Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Ovako su neki objasnjavali kako ce grobari da nas odvale prosle sezone, uglavnom ovi sto sada najvise kukaju. Bitno je popljuvati, nema veze sto su pripremne utakmice, sto nismo nijednu odigrali kompletni, sto nemamo uvid u zdravstveno stanje, odakle im pravo da ne izgledaju kao Golden stejt posle mesec dana zajednickog rada... Samo negativno, lako ce da se slave trofeji kad dodje do njih

 

Probajte malo da date podrsku i treneru i ekipi.

  • Like 12
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

posto ih fiba uvodi, mislim da ne.

Nije mi jasno ovo oko nesportskih u zadnja 2 min. Sta, mozes igracu slomiti ruku ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Ovako su neki objasnjavali kako ce grobari da nas odvale prosle sezone, uglavnom ovi sto sada najvise kukaju. Bitno je popljuvati, nema veze sto su pripremne utakmice, sto nismo nijednu odigrali kompletni, sto nemamo uvid u zdravstveno stanje, odakle im pravo da ne izgledaju kao Golden stejt posle mesec dana zajednickog rada... Samo negativno, lako ce da se slave trofeji kad dodje do njih

 

Probajte malo da date podrsku i treneru i ekipi.

Ni blizu situacija kao prosle godine.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Drug Crni said:

Ni blizu situacija kao prosle godine.

Jeste po nekim parametrima,opet imaju drasticno bolju ekipu.O kvalitetu igraca govorim.

Ali mi jesmo sada izgubili nosioce,neku okorelu zvezdasku pricu i Radonjica.A oni su nosioce zadrzali dakle...nemamo cime da im pariramo.Takodje i onakav nas tim im jasno nije odgovarao,spoljna linija puna defanzivaca na njihove poentere balerine spolja,jasno je bilo da cemo ih gusiti.Sada oni doveli najatleticnijeg pleja EL a mi doveli slaba tela spolja,i ostavili juniora Ivanovica.(uz ovih razloga nam je Markovic apsurdno vazan ove sezone)

 

Sto se tice sadasnje situacije opasno je jako ali je isto tako jako netacno da ekipa nema viziju.Vidi se iz aviona zasto su dovodjeni igraci ovih karakteristika tj za koju kosarku.Sto se tice opasnosti probleatika je sto mi nemamo vremena za uigravanje.Jesu ovo boljke tima koji nema para da zadrzi igrace i trenera koji su osvojili triplu krunu pa ima novu okosnicu ali nemamo luksuz da cekamo.Nama se do 9 10og kola u oba takmicenja pa moze se reci resava sudbina.

Ako se ekipa ne trgne kad krene prava borba i Nedovic donese neko ludilo na prejaku ulogu,makar ga i procitali skroz na sredini sezone mi vrlo lako mozemo doci do jako loseg skora u EL i u ABA se okliznom protiv neke COL i izgubimo derbi,nista nezamislivo.Osim rezultata tek onda zamislite atmosferu.

Pogledajte raspored.

 

Sto se tice sadasnje igre ne vidim kako kupis Holanda a on ti nema izgradjen sut za 3,takodje izgleda da je definitivno Petrusev trenutno amater pa dokle ga ozivimo.Dobric dobija neke akcije koje ga dovode do pozicija boljih nego na treningu,valjda ima nesto i za Nedu,bas bi znacilo.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bosMan_jr said:

Po cemu deluje? Ne znam odakle ovako glupi komentari, sta se to tacno ocekuje od ove grupe igraca posle 3,4 utakmice da bi Vlada mogao biti smenjen.

Vlada nije trebalo da bude ni postavljen, a sada kad je postavljen, jedino jos gluplje je da bude smenjen bez prave sanse.

Pa zato sto nije trebalo da bude postavljen treba ga smeniti dok  nije ni pocelo

 

Nije mi jasno da domilamo igrace domace a ne igraju ! 
Petrusev decko izgleda treba da se vrati u Megu !!!! Tamo je jedino igrao ,Efes klupa ,Reptezentacija klupa i to

bez da se nafa ulasku u igru ,Zvezda klupa ! 

Edited by Darko Pancev
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta je problem sto neko pljuje,kritikuje msm i ovako je to par ljudi kao i da je vazno... Ljudi su nerealni, pitanje je dal su se ikad bavili i amaterskim sportom ali kako god...

Da je sve idealno nije...

Samo ne razumem pljuvanje a sezona nije ni pocela to mi je bas ono....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Ni blizu situacija kao prosle godine.

Pa nije, ali kao sto prosle godine nije bilo onako kako se plakalo ove sezone, isto moze da se desi i ove. 

 

Pise se svasta za igrace i trenera, a sezona nije ni krenula, najskuplji igrac jos nije ni debitovao, plej prvi out igra u evropi, novi trener. Sve ovo moze znacajno bolje da izgleda za par meseci, a neki se ponasaju kao da je sezona gotova

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Abizolirni said:

posto ih fiba uvodi, mislim da ne.

Nije mi jasno ovo oko nesportskih u zadnja 2 min. Sta, mozes igracu slomiti ruku ?

 

Do sada svaki faul na ubacivanju lopte u zadnja 2min se okarakterisao automatski kao nesportski. Samo su to pravilo modifikovali. Normalno će ostati isti kriterijumi za nesportski faul.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, LightWeight said:

Danas protiv ozbiljne ekipe ce biti mnogo toga jasnije šta i kako

 

ne slazem se, posto smo od prve EL tekme (efes u istanbulu) udaljeni tacno dve nedelje a imamo dvotrecinski novu ekipu, novog trenera a usput nas projektovano najvazniji igrac (nedovic) i jedna od vaznijih akvizicija (petrusev), pretpostavljam, ne igraju jos uvek.

 

znamo svi kako izgledaju ekipe u prva 2-3 kola el; iako je jasno da mi nismo ekipa koja ima luksuz da se uigrava do pocetka novembra pa da krene da redja pobede, svakako bi trebalo imati na umu da je jedan od bitnijih kvaliteta proslosezonske ekipe bila instant-uigranost, zahvaljujuci medjusobnom poznavanju igraca i/ili trenera i iigraca.

 

sada nismo u toj poziciji, tako da bi ovo trebalo da bude ozbiljna provera ali nikako i nesto presudna za zakljucke.

 

 

moj neki licno-privatni rok za sud kako izgledamo je 13. oktobar, utakmica protiv panatinaikosa u beogradu.

daklem, efes moze da se odigra na inspiraciju igranjem protiv prvaka evrope u gostima, ta tekma je za mene precrtana rezultatski ali za 20ak dana je drugo kolo i tu bi trebalo da pokazemo sta smo naucili i da se pokazemo pred domacom publikom, jer ce vajb sa te tekme, prilicno uticati na prvih metar dana takmicenja, imho.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

moj neki licno-privatni rok za sud kako izgledamo je 13. oktobar, utakmica protiv panatinaikosa u beogradu.

uh, nezgodna tekma

slazem se sa tobom oko donosenja nekog suda tada, ali nisam uopste optimista za tu tekmu

radonja standardno nabrijan na pocetku sezone(iako je sa novim timom) + poznaje u sitne detalje mane i vrline veceg dela naseg rostera

bas bas tezak zadatak

da ponovim, za tako nesto nam trebaju adams i nedovic u dzejms/okobo ulogama...a to jednostavno ne vidim da ce se desiti

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, bekrinjo said:

 

Piše FMS, to je kompanija koja je dugogodišnji sponzor Olimpijakosa a inače se bave servisom i prodajom vozila...

 

Znači i oni se bave limenkama, samo malo većim. Provalio sam ja tu šemu, nema svrhe da se pravdate. Sve je to FMP.

 

'De si Bekrinjo, nema te k'o titule Partizana. Gotova berba?

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Arsenije Pesic said:

 

Znači i oni se bave limenkama, samo malo većim. Provalio sam ja tu šemu, nema svrhe da se pravdate. Sve je to FMP.

 

'De si Bekrinjo, nema te k'o titule Partizana. Gotova berba?

Koliko već ima da si provalio i zašto si to krio od nas? 🙂

Sad kad mi znamo da ti znaš, moramo u priču uključiti i neki novi klub 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...