Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, Holivud said:

 

 

Sorry, optimizam ovih dana provejava isključivo sa suprotne strane, baziran ne na Zocu i njihovoj ekipi već na našem raspadu.

 

Mislio sam da si jedan od dobronamernih.

 

 

 

Jesam ja dobronameran, i kad odem kod njih na temu i ovde, pa cak i na Tati 😄

 

Nisam ja neki ultra optimista, samo kapiram da ne mozemo uvek biti prvi i da do smene nekada mora doci. Nisam bio optimista ni za ovu sezonu kad je bilo jasno protiv koje sile idemo, pa eto - osvojili smo sve sto se moglo osvojiti. 

 

Pozitivna atmosfera - u smislu "boricemo se" je vazna, kako za tim, tako i sve oko njega, pa i za podrsku koju tim moze dobiti u vidu sponzora. Ja nisam za te fore "sto jace kukamo na drzavu, vise cemo para dobiti". Dobicemo i mi i oni i ostali klubovi, onoliko koliko vrhovni vodja zacepi, ma koliko se kukalo. 

 

Da sad vicemo "Vucicu pederu"? Pa to je trebalo vikati jos pre x godina, paralelno sa drugom stranom brda, bez prestanka, a ne sada... 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 1945 said:

Ovo sto se pojacava Fmp mi govori ili da se Covic povlaci pa da pravi od tog Fmp-a opet konkurentan tim na duze staze u Aba ligi da ima cime da se zanima ili da cemo mi imati jos jaci tim nego ove sezone, ja bi rekao da je ovo drugo.

Isto mislim,videcemo

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Del Piero said:

Ovako ja to vidim.

 

Kada je Tadic bio predsednik Partizan je dominirao, a Zvezda bila na ivici propasti. Sada je predsednik tip koji je zagrizeni navijac Zvezde i mislim da ljudi imaju neka ocekivanja kako treba da bude slicno kao sto je bilo u Tadicevo vreme, samo u obrnutim ulogama. 

 

I jedno vreme je bilo (mada ni blizu Partizan nije bio u polozaju kao Zvezda), a sada ne da nije tako, nego Partizan ima nikad veci budzet, dolazi Zeljko, F4 i NBA igraci. 

 

Navijaci Zvezde su razocarani sto su opet u podredjenom polozaju, a covek koji odlucuje o svemu je veliki navijac Zvezde. Ali niko ovde nece da napise da je razocaran u Vucica jer ne ide da se to napise, malo je sramota. Mislim da bi svi trebalo da shvate ono sto vec znaju, a to je da histerisu oko odluke tipa koji bi rodjenu majku bacio pod voz da kupi neke glasove, a kamoli klub za koji navija.

 

A navijaci Partizana bi trebalo da batale pricu kako su avangarda, opozicija, u nekom podredjenom polozaju, jer realno to nisu vec od neke 2018. A od prosle sezone postaju drzavni projekat (nema tu nikakve sramote, jednostavno tako funkcionisu stvari u nasoj zemlji).

 

Ovde mislim na jedan deo navijaca i Zvezde i Partizana, daleko od toga da su svi takvi. A ja necu da lazem da mi nije zao. Kad se vec dele te pare voleo bih da vise idu u Zvezdu, da imamo jak budzet, jak tim, bolji od Partizana. Nisam bas gadljiv jer to stize od Vucica, tako je kako je. Ali mislim da nije vredno histerije.

 

to jedno vreme se cita sa 5 godina bez titule za komsije u bilo kom sportu, 9 godina bez el u kosarci, u fudbalu sanse za titulu su im iste kao i radniku iz surdulice, i to ce da traje bar jos par sezona. 

dakle nije to par godina nego skoro decenija. 

dosao im je zeljko, jbg zeljko je njihov i njihova legenda i mi moxemo samo da zavidimo i kukamo. 

dobili su pare, jesu i gura ih duh i imaju nikad vise para. sve stoji. to f4 se verovatno odnosi na pantera i lideja. kao da je to sad ne znam kakvo cudo i ne znam kakvi igraci. sto se jelte i dokazalo kroz sezonu i plej ofu. 

dobri su, ali ne i nepobedivi i bez mana. 

koji nba igraci? smajli i kuruc? 

to sto su dosli iz nba ne znaci da su nba kvalitet, sto smo isto mogli videti kroz sezonu. ali ovako kad se napise nba zvuci mocno. a za kuruca 99% ljudi nije nikad ni culo dok ga nisu potpisali. kao sto ni za smajlija niko ziv ne bi znao da nije nas. 

uostalom ec je pokazao domete tog tima, nije tu bio samo poraz od burse.

meni se vise svidjao trinkijerijev partizan, imali su bolju hemiju i bolje delovali kao tim.  

 

dakle imaju pare, napravljen je projekat, ide se sa ozbiljnim kesom i sve stoji.

i to kad su ec. ali oni su kad tad se morali izdici, imaju zeljka, imaju ime i veliki su klub to ne moze niko poreci. 

i sad mi kukamo kao da ih ne gazimo vec deceniju i kao da i mi nismo nista manje kesa dobijali od duha. 

 

vec sam uporedio negde realne budzete na plate prosle sezone i jasno je da smo tu negde. 

kako smo mi tu u podredjenom polozaju?

 

to da li cemo biti ove sezone, to tek treba da vidimo. 

 

sramota napisati da si razocaran u vucica? pa 90% ljudi ga zove psiho, duh, trazi skandiranje. cuj razocaran, to sto sport i nas i komsijski kk zavise od njega prezire 101% ljudi i forumasa ovde. 

tip je dobio nove 4 godine, i trebaju mu nikakvi glasovi koji i onako nicemu ne vrede jer sve odlucuje neko drugi koji ga drzi na mestu na kom je. 

tip je hard kor navijac zvezde, i to onaj sa severa kome ce nedosanjani san ostati da bude vodja navijaca. 

poreban mu je mir kod druge polovine? mozda, ali kako je funkcionisalo 10 godina ovako? zbog cega? ima 4 nove godine. 

ja bi pre verovao da sve ovo radi da ih posle par sezona baci u nevidjene dugove i ugasi klub, to je taj tip zagrizenosti. 

 

oni vrlo dobro znaju ko su, svi to dobro znamo.

neka ih, imaju sns pare, imaju zeljka, guraju ih, sta da se radi. 

meni je draze da su i ovakvi, nego da imaju vrapcice, djokosalice i i da su nam sparing partner. 

 

tim je sladje, sto je dokazala i ova sezona. 

 

sto se tice para, gadi mi se sto duh kontrolise oba kk i sto je to jedini nacin funkcionisanja. gadi mi se i kad daje njima i kad daje nama. klubovi nisu privatizovani samo zato da bi kim dzong mogao sve da kontrolise. plus da uzima na desetine miliona iz fudbala.

naravno da nije vredno histerije, pogotovo jer ni mi necemo biti sa djokosalicima i vrapcima.

 

ali ako radonja ode, nesto nije ok i to treba da se zna sta je problem. jer radonja bi sigurno ostao, i sam je to rekao. a te price kako hoce budzet kao i komsije i veci, te redovne plate meni ne piju vodu. za 7.5 miliona, tj nekih 5+ za tim moze da se napravi odlicna el ekipa. 

a nije delovalo ni da je u losim odnosima sa covicem. ne znam, meni odlazak nema nikakve logike. jedino ako smo bas pusteni niz vodu, mada cova ne kaze tako. i ne mozemo u el bez 7.5 miliona. 

 

evo kankunen malo malo pa unutrasnji problemi, sami sebi najveci neprijatelj, imamo druge probleme, kalina hteo da ostane... 

sve ukazuje da je problem na relaciji cova-radonja, a ne u parama. 

 

nema se para a jebeni fmp dovodi kuza, mjk, djenku, simona i amera i to u junu.

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, 1945 said:

Ovo sto se pojacava Fmp mi govori ili da se Covic povlaci pa da pravi od tog Fmp-a opet konkurentan tim na duze staze u Aba ligi da ima cime da se zanima ili da cemo mi imati jos jaci tim nego ove sezone, ja bi rekao da je ovo drugo.

 

mozda po nalogu obre i aleka pravi tim koji ce srusiti zvezdu iznutra i pre finala? 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Del Piero said:

Ovako ja to vidim.

 

Kada je Tadic bio predsednik Partizan je dominirao, a Zvezda bila na ivici propasti. Sada je predsednik tip koji je zagrizeni navijac Zvezde i mislim da ljudi imaju neka ocekivanja kako treba da bude slicno kao sto je bilo u Tadicevo vreme, samo u obrnutim ulogama. 

 

I jedno vreme je bilo (mada ni blizu Partizan nije bio u polozaju kao Zvezda), a sada ne da nije tako, nego Partizan ima nikad veci budzet, dolazi Zeljko, F4 i NBA igraci. 

 

Navijaci Zvezde su razocarani sto su opet u podredjenom polozaju, a covek koji odlucuje o svemu je veliki navijac Zvezde. Ali niko ovde nece da napise da je razocaran u Vucica jer ne ide da se to napise, malo je sramota. Mislim da bi svi trebalo da shvate ono sto vec znaju, a to je da histerisu oko odluke tipa koji bi rodjenu majku bacio pod voz da kupi neke glasove, a kamoli klub za koji navija.

 

A navijaci Partizana bi trebalo da batale pricu kako su avangarda, opozicija, u nekom podredjenom polozaju, jer realno to nisu vec od neke 2018. A od prosle sezone postaju drzavni projekat (nema tu nikakve sramote, jednostavno tako funkcionisu stvari u nasoj zemlji).

 

Ovde mislim na jedan deo navijaca i Zvezde i Partizana, daleko od toga da su svi takvi. A ja necu da lazem da mi nije zao. Kad se vec dele te pare voleo bih da vise idu u Zvezdu, da imamo jak budzet, jak tim, bolji od Partizana. Nisam bas gadljiv jer to stize od Vucica, tako je kako je. Ali mislim da nije vredno histerije.

Amin, sve sto treba reci na ovu temu. Nadam se da ce se smanjiti konacno postovi naricanja i kukanja na zlu sudbinu. Eto nam Tate pa tamo mozemo to da pisemo do sutra, jeste tema postala necitljiva.

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imacemo minimalni budzet za EL ali pitanje je da li cemo imati dodatne prihode u vidu privatnih sponzora. Da li cemo u narednu sezonu uci sa Radonjicem na mestu trenera, videcemo. Ko god da dodje, podrska pa dokle rezultatski stignemo. Ostanak Vajta za mene nije problem, ne verujem da ce dobiti vise od ove sezone. Pitanje je da li smo mogli da Holinsu ponudimo tih 150-200k koje smo "ustedeli" odlaskom Cirbesa, Simonovica.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Predragdjape said:

Imacemo minimalni budzet za EL ali pitanje je da li cemo imati dodatne prihode u vidu privatnih sponzora. 

 

izvini ako sad zvučim kao neki zajebant: taj minimalni budžet je 7ipo miliona evra, jel? kontam da nije samo roster ali i za npr 5 miliona možemo da sastavimo jači tim nego onaj od prošle sezone i to da nam jedan igrač ima milionče a ostali između 300 i 500k

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako da napisem da sam razocaran u Vuicica?

Da bih se razocarao u nekoga, treba da mu prethodno verujem, da ga postujem.

Meni je zao sto takva ljudska ljiga sa sve Bizonom, Slinom, Lukasom...navijaju za Zvezdu-sramota me je sto delimo ljubav prema Zvezdi, ali to je jedino sto delimo.

Razocaran sam samo u ljude koji ga glasaju.

Barem nije u lozi, ne pokazuje biceps kao onomad Tadic protiv Makabija.

Gledah Botu juce na N1, kaze nastavice politicku borbu sa Vujosevicem, zamislite kakvi su to pajtosi, koja je to medjusobna ljubav.

Tadica su srusili navijaci Zvezde, nadam se da ce i Vucica, posto komsije nisu u stanju da oteraju ni Vazuru, a kamo li nesto vise.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Jesam ja dobronameran, i kad odem kod njih na temu i ovde, pa cak i na Tati 😄

 

Nisam ja neki ultra optimista, samo kapiram da ne mozemo uvek biti prvi i da do smene nekada mora doci. Nisam bio optimista ni za ovu sezonu kad je bilo jasno protiv koje sile idemo, pa eto - osvojili smo sve sto se moglo osvojiti. 

 

Pozitivna atmosfera - u smislu "boricemo se" je vazna, kako za tim, tako i sve oko njega, pa i za podrsku koju tim moze dobiti u vidu sponzora. Ja nisam za te fore "sto jace kukamo na drzavu, vise cemo para dobiti". Dobicemo i mi i oni i ostali klubovi, onoliko koliko vrhovni vodja zacepi, ma koliko se kukalo. 

 

Da sad vicemo "Vucicu pederu"? Pa to je trebalo vikati jos pre x godina, paralelno sa drugom stranom brda, bez prestanka, a ne sada... 

 

 

Pa što nisi vikao?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

izvini ako sad zvučim kao neki zajebant: taj minimalni budžet je 7ipo miliona evra, jel? kontam da nije samo roster ali i za npr 5 miliona možemo da sastavimo jači tim nego onaj od prošle sezone i to da nam jedan igrač ima milionče a ostali između 300 i 500k

Pa upravo to. Za te pare moze da se napravi pristojan tim. Zato se ja ne sekiram uopste. E sad, tesko je za te pare selektovati tim koji ce biti konkurentan za top 8. Uvek ce nam faliti to nesto malo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni said:

Kako da napisem da sam razocaran u Vuicica?

Da bih se razocarao u nekoga, treba da mu prethodno verujem, da ga postujem.

Meni je zao sto takva ljudska ljiga sa sve Bizonom, Slinom, Lukasom...navijaju za Zvezdu-sramota me je sto delimo ljubav prema Zvezdi, ali to je jedino sto delimo.

Razocaran sam samo u ljude koji ga glasaju.

Barem nije u lozi, ne pokazuje biceps kao onomad Tadic protiv Makabija.

Gledah Botu juce na N1, kaze nastavice politicku borbu sa Vujosevicem, zamislite kakvi su to pajtosi, koja je to medjusobna ljubav.

Tadica su srusili navijaci Zvezde, nadam se da ce i Vucica, posto komsije nisu u stanju da oteraju ni Vazuru, a kamo li nesto vise.

 

Od kad Angela Merkel navija za Zvezdu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

Pa upravo to. Za te pare moze da se napravi pristojan tim. Zato se ja ne sekiram uopste. E sad, tesko je za te pare selektovati tim koji ce biti konkurentan za top 8. Uvek ce nam faliti to nesto malo. 

 

za 5milki

 

1 milion = zamena za kalinu (plata plus obeštećenje)

1ipo milion = 6 x igrača od 500k

---

to je već 7 igrača.

 

imamo još 2ipo miliona za stručni štab i 7 igrača, gde su 2-3 klinci, jer ti ne treba više od 10 za euroleague rotaciju

po meni je to makar malo jači tim od ovosezonskog.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kronostime said:

@1945 Br`te, red bi bio da otvoris i temu za sledecu sezonu.:classic_biggrin:

Ko se zadnji smeje najsladje se smeje. 😄

 

Zapevacu ti sledece godine u ovo vreme sa sve kvoutom:

 

Uzalud trud dzaba vam sve

i vlast vas gura al opet ne ide

doso je kraj moj Kronose

nista od titule ni ovde godine

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Kooineeperk said:

Sine, kojima "nama"? Koji smo to "mi" a koji "vi"? Kakve ja veze imam sa Panterom, Ledejom i Avramovicem?

 

Nesto si pobrkao loncice... 

 

 

Gotovo, sad si postao Uini 2. 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, 1945 said:

Ko se zadnji smeje najsladje se smeje. 😄

 

Zapevacu ti sledece godine u ovo vreme sa sve kvoutom:

 

Uzalud trud dzaba vam sve

i vlast vas gura al opet ne ide

doso je kraj moj Kronose

nista od titule ni ovde godine

Cetrespeta, kad teme otvara,
Pobegose svi, pobegose svi.
Ajmo, zajedno, da ga podrzimo,
Da vam glavnu temu u veselju otvori.

(muzicka podloga Nova Godina, Nervozni Postar)

:64:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...