Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

11 minutes ago, Šarac said:

500.000 eur. Obestecenje. 

 

Taman da pokrijemo iznos za porez i da budimo cisti pred drzavom i da ne budemo jedini koji dugujemo za porez posto ove ostale zabole djoka. 

 

A mozda i ostane i za novog vodju , tesko da mozemo istrpeti obojicu na terenu a i van parketa.

 

 

Novog vodju? 🤔

Link to comment
Share on other sites

Nismo mi cvecke, ali cela ta prica oko kkp postaje odvratna. Trpanje para , medijska grozota, mogucnost da rade sta hoce, igraju sta hoce, dugovi za koje ih zabole uvo... I uz sve to danonocna kukumavcenja, ubedjenje da je neko fasciniran njima, dozivljavanje kluba kao simbola bunta i protivnika rezima...

  • Like 10
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nini3112 said:

Znaci verovatno i odlazi Kalina,kad se vidi obestecenje kao pare za porez i neka izjava na profilu KK Crvena Zvezda nastavlja da placa porez i td... To je bitnije od igraca svakako... Zato bas ne ocekujem taj ISORAK u EL.

Mozda cemo i pomoci Ciboni da se ne ugasi od tih para.

 

Nadam se da Zirbes nije bio ozbiljan sa oprastanjem.

 

Cifru koju Barsa moze da plati Kalinicu ako uopste dodje do dogovora mi ne mozemo platiti.

 

Za porez sam sarkastican ali ocigledno da neki kapiraju a neki se prime. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Šarac said:

Mozda cemo i pomoci Ciboni da se ne ugasi od tih para.

 

Nadam se da Zirbes nije bio ozbiljan sa oprastanjem.

 

Cifru koju Barsa moze da plati Kalinicu ako uopste dodje do dogovora mi ne mozemo platiti.

 

Za porez sam sarkastican ali ocigledno da neki kapiraju a neki se prime. 

Pa naravno da se prime, ovde da napises da dolazi Bradley Beal u KKP ljudi bi kukali na sav glas, jer solidan broj onih koji pisu veze nemaju sa kosarkom.

 

Bila bi steta da Kalinic ode zaista, ali nikakvo iznenadjenje i nadam se samo da su u klubu spremni za taj scenario jer 500k obestecenja + Kalinina plata + projektovani budzet mogu da nam obezbede dobra pojacanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Skapirao sam da si u tom postu TI sarkastican ali ne znam bas kako Nebojsa razmislja,mozda bas tako kao sto sam napisao.

Svakako mi ne mozemo platiti koliko Barsa moze sto je i normalno i cak mi je i drago zbog toga,ako hoce da ode Kalina nek mu je srecno i sve najbolje,zasluzio je svaki rispekt kod nas,dosao je u teskom trenutku.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

500.000 eur. Obestecenje. 

 

Taman da pokrijemo iznos za porez i da budimo cisti pred drzavom i da ne budemo jedini koji dugujemo za porez posto ove ostale zabole djoka. 

 

A mozda i ostane i za novog vodju , tesko da mozemo istrpeti obojicu na terenu a i van parketa.

 

 

 

55 minutes ago, Guru said:

 

Igra za Fenerbahče i zove se Marko. 🙃

 

Kalina i Gudura se ne gotive nešto?

 

46 minutes ago, Šarac said:

Mozda cemo i pomoci Ciboni da se ne ugasi od tih para.

 

Nadam se da Zirbes nije bio ozbiljan sa oprastanjem.

 

Cifru koju Barsa moze da plati Kalinicu ako uopste dodje do dogovora mi ne mozemo platiti.

 

Za porez sam sarkastican ali ocigledno da neki kapiraju a neki se prime. 

 

U smislu da im pošaljemo neku lovu?

 

A oni nama Prkačina.

 

Može

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...