao onomad...

 

Setite se gde smo bili pre 2011.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Sezona Alimpijevica je bila neuspeh samo zbog te mantre da je katastrofa ako se ne osvoji aba i da to znaci gasenje kluba, svetski rat, tornado i sve u ku*ac.

 

Da nije takvo razmisljanje ta sezona bi bila prilicno ok.

 

Mene je tu najvise nervirao Pero Antic jer je dosao da odigra Micov sezonu a mi ipak nismo bili bez ambicije.

Čini mi se i da je igrao Čović junior, a to je stvaralo dosta negativne energije zbog opšte poznatog stava našeg naroda gde je fokus na lošim i negativnim stvarima.

Bold :da , njegovo dovođenje je bilo super ideja, šteta što je ispao džiber

Link to comment
Share on other sites

Јуниор је, ако се не варам, као свежа крв, ускочио пред крај уместо Ениса.

 

На крају је тај Лесоров зицер одредио ту сезону. Било је ту готивних глава типа Рочестија, али на крају се памти неуспех.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Benito said:

Dobro i?

Cedevita je igrala EL sledece sezone, da nisu trebali da ih puste?

 

 

CD je igrala EL tako što ih je dobia u semis aba trojkom Smita.

 

Zvezda je išla u EL kao prva u reg. delu pošto  je Cibona odustala.

 

Ali u njihovoj glavi oni su pokradeni.

 

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Cavani said:

Taman posla, konstruktivne rasprave nikad dosta, pogotovo sa normalnim sagovornicima.

2013/2014 bese kada su oba kluba igrala EL poslednji put? Jesmo mi dobili pozivnicu jer se Cibona raspala, ali koliko se secam nije bila neka velika disproporcija ni u budzetu ni u timovima te godine a i bio je drugaciji sistem takmicenja pa nije trebalo toliko love kao sada. Abu je uzela Cibona tako da smo tu podbacili i mi i vi.

Sada imamo situaciju da se kod nas nista ne zna, tim se osipa, dok kod vas trener i najbolji i igraci imaju visegodisnje garantovane ugovore, ocigledno je drzava stala iza kluba i dala garancije cim se dobila WC.

 

 

Zapravo me mrzelo da se ubjedjujem dalje pa sam obrisao post 🙂

 

Poenta je bila da su nakon te sezone pa sve do dolaska Trinkija davanja drzave bila drasticno na strani CZV, pa je nekako bljutavo citati svaki drugi post na temi o tome kako ste propali a tad to nikome nije smetalo.

Ali ajde i to na stranu, redovno (pokusavam da) citam ovu temu u nadi da cu videti kako cete sklopiti tim, a ono kuku majko, robija, svalerka, drzavni bankomat itd.

Smanjite gas malo 🙂

 

edit: da ne odgovaram svima pojedinacno, poenta nije bila zasto nismo igrali EL nego da je u sezoni nakon toga oteran Dule, zavrnuta slavina itd.

 

Edited by Marvin
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Holivud said:

Uzdam se jedino u sujetu AV.

Čini mi se da Čović baš na ovo puca. Dopušta ove high profile odlaske i paniku među navijačima da bi provocirao AV da reaguje sa kintom što prije. Nisam siguran da će na dobro izaći po nas.

Link to comment
Share on other sites

Just now, quentin said:

Čini mi se da Čović baš na ovo puca. Dopušta ove high profile odlaske i paniku među navijačima da bi provocirao AV da reaguje sa kintom što prije. Nisam siguran da će na dobro izaći po nas.

 

Neka zavrne njima a nama kao i do sad i sve pet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...