Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

14 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Pa ono sa Radonjom u duksu smrdljivog Olija… Vujčin + Čova mulj

Pa to je samo neki instagram nalog koji možda ima veza sa klubom, a možda i ne. Mislim...verovatno ima, ali nije zvanično glasilo. 

Klub je zasrao što je pisao o onom ultimatumu do 30.06. da se izjasni...i ovo sad je skroz ok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni apsolutno ne ide u glavu prica koji mnogi forsiraju vezanu za brzo resenje za trenera. Klub i javnost su u stanju permanentnog soka iz mog ugla brzih resenja nema.  

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Урош19 said:

Сад кад су сви детаљи одласка познати и знамо колика је плата понуђена ДР, који тренери су слободни и реална опција ( платежно) ? 

Pravo je pitanje koji bi treneri bili spremni da cekaju plate po par meseci kao Radonja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Pa to je samo neki instagram nalog koji možda ima veza sa klubom, a možda i ne. Mislim...verovatno ima, ali nije zvanično glasilo. 

Klub je zasrao što je pisao o onom ultimatumu do 30.06. da se izjasni...i ovo sad je skroz ok.

 

Da se ne lažemo, to je nalog koji Čović dr Nebojša koristi za inženjering javnog mnjenja.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Pa to je samo neki instagram nalog koji možda ima veza sa klubom, a možda i ne. Mislim...verovatno ima, ali nije zvanično glasilo. 

Klub je zasrao što je pisao o onom ultimatumu do 30.06. da se izjasni...i ovo sad je skroz ok.

Znaju da je to maslo ljudi iz kluba, kao što je Borjanka na twitteru imala nalog Proton (i još 2-3) gde je veličala muža, Gobeljića i tu ekipicu. Čim su je provalili, odmah je sve pogasila. A Vujčin tzv. Insajder blokira neistomišljenike. A samo sam mu rekao da se jebe. Nije ni uvredljivo. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Devil In My Pants said:

I am glad that you are offering yourself to such a quality coach, I can't give you his number, but I can talk about everything and feel free to call me whenever you want

+ 38166-666-666

 

I will never call this number because i don't wanna dance with the devil. I am more for heaven.

 

Once i saw you write something like: ''Zvezda is ours!!!'' but actually you open a new topic with new club of coach Radonjic without emotions for Red Star and you are actually his fan.

 

Is everything ok about you?

 

24 minutes ago, suptil said:

Prva meta Radonjica u novom klubu Petrusev

 

If i translated it good that means coach Radonjic want Petrusev in his new club?

 

That's great, i am also shooting for 3pts, but much more better player then him in both way on the court and for a similar salary. Waiting for Red Star to call me.

  • Love 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Znaju da je to maslo ljudi iz kluba, kao što je Borjanka na twitteru imala nalog Proton (i još 2-3) gde je veličala muža, Gobeljića i tu ekipicu. Čim su je provalili, odmah je sve pogasila. A Vujčin tzv. Insajder blokira neistomišljenike. A samo sam mu rekao da se jebe. Nije ni uvredljivo. 

what-really.gif

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dejan Radonjić je više nego bilo ko personifikacija moćne KKCZ, redovnog evroligaša i regionalnog dominatora. Tako je i ovaj drugi njegov mandat obeležen uspesima i trofejima:

- prvo je uzeo tripletu sa sastavom koji nije selektirao i koji je doživeo mnoga pretumbavanja, neuspešne doselekcije i odlikovala ga je prilična haotičnost

- a onda je uzeo tripletu usput pobedivši jednog Željka Obradovića i njegov skupoceni projekat i ne samo da ih je pobedio nego ih je naterao na bedne poteze i bežaniju iz KLS

 

Srećno velikom Radonji i da nam se putevi jednog dana ponovo ukrste! Nema tu šta da se priča dalje, čovek je tražio konkretne stvari, nije ih dobio pa je otišao. Otišao je u evropskog (malo posrnulog) giganta, pa i za veće pare, tako da je i sa profesionalnog i sa platežnog aspekta njegov potez sasvim razumljiv i opravdan.

 

E sad, da li Čović nije dovoljno nalizao guzice kome treba (a lizao ju je svakako) ili je raspodela u kojoj mi ostajemo manje atraktivan evroligaš (na parketu izboreno) od komšiluka bez obzira na količinu guzolizanije manje je bitno. Ne vidim ja tu neku veliku krivicu Čovića, kod njega samo vidim krivicu kada nema stila i kada pokušava kurvinjski da napravi damage control preko grbače ljudi kao što je Dejan Radonjić, ali ne vidim krivicu što nije dobio više državnih i gradskih para. Privatne pare svakako teško da je mogao da namakne uz ovakav pravni okvir finansiranja državnih klubova, pa još u neprofitabilnom sportu. Ovi koji zameraju Čoviću ovo su valjda svesni da svojim stavom zapravo agituju za nekog Đuku Bizona na čelu kluba. Svakako da razlika između Čovića i Ostoje/bizona nije tako velika što se tiče moralnih skrupula, ali Čović za razliku od ovih brabonjaka koji da nisu deo kriminalnog kartela nikada ne bi bili tu gde jesu ipak ima iza sebe neke rezultate i output na košarkaškom planu. S tim u vezi, ja ipak navijam da i bez Radonje pokušamo da stanemo na rep svakome i da napravimo konkurentan tim. 

  • Like 25
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Neka lista manje ili vise realnih imena medju kojima mislim da ce biti nas novi trener:

 

Dusan Alimpijevic

Sale Djordjevic

Dusko Ivanovic

Zoran Lukic

Kari Pesic

Janis Sferopulos

Zvezdan Mitrovic

 

---------------------

Nebojsa Stefanovic

Vlada Jovanovic

Milan Tomic

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Manu said:

Neka lista manje ili vise realnih imena medju kojima mislim da ce biti nas novi trener:

 

Dusan Alimpijevic

Sale Djordjevic

Dusko Ivanovic

Zoran Lukic

Kari Pesic

Janis Sferopulos

Zvezdan Mitrovic

 

---------------------

Nebojsa Stefanovic

Vlada Jovanovic

Milan Tomic

Tesko da bi Sferopulos radio za 500k godisnje

Link to comment
Share on other sites

Време је за ћелавог Салоа 2.

 

Почистио Ф4 Армани, добио Ф4 Ефес па је сад право време да почисти топ 17 ККП у финалу абе

Edited by Урош19
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Kad smo uspešno odoleli da ne ode u Barsu prošle godine, ove godine ćemo teško odoleti Bursi 

Ja se brate kao nešto nadam još samo odlasku Kuzmića. 😊 Eventualno Markovića , mada sam za njegov ostanak, lično.

Iskustvo, plus da prođe pripreme...

Kao 3. solucija , po nekad druga ... Možda i nije loše.

Da se ne ponavljam, to ko nam bude trener, pokazaće kakav će prelazni rok od prilike da bude.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Manu said:

Nebojsa Stefanovic

 

Немој Слину, свега ти 😀 Знам на кога си мислио, али сам се стресао свеједно.

 

Едит: Од датих Кари па Томић. Све остало смути па проспи.

Edited by Сандро Лаки Ђентиле
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, StiviKivi said:

Ja se brate kao nešto nadam još samo odlasku Kuzmića. 😊 Eventualno Markovića , mada sam za njegov ostanak, lično.

Iskustvo, plus da prođe pripreme...

Kao 3. solucija , po nekad druga ... Možda i nije loše.

Da se ne ponavljam, to ko nam bude trener, pokazaće kakav će prelazni rok od prilike da bude.

 

Ostaće svi koji nemaju gde. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pošto je, drugi put za svoga vakata, dopustio ovakav raspad - Čo mora da ode. Nema on tu više šta da radi na čelu kluba...putuj igumane... Ovo je moje mišljenje i, držim, ispravan rezon. 

Međutim, znajući gde živim i u kakav nam se anus pretvorilo društvo, posve sam siguran da bi umesto njega došao neki Đuka Bizon ili Sićve tip. Tada bi smo još i bankrotirali pride. To je još gore.. Protiv sam ovoga. 

 

Okreni, obrni, ništa dobro iz ovoga neće proisteći

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Manu said:

Neka lista manje ili vise realnih imena medju kojima mislim da ce biti nas novi trener:

 

Dusan Alimpijevic

Sale Djordjevic

Dusko Ivanovic

Zoran Lukic

Kari Pesic

Janis Sferopulos

Zvezdan Mitrovic

 

---------------------

Nebojsa Stefanovic

Vlada Jovanovic

Milan Tomic

Sa ove tvoje liste bi izdvojio Zvezdana, Alimpijevića i možda Lukića kao neke koje bi voleo da vidim. Tomića i Pešića definitivno ne. Sferopulosa smatram nerealnim. Kad bi on potpisao , značilo bi da bi na papiru verovatno imali ozbiljan roster za EL.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, PERICA!!! said:

Nije kult licnosti, nego tretman koji ti isti ljudi imaju kod nas i sto ne mozemo da racunamo da neko slicnih kvaliteta dodje kod nas.

Otisao je PIKSI,kad sam to preziveo mogu sve...Jel znas sta je on radio na terenu.E osvojismo mi ušatog godinu dana kasnije bas u lice tom mom idolu...Posle smo navijali za njega u Marseju,Veroni i Nagoji ali nikada ni posle 32 godine nije pojavio kreativac kao sto je bio on.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

Covic je jednom napravio gresku i nakon Radonjica dao mladom treneru da vodi ekipu u azdaja ritmu. Sumnjam da ce se to opet desiti, te ce doci neki poznat trener koji ce moci da isprati to. Sferopulos, Paskval, Ivanovic, Mitrovic.

Dao mu najgoti tim koji smo imali of Uvalina...

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Chaos Is Me said:

Dejan Radonjić je više nego bilo ko personifikacija moćne KKCZ, redovnog evroligaša i regionalnog dominatora. Tako je i ovaj drugi njegov mandat obeležen uspesima i trofejima:

- prvo je uzeo tripletu sa sastavom koji nije selektirao i koji je doživeo mnoga pretumbavanja, neuspešne doselekcije i odlikovala ga je prilična haotičnost

- a onda je uzeo tripletu usput pobedivši jednog Željka Obradovića i njegov skupoceni projekat i ne samo da ih je pobedio nego ih je naterao na bedne poteze i bežaniju iz KLS

 

Srećno velikom Radonji i da nam se putevi jednog dana ponovo ukrste! Nema tu šta da se priča dalje, čovek je tražio konkretne stvari, nije ih dobio pa je otišao. Otišao je u evropskog (malo posrnulog) giganta, pa i za veće pare, tako da je i sa profesionalnog i sa platežnog aspekta njegov potez sasvim razumljiv i opravdan.

 

E sad, da li Čović nije dovoljno nalizao guzice kome treba (a lizao ju je svakako) ili je raspodela u kojoj mi ostajemo manje atraktivan evroligaš (na parketu izboreno) od komšiluka bez obzira na količinu guzolizanije manje je bitno. Ne vidim ja tu neku veliku krivicu Čovića, kod njega samo vidim krivicu kada nema stila i kada pokušava kurvinjski da napravi damage control preko grbače ljudi kao što je Dejan Radonjić, ali ne vidim krivicu što nije dobio više državnih i gradskih para. Privatne pare svakako teško da je mogao da namakne uz ovakav pravni okvir finansiranja državnih klubova, pa još u neprofitabilnom sportu. Ovi koji zameraju Čoviću ovo su valjda svesni da svojim stavom zapravo agituju za nekog Đuku Bizona na čelu kluba. Svakako da razlika između Čovića i Ostoje/bizona nije tako velika što se tiče moralnih skrupula, ali Čović za razliku od ovih brabonjaka koji da nisu deo kriminalnog kartela nikada ne bi bili tu gde jesu ipak ima iza sebe neke rezultate i output na košarkaškom planu. S tim u vezi, ja ipak navijam da i bez Radonje pokušamo da stanemo na rep svakome i da napravimo konkurentan tim. 

 

Ako vam je dobro, onda ništa.

 

Pre ili kasnije će Zvezdu svakako morati da preume neki Bizon, Čović za dva dana puni 64 godine.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drug Crni said:

Pošto je, drugi put za svoga vakata, dopustio ovakav raspad - Čo mora da ode. Nema on tu više šta da radi na čelu kluba...putuj igumane... Ovo je moje mišljenje i, držim, ispravan rezon. 

Međutim, znajući gde živim i u kakav nam se anus pretvorilo društvo, posve sam siguran da bi umesto njega došao neki Đuka Bizon ili Sićve tip. Tada bi smo još i bankrotirali pride. To je još gore.. Protiv sam ovoga. 

 

Okreni, obrni, ništa dobro iz ovoga neće proisteći

zavisi cime bi se neki sicve ili djuka bizon bavili(a mozda i ne bi bili ti najgori primerci)

ako bi se njihova ingerencija svela na lizanje guzice tamo gde treba, a da se kosarkom bavi neko iz tog sveta, kao savic i zelimir kod komsija...ne vidim da je to nesto losije od ovoga sad

ovaj em je ljiga od coveka, em je sveden na 2/3. SNS ligu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...