Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

3 minutes ago, Laki21 said:

Btw, Bentila sam svojevremeno, kada je došao u Pao, svstao u par najglupljih igrača EL u tom momentu. To je valjda bilo pre tri godine?

 

I dalje je tu negde. Mnogo mišića a mozga nigde.

Nigde dva dobra.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Green23 said:

https://sportklub.rs/kosarka/euroleague/sk-saznaje-singlton-i-nikolic-u-zvezdi/

 

Ovo je vest sa istog portala od pre par dana, sa istom konstatacijom kao i ova sa Bentlijem. Nemojte da skačete odmah. 

 

Bentil može i na 3, možda je doneta odluka da Lazić bude taj defanzivac na beku, a Bentli, Dobrić (koji može da se gleda i kao bek) i Lazarević 3/4 da pokrivaju tu poziciju. 

Prokuvacu od tih kombinatorika.  Aj da stvarno postoje kombinatorike. Ne postoje vec samo forumasi opravdavaju eventualno igraca koji dolazi po spekulacijama.  @Laki21 Iz tvoje price Bentil neka verzija Lesora? 😄

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Sector said:

Pokajaćete se svi na kraju kad potpiše Single tone. 

Svako ima pravo da radi sta zeli i kako zeli, ja nikada ne bih podelio nesto u sta se licno nisam uverio, ali to sam samo ja.Nije da se ovo prvi put desava i sa Pengosom je bila slicna prica.

Samo da se ogradim da nikog ne napadam vec samo iznosim svoje misljenje a tim momcima hvala sto uopste dele bilo sta sa nama, apsolutno nisu duzni.

 

Edit: na pogresan post sam odgovorio @Kankkunen @Sector

Edited by Benito
  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Hteli smo da damo Singletonu 2 miliona za 2 sezone? I bolje sto nas ispalio. 

 

Bentil nije toliko los kao sto pricate za njega, upravo on nas je dobio prosle sezone, sutirao 3/3 trojke ako se dobro secam dok ostali nisu mogli ubaciti nista

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Singlton za milion evra!? U 33. godini? Posle Efesa? Slažem se sa onima koji kažu da je super što nas je odbio, ako je tačno da je bio u kombinaiji uopšte, a ne dimna zavesa... 

 

Čović se očigledna baš fino sprda... mada mu je potpis Ilića i Petruševa odličan posao...

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da će u celoj ovoj agoniji, počevši od odlaska Radonje, Kaline i Davidovca, jedno od rethih svetala na kraju tunela biti dolazak proverenog EL igrača, kakav je Singlton i mi dovedemo nekog šabana Bentila. Svaka čast treneru Nebojši. Poseri se slobodno po našem KK-u. Tvoj nije. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Benito said:

Pa nisu insajderi vidovita kurana, ali isto tako, po meni ne treba da izlaze sa imenima dok se ne udari potpis, pogotovo zvucnih imena.

 

Mislim da su ljudi u soku sto je u pitanju mnogo slabiji igrac od Singltona, da je bara bar ne bi imali ovakve reakcije prema insajderima posebno sto je bilo maltene done deal. Moguce da su im iz kluba namerno davali ovakve buve, da se zametne trag.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, J. J. Gittes said:

Cigani, folira Covic za sada, kao i svake godine. Za sada svi potpisi u rangu vidjenog prethodnih godina. Kalina prosle sezone i Nedovic ove kao iznudjeni presedani, nekakav odgovor na dogadjanja u Partizanu.

Daj Boze da se Shabazz dogodi.

 

Naravno da folira i spinuje samo, to mu je zivotni poziv, a to radi po direktivi da ne bi bilo revolta 

Inace rang igraca je gotovo isti kao i svake EL godine samo se ekstremno lupeta kako bi ispalo da i Zvezda ima neke fantomske milione na raspolaganju za bacanje okolo.

Edited by VoodooDerina
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Predragdjape said:

Koliko kosarkaskih strucnjaka na jednom mestu, cudi me da sa tolikim znanjem nisu angazovani da rade u nekom klubu u Srbiji i time doprineli razvoju nase kosarke... Cak me ne bi iznenadilo da rade...

Od svih forumasa, komentari su ti ubedljivo najgori, mislim opet nista licno iako jeste malo licno. 
Nemas nikakve veze sa kosarkom, mislis da postoji nesto sto se zove player opinion, uneo si duh najgorih predstavnika RSB ovde. 
Kazem najgorih jer je tamo bilo odlicnih analiza i poznavalaca kosarke, ali je jako puno bilo ovakvih kao ti, cije je znanje nula, lozenje na prelazni rok i grejalice 10, a botovanje 10+.

 

Otprilike se u tvojim lajkovima vide saborci

  • Like 6
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...