Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 hour ago, bosMan_jr said:

Velika je steta da ovaj covek sa ovakvim predispozicijama nije uspeo da se dovede u stanje da igra lepih 20ak minuta u EL. Deo odgovornosti je i na nama, ali svakako manji deo u ovom slucaju.

 

Exum je dobro pojacanje, ali tu ce definitivno plej da pruzi kljucnu informaciju o rosteru - da li je ponovo samo skup ili je skup i potencijalno trofejan. Dante ima sjajne fizikalije, ali je uzasan suter - sve sto gledate na malom uzorku nema veze sa vezom, decko je par ekselans kamenjar. Ako se odluce da zadrze Lesora i dodje recimo Goss, razapnite me ali ja se uopste ne plasim njih kao sto se nisam plasio ni proslog leta.

 

Verovatno je imao dobrih utakmica, ali ja do sada nisam video smislenu košarku od Exuma. Iznenađenje mi je da ga je Željko uzeo. Jedino ako nije namestio šut u poslednje godinu-dve.

 

Uvek bih pre birao Mura, nego Exuma, one stvari koje zna, radi dobro. Exum mi je nekako nedorečen - mnogo hteo, mnogo započeo, a na kraju ništa. 

Link to comment
Share on other sites

Ja uopste ne razumem ovu opsesiju komsijama i konstantno gledanje preko plota.Hajde da se bavimo svojom ekipom i timom, i da mi probamo da budemo sto bolji i kvalitetniji, a za koliko ce to biti dovoljno, videcemo. Minimizovati svoje greske i besmislene poteze, a nije da ih nije bilo

  • Like 19
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mi ako kojim slučajem dovedemo Pjer Henrija biće to baš po mom ukusu i jedna jako, jako potentna ekipa. 

Nadam se i Daliboru Iliću.

I onda bi nam ostalo to mesto Nikole Kalinića koje je upražnjeno. Tu možda može da se sačeka, možda naleti baš dobro rešenje .

Kao i svi ovde , jedino bi bio skeptik kako će da se vodi ta ekipa ali normalno da neću , kao što sam već napisao, da sudim o tome dok ne vidim. Mnogo će značiti od tog igrača na poziciji 1 a ako to bude Henri, ovo će biti na papiru najjači tim ikada.

 

Link to comment
Share on other sites

Znaci treba nam:

1 idealno rjesenje Pierria Henry,

2 dobar suter idealno rjesenje Guduric,

3 ako Kalina ode,

4 skorer umjesto Vajta

5 ako kuzmic ode

 

Znaci bukvalno jedna petorka nam fali da nemamo nijedne rupe u timu i da sve zakrpimo, e sad tesko je da cemo sve uspjeti angazovati ali ako bi uspjeli nekako nadograditi trenutni tim sa ovim pojacanjima bicemo bas nezgodni.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vasa123 said:

Znaci treba nam:

1 idealno rjesenje Pierria Henry,

2 dobar suter idealno rjesenje Guduric,

3 ako Kalina ode,

4 skorer umjesto Vajta

5 ako kuzmic ode

 

Znaci bukvalno jedna petorka nam fali da nemamo nijedne rupe u timu i da sve zakrpimo, e sad tesko je da cemo sve uspjeti angazovati ali ako bi uspjeli nekako nadograditi trenutni tim sa ovim pojacanjima bicemo bas nezgodni.

Ja baš verujem da Vajt ostaje. I da će igrati u paru sa Ilićem. Igrača na poziciji 2 nećemo verovatno da dovodimo. Samo dobrog organizatora. Isto tako i pozicija 5 je za mene rešena ukoliko ostane Kuz. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

2 minutes ago, StiviKivi said:

Mi ako kojim slučajem dovedemo Pjer Henrija biće to baš po mom ukusu i jedna jako, jako potentna ekipa. 

Nadam se i Daliboru Iliću.

I onda bi nam ostalo to mesto Nikole Kalinića koje je upražnjeno. Tu možda može da se sačeka, možda naleti baš dobro rešenje .

Kao i svi ovde , jedino bi bio skeptik kako će da se vodi ta ekipa ali normalno da neću , kao što sam već napisao, da sudim o tome dok ne vidim. Mnogo će značiti od tog igrača na poziciji 1 a ako to bude Henri, ovo će biti na papiru najjači tim ikada.

 

Ne može biti jači od 2014/15:

 

Markus, Đenka, Kalinić, Mitrović, Bobi, Jović, Jaka, Lazić, Dangubić, Cirbes...

 

I naredne godine sa Kvinsijem, Kinzijem, Gudurićem i Vasilijem je bila opasna ekipa. 

 

Nije za poređenje.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pisem Kalina ako ostane jer sve dok ne vidim zvanicnu objavu Barse i njega u Barsinom dresu necu da govorim da je porpisao za njih. Vajt mi nije igrac za kojeg trosis mjesto stranca u ekipi i zato se nadam nekom boljem igracu na poziciji 4, a ima ih mnogo.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stari Wook said:

 

Ne može biti jači od 2014/15:

 

Markus, Đenka, Kalinić, Mitrović, Bobi, Jović, Jaka, Lazić, Dangubić, Cirbes...

 

I naredne godine sa Kvinsijem, Kinzijem, Gudurićem i Vasilijem je bila opasna ekipa. 

 

Nije za poređenje.

Ja kažem na papiru. Može da se poredi. Naročito ova prva grupa. Jović,Kalinić došli iz Radničkog. Dangubić mega. I tog,i td. Pogledaj sada odakle dovodimo igrače. Zato sam i rekao na papiru.

 

Edit: Naravno da su to bile fenomenalne ekipe. Ali i fenomenalno vođene. Ja više pričam i imenima u predsezoni

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, StiviKivi said:

Ja baš verujem da Vajt ostaje. I da će igrati u paru sa Ilićem. Igrača na poziciji 2 nećemo verovatno da dovodimo. Samo dobrog organizatora. Isto tako i pozicija 5 je za mene rešena ukoliko ostane Kuz. 

Vajt neće ostati.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stari Wook said:

 

Ne može biti jači od 2014/15:

 

Markus, Đenka, Kalinić, Mitrović, Bobi, Jović, Jaka, Lazić, Dangubić, Cirbes...

 

I naredne godine sa Kvinsijem, Kinzijem, Gudurićem i Vasilijem je bila opasna ekipa. 

 

Nije za poređenje.

Gledas iz danasnje perspektive, ali ko su bili vecina ovih momaka 2014?

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, StiviKivi said:

Ja kažem na papiru. Može da se poredi. Naročito ova prva grupa. Jović,Kalinić došli iz Radničkog. Dangubić mega. I tog,i td. Pogledaj sada odakle dovodimo igrače. Zato sam i rekao na papiru.

 

Edit: Naravno da su to bile fenomenalne ekipe. Ali i fenomenalno vođene. Ja više pričam i imenima u predsezoni

Teško.

Imali smo uvek vrhunske igrače na pleju i centru, nekada i po 2. Na krilu i SG isto. Jedino smo krpili 4.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Gledas iz danasnje perspektive, ali ko su bili vecina ovih momaka 2014?

Nemoj zezati, Bobi je te sezone bio verovatno najbolji igrač EL, sa jednom dobrom EL sezonom iza sebe, Markus isto prva petorka EL, znalo se da je vrhunski talenat kad je došao, druge stvari su bile upitne.

 

Sada niko nije ni blizu tog nivoa, osim Kalinića koji je po svemu sudeći bivši igrač CZ.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Stari Wook said:

 

Ne može biti jači od 2014/15:

 

Markus, Đenka, Kalinić, Mitrović, Bobi, Jović, Jaka, Lazić, Dangubić, Cirbes...

 

I naredne godine sa Kvinsijem, Kinzijem, Gudurićem i Vasilijem je bila opasna ekipa. 

 

Nije za poređenje.

Tuzno je koliko je propala srpska kosarka za svega 7-8 godina, novih talenata nigde, toliko da se jos lamentira nad Borisom.

Tada je bilo moguce za 3-4 miliona napraviti kvalitetniji tim sa domacom osnovom nego sada sa 10. 

Link to comment
Share on other sites

Ne ostaje Vajt, prilicno jasno je receno na skupstini. 

 

Nama treba ozbiljna cetvorka, a na poziciji 3 imamo Dobrica, Lazica i Lazarevica. Ne vidim gde bi jos jednog igraca doveli. Vise nam treba igrac na 2/3, posebno zbog Nedovica koji je staklen. A imamo prostor za stranog beka, a da ne predjemo 4 stranca.

 

Henri, Dzoni, Pefi

Neda, stranac

Dobric, Lazic, Lazarevic

Stranac, Ilic

Martin, Luka

 

+ Kuz

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...