Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Kako rekoše forumaši “Kuzminskas, daleko mu lepa kuća” 🙄😏


Verovatno su i Perpera “čašćavali” slično kad je dolazio…

 

Neki ljudi imaju ozbiljnu “košarkašku dioptriju” i još komentarišu…

 

Simpatična mi je ekipa ove godine i jedva čekam ove prenose na Areni…

 

Malo treba da bude super ozbiljna…

Čitaj Ponitka!

 

 

#ZVEZDAIZNADSVIH

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, displejnejm said:

Mali Topić, sudeći po statistici, fino odigrao poslednju utakmicu. Mislim da sam ranije ovde pročitao da će on provesti prvi deo sezone u nekom B ligašu ili tako nešto. Je li to i dalje tako, tj. nećemo ga gledati u CZ makar neko vreme? Ili je to bila dezinformacija, pošto igra pripremne utakmice sada? 

 

Koliko sam ja shvatio on će konkurisati za prvi tim CZ i verovatno igrati u ABA ligi i uporedno igrati B ligu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Popilo se nocas mala, pa su i kocnice na pisanje slabe... Nego:

- prica oko Vajta je najveci skandal oko KKCZ od Filipa Covica. Da ima ikakve kontrole, odgovornosti, cega vec, zbog toga bi padale glave.

- prica oko Radonje je toliko bedna, izgovori toliko smesni. I dalje ne mogu da preguram to...

- dovodjenje Nedovica za novce koji se spominju, pa jos uparivanje sa Adamsom, je put ka GlobalTrotersima. Ne, gresim, ka Vasington Dzeneralsima... Ostatak rostera mozda i klikne solidno, uz ranije pomenute zamerke.

- sto se foruma tice, uzasno me nerviralo primanje na anti-Misko hajku (kad vec anti-Radonja nije mogla da prodje). I onda se Misko slika sa tri strana pojacanja KKCZ jer, jbg, on je prodavnica koja nam je najbliza u kraju. Da, on nas mrzi, i mi njega, eto, doveo nam i 'crnce', al preko cene.

 

Kakogod, da, mislim da nam se sprema krah. Krah za koji ce mnogi optuzivati drzavu, Zoca, Partizan... Ali masice sustinu.

  • Like 10
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Stvarno ne znam šta imate protiv forumaša 1945. Meni se ne svidjaju njegovi kilometarski postovi i odavno mi je na IL, kao i najdosadniji lik na svim forumima Losmi. Na taj način izbegavam diskusiju i čitam ono što mi se dopada. Elem. stvarno, šta je sa Lukom?

 

Pitas sta imamo protiv, a onda sam u drugoj recenici sumiras sve ono na sta se zale drugi forumasi.

 

Zaista nisu problem cak ni kilometarski postovi (dobro, nekad bas jesu), problem je nametanje svog misljenja i sugerisanje drugima kako treba da pisu. Kao na primer, "zasto sada kritika, a tek nije pocela sezona, kome to ide u prilog, najjaci smo videcete". Pa ne znam, mozda bas mislim da nismo najjaci, da klub dobro ne radi, imam takvo misljenje i imam pravo na takvo misljenje. On je prvi koji to ne moze da preskoci drugacija misljenja, nego naskace na svaki post u nameri da nametne nekakvu lojalnost klubu, upravi i strucnom stabu.

 

Naravno, neki postovi zahtevaju dugacke odgovore, ali ne mogu svi biti takvi.

 

Na kraju nikad nista protiv bilo kog forumasa, pa ni protiv @1945, samo protiv odredjenih oblika ponasanja koji su stetni za normalnu diskusiju.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Brate kako se likovi uvrijede na forumu kao da je ovo ne znam sta licno. Sam si izabrao da pises, sam izaberes ako hoces da razgulis. Ko ti to brani.

Nista licno, al me generalno nervira kad neko da bi iskazao svoj stav mora da napise elaborat od sto strana. Mislim da sustina onog sto zelis da kazes moze da stane u dvije ili tri recenice, sasvim je dovoljno. Sve ostalo je suplja prica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, MilošVB said:

Zvezdi bi vise legao Ponitka.

 

Ne bi on u Zvezdi imao ulogu koju ima u Poljskoj. Ovde ima preveliku ulogu(jer tako mora), u Zvezdi bi bio ogranicen tacno na ono sto bi trebalo da radi.

Postujem, ali mislim da nama trebaju igraci koji ne bi trebali biti ograniceni ni u cemu, nego vrlo sposobni "divljaci" koji znaju kad treba da stanu da ne bi preterali.

Link to comment
Share on other sites

Zasto se Ponitka uopste spominje?  Covek potpisao ugovor sa Reggio Emiliom.

 

S' obzirom da su ga forumasi prizivali celo leto steta sto nismo bili zainteresovani, mogao bi dosta da pomogne.

Nije bas jasno zasto je potpisao ugovor tako rano, verovatno bi posle evropskog mogao da se udomi u neku el ekipu, verovatno ne one sa vrha ali u nekoj bi sigurno imao mesta.

 

 

Edited by nunilo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nunilo said:

Zasto se Ponitka uopste spominje?  Covek potpisao ugovor sa Reggio Emiliom.

Ima klauzulu u ugovoru da moze u EL tim, a sa Redjo Emilijom je potpisao verovatno da se osigura na vreme za svaki slucaj.

 

Edited by MilošVB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nunilo said:

Zasto se Ponitka uopste spominje?  Covek potpisao ugovor sa Reggio Emiliom.

 

S' obzirom da su ga forumasi prizivali celo leto steta sto nismo bili zainteresovani, mogao bi dosta da pomogne.

Nije bas jasno zasto je potpisao ugovor tako rano, verovatno bi posle evropskog mogao da se udomi u neku el ekipu, verovatno ne one sa vrha ali u nekoj bi sigurno imao mesta.

 

 

Ugovor je zbog EL klauzule ziva stvar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa Ponitka se vratio u Zenit tokom rata,samo ga je pritisak iz Poljske vratio..sad da li nas bas Poljaci gledaju kao Litvanci,ne bih bas rekao ali ko zna.

Drugo ne znam da li on hoce da igra bilo sta osim pleja sada.To je igrao u Zenitu u VTB,to igra u repr,mozda mu je i to uslov zbog koga ga neki odbijaju.

Ima tu aferu sa bratom,mozda je los za svlacionicu...

Ni na trojci ga sada Zvezda ne bi,sto mislim da je greska.Nije strano Vladi da igra sa tri ball handlera pa ne bi skodio,a pitanje je kako ce Dobric izgledati.Prosle sezone smo ga duuuugo cekali,sada je isto u kontra ritmu izgleda.Takodje neko od Dobrica ili Holanda mora na 2 malo.

 

Zbog svega ovog ako klub uopste trazi nekog,verovatno trazi 4/5.Tako gledaju na situaciju...

Link to comment
Share on other sites

Partizan - Borac = 84-94

Partizan - Fuenlabrada = 84-98

Partizan - Huventud = 62-92

 

I vi se brinete tu na forumu, nijednom u zivotu nisam video kad strpas sto vise "zvezda" u jednoj ekipi da rasturaju..imali smo i mi tad Puntera, Lorenca, Gista, Berona, Stratosa itd i kako smo igrali?

 

Meni se trenutno daleko vise svidja nasa ekipa nego njihova

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...