Jump to content

PDF Kosarka - obavestenja


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

1 hour ago, miance189989 said:

Inace u realnosti proslih godina je to sve bilo mnogo gore.Znao je da se ugoji i zapusti ili

recimo udje u diskoteku i stopi se sa masom,pa je zbog toga imao bas ozbiljan problem,morali su iz Denvera da dolaze da ga drze pod okom i sta je on postigao posle toga a????

 

Treba reci i  da je po talentu bio ispod Milutinova i Dusana Ristica u mladjim kategorijama...i kako ih je sve presisao?

 

Kao sto rekoh sad radi teretanu kojim intenzitetom ne znam...ali radi.

 

Da rekapituliramo...sta oni nama govore,

tri strane unazad.

 

Jokic zida znaci korupcija.

Jokic dize ruke kod Cece na koncertu,znaci veseli se sto je neoprostivo zbog SP.

Jokic i trubaci zaustavlja saobracaj i ometa ljude.

Jokic pijan znaci ne trezni se 24/7 

Jokic je remetilacki faktor u reprezentaciji koji svojim ogavnim ponasanjem rusi atmosferu.

Jokica vise nikada ne treba zvati nije zasluzio.

Jokic je kauboj koji se gansterski ponasa po Somboru.

 

Jesam nesto propustio?

Naravno ovo sve dolazi od jednih te istih koji su isto pisali i pre...

 

Uspeh se ne prasta,pogotovo ne uspeh ovolikih razmera sem ako nemaju licnu korist.

 

Ovde su ljudi preslikani sa ulice,deo istog mentaliteta iz preduzeca iz bilo koje ustanove bitno je da se traca i klevece time se najbolje lece sopstvene frustracije.

 

10 dana - dupla kazna od @Fromthecorner jer mu ovo nije jedini post gde pokusava raspravu da spusti na licni nivo i da se tako obracunava sa neistomisljenicima.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, vlaDixXx said:

ima dobar fudbaler Paya Pichkah

 

igra drugu svedsku ligu,znaci igrac za FK Partizan

 

zamislite ekipu sa postavom

Severina Pichkah,

 

u kosarci imali su Kuruca

 

5 dana - celi post je provokacija(tata)

 

Jeste da je korisnik od juce na MOP=u ali opet ne mozemo da ne sakcionisemo ovakva pisanja.

Posle isteka bana vraca se na rezim MOP-a.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, medobrundo said:

O Svetislavu Pesicu je sve rečeno. Ne treba ga više vređati, iako je više nego zaslužio. Sve počev od onoga što je priredio Teodosiću do ovog danas, predstavlja jednu tragediju za našu košarkum. Ovi porazi u kontinuitetu od Italije, uključujući neverovatne blackoute, ozbiljna su sramota. Odvikavanje dece od košarke.

 

Ustvari, neka. Sisaj ga bedniče sujetni i izlapeli.

 

3 dana - vređanje

 

Kako god da smo se svi u ovim mometima osećali, suzdržali smo se od pisanja ovakvih stvari. Medo to nije uspeo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/1/2023 at 10:13 AM, Zadnji vezni said:

Izlapeli starče vrati se opet sam kuci avionom i ne vracaj se više.

Sramotna priprema utakmice.

Čestitke gospodinu Kariju.

 

 

21 hours ago, Zadnji vezni said:

Bogdanović nikad nije bio lider reprezentacije niti će.Jer nema sposobnosti da tu ulogu iznese.Da bi to postao ili bio treba da imaš još nešto sem košarkaškog talenta i umeća.To se ne uči na treningu sa tim se radjaš.On u Tom smislu nikad neće biti lider tipa Sale ili Teo.Kad je god dotični privatizivao reprezentaciju ili mu je to bilo dozvoljeno doziveli smo ovih ili sličnih 1/11 ili 13 svejwdno.Jednostavno za ovo ispucavanje i kurčenje današnje opravdania nema.

Takodje o izlapelom,sujetnom i senilnom matorcu ne bih da trosim ni vreme ni zivce.Da sedi neka pametna i trezvena glava na čelu KSS on je odavno trebao da bude sklonjen sa klupe.

Kako god cetvrtfinale plafon kad se sve sabere.Zali Boze zreba koji je bio takav kao da smo sami birali protivnika i grupe.Ali selektor i kapiten su i to uspeli da upropaste svojim egom i silovanjem.

Do nekih novih presednika,selektora I kapitena u zdravlju se čitali.Jer za ovo treba imate zivce i ostati na kraju zdrav i normalan.A Ja nisam rad da rizikujem.

 

On 9/1/2023 at 5:28 PM, Zadnji vezni said:

Ma kakav Yago?!Usralo ga,rekli bi stručnjaci forumski koji ga uporediše sa Čović Filipom.

Igra momak sa mudima i samopuzdanjem da ga sa uzivanjem gledas.

 

Sve zajedno 5 dana.

 

 

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Aman 2 said:

 

 

 

On 9/1/2023 at 11:14 PM, Aman 2 said:

Komšije umesto da pohitaju da kupe nikad jeftinije karte za svoj nikad skuplji tim, razglabaju ovde o našim cenama.

Zanimljivo. 

7 dana - zbog istorije tatisanja(sto jeste ovaj post) malo duza kazna.

+ sto tera ovakvim postovima Zvezdase sa teme... 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Helena said:

@uiniZgodno je to poštovanje, taman da pošaljete Boriši za sledeći ugovor.

 

Ovo je najgadniji post koji sam napisala, ali ste i vi pisali gadnije-kome treba vaše poštovanje u ovoj državi, od toga li će da živi?!!!!?

 

7 dana -  stvarno nema potrebe za ovakvim postovima, pogotovo posle onoga sto se desilo sinoc sa Borisom.

 Ovo je samo jedan od postova koji je napisala u slicnom tonu.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Fromthecorner said:

Ovo sta pokazuje Hanga sada, a kakvu je ulogu u Realu imao samo pokazuje koliko je mocan tim Reala bio prosle sezone i da nisu slucajno uzeli Evroligu. Isto tako kad Kalinic kao igrac uloge u Feneru dodje u Zvezdu (pa i Valensiju) i maltene sam osvoji tripletu dovoljno govori o kvalitetu Fenera.

 

Sto se rezultata tice ove utakmice ne sluze da se pobede, vec da Dusko proba neke stvari, vidi sta moze i sta ne. Nema on kome da se dokazuje pobedama na pripremama, nit Nejpir ima kome da se dokazuje i da napada kos protiv Sasarija, kad i on i klub i cela Evroliga znaju da svakome u EL moze da sipa 20+ poena. Ko je bacio oko juce na Franje, Panter se ponasao isto.

 

Jedino sto ovde negativno moze da se izvuce je da se Nedovic idalje nije maknuo ni malo iz kanala, ali ima i on vremena da se razigra, tu je jos dve godine i verovacu u njega do kraja.

 

A vi braco, ovde ima previse defetizma i emocija za primpremnu utakmicu, na mene to ne utice ali vama savetujem da se opustite jer cete razviti srcanu insuficijenciju do Nove Godine.

 

10 dana - bile su ovolike kazne gde se potencira da je Partizan iz Hrvatske.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 9/8/2023 at 9:33 PM, miance189989 said:

 

Bas si duhovit i vickast.

Ja dobio ban za navodno spamovanje,a ti sam spamujes na tri kvadrata.Bravo momce.

Inace posle se pisalo o flufingu,lizanju znate vec cega,a i o uticaju muzike...

Postoje i drugi forumi,ali da se toliko skrene sa teme i da u tome ucestvuju moderatori to jos nisam video.

..............

A moderator fansy

 

Kaze Bogdan Bogdanovic da se Jokic redovno javlja posle svake utakmice i da se cuje sa njima...

I oces li sad lepo da se demantujes za sve sto si pisao sa prethodne strane?

 

 

Trajno

 

Sa 23 posta je uspeo da bude banovan na 15, 7, 20 i 10 dana, svaki put je diskusiju svodio na lični nivo i obračunavao se redom sa svim forumašima koji kritikuju Jokića. Kao što je i sam napisao - postoje i drugi forumi... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Naša posla 2.1 said:

Bilo bi lepo da ima opcija za negledljivost ličnih kompleksa u vidu postova pojedinih…

 

 

 

5 dana - svako moze da ostavlja postove na svakoj temi sve dok se ne krse pravila. To sto se ne slazete to je druga stvar i nema potrebe za ovakvim postovima.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/13/2023 at 8:46 AM, Mile1 said:

Pisac je hteo reci da su drugosrbijanci posle jucerasnjeg doceka bili na aparatima

 

On 9/12/2023 at 11:00 PM, Mile1 said:

Kosarkasi i Nole ovim veceras ubili rad nvo masinerije za 5 godina. Bravo momci

 

5 dana

 

Ako može bez podela na prvo i drugosrbijance, a takođe i bez ovih tabloidnih NVO stranoplaćeničkih postova

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, MarioKempes said:

Nema šta da grize muda, Avram je imao našu ponudu u leto 2021.  Ipak, nije želeo da se vraća u Srbiju, pa se dogovorio sa Baskonijom, za manji iznos nego što smo mu mi nudili.

Onda je došla nepristojna ponuda od zemljaka iz Čačka, Aleksa je "sabrao 2 i 2", zaključio da će za dve god da zaradi više nego u Baskoniji za 5 - batalio dogovor sa Špancima, rešio da se ipak vrati u Srbiju i zaigra za klub za koji do tada nije navijao.

Sve legitimno.

 

Opomena za tatisanje

 

22 hours ago, MilošVB said:

Čekaj bre, neke komšije stvarno mrtve ozbiljne furaju na svojoj temi ono "nismo isti" i dobijaju 10+ lajkova...A ne verujem da su neki klinci u pitanju...

 

Da li je realno jbt.

 

19 hours ago, ScepanScekicSto said:

Al kljucna je bila nepristojna ponuda, a ne sto ga je zvao izlapeli trener koji je dosao da vija klinke po bg…

 

a aleksa onda sam na treningu odlucio da zaigra kosarku … “vido na jutubu”

 

isuseeee daj mi laaavlje srceee

 

e i da, veliki grobar Edin isto misli kao ti

 

"Mnogi su se smejali kada je Željko Obradović najavljivao da će Aleksa biti evroligaški igrač, da će igrati na visokom nivou i to na poziciji organizatora igre, iako je veći deo karijere bio bek-šuter, ali ko se zadnji smeje - najslađe se smeje. Željko Obradović je od njega napravio jednog vrhunskog igrača promene ritma koji učinkom na defanzivnoj strani i serijom poena šutem ili prodorm, postao je više nego ozbiljan igrač. Sad je u najboljim godinama i njegov doprinos na reprezentativnom nivou je bitan. Setimo se da je i protiv Austrije imao onu trojku za pobedu kod Saleta Đorđevića", zaključio je Edin.

 

19 hours ago, MilošVB said:

Mogli biste da uvedete zabranu na ovakve odvratnosti i neistine, da makar na forumu postoji neki nivo kad ne može na tribinama.

 

 

Predlog forumašima da ne nasedaju i da prijave postove za koje misle da su problematični i da se ne nastavljaju. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/14/2023 at 1:55 PM, pierre van hooijdonk said:

@Kooineeperk

 

Stari si ti sitničar i demagog, očekivao sam te da se pojaviš. Sve što si kvoutovao je ispod ili iznad objašnjeno ili je sadržalo potreban kontekst, a odavno sam naučio kako izvlačiti i napadati tehnikom citiram + izdvojim šta mi paše, tako da poprilično naivno bi bilo ako očekuješ da ti bilo šta dodatno repliciram na konto Alekse i trpanja.

 

Što se tiče tnjiter objava koje si postavio, gospodin kolega forumaš je napisao kako je Partizan okačio samo svoje igrače a ne sve reprezentativce, što nije istina, jer je na profilima bilo na desetine objava gde je bilo i jednog i drugog. Tako i izdvajanje po jedne objave oba kluba (čime se ti dečko baviš) kurcu ne vredi.

 

Takođe, rekao sam naknadno da je meni posebno posvećivanje pažnje "svojim" igračima sasvim normalno i nešto što i drugi klubovi praktikuju. Ali to, kao ni tvoja replikatm nisu tema već ----> vrati se na prvi pasus.

 

Što se tiče toga čega bi tebe bilo sramota, ne znam i ne interesuje me previše, ali vidim da te nimalo nije sramota da izvrćeš, nameštaš i tasterišeš po forumu. Good for you.

 

 

5 dana - nemojte ljudi da spustate na licni nivo diskusiju i ovakve epitete dajete drugim forumasima. Pre svega Kendricku nije prvi put da spusta raspravu na licni nivo u cilju da uvredi drugog forumasa. 

 

Zamolili bi smo ga da se suzdrzi jer stvarno ima covek dobro znanje u vezi fudbala i kosarke van ovih rasprava KKCZ/KKP.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/15/2023 at 10:07 AM, Čočo said:

Iskulirajte fantastičnu trojku, neka pišu, neka mrače, ja sam to odavno rešio sa sobom i mnogo se bolje osećam. A za svu trojicu velike stručnjake je spremna po

543219898u5987987.png

na kraju sezone da se sa slašću posluže. 

 

 

3 dana

 

Ajde da pretpostavimo šta je kolega namenio za stručnjake pa zbog toga i kazna.
Ako vam smetaju kritički nastrojeni, dugački, ovakvi ili onakvi postovi, stavite forumaše na IL.
Ovo nije način.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Stiletto87 said:

Šta ko misli, nemam pojma, ne umem da čitam misli.

Sama pesma nije ni malo problematična, a to što smeta tebi i sličnima joj je samo plus.

 

23 hours ago, Stiletto87 said:

Ako joj po tebi nije mesto na dočecima, ne znači da je to aksiom.

Većina smatra da joj je mesto na dočeku i pustaće se na dočecima još dugo, a ti slobodno privatno puštaj nekog Ukrainskog Tompsona.

 

11 hours ago, Stiletto87 said:

Jasno nam je šta predstavlja, vidimo kakvima smeta i mnogo nam je drago zbog toga.

 

 

7 dana - ovo nije nacin komunikacije kakvim tezimo na ovom mestu.

22 hours ago, Skyglider said:

 

Mislim da ti trebaš da popričaš sa psihijatrom, očigledno je da ti treba pomoć

 

5 dana = isto kao gore samo uzeto u obzir da je ovakav odgovor dosao zbog provokacije dok @Stiletto87 komonucira sa svima na onaj nacin.

  • Like 1
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, DennistheMenace said:

Ovo da se Tobiju i dozvoli da izjavi da ce da igra cetvorku da kamoli pomisli na to je automatski od odgovornog lica za 60 godina robije ili u ovom slucaju za dozivotnu robiju. Ovo je igranje milionima rasipanje bez namere za takmicarskom kosarkom. 10 miliona ovih je greota da se nije dalo bolesnoj deci vec potrosilo na ovo.

 

13 hours ago, MarkoKep said:

Tebi ?

 

4 dana

 

Na bezvezvan post još bezvezniji odgovor. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

DennistheMenace trajno

 

Do nekog novog... Trajnog. 

Nismo sigurni ni šta smo pokušavali, da li čekali neki dokaz za klon ili valjani razlog za trjani ban, ali više nema smisla. 

 

Takođe, molba za @Шеф стручног штаба i ostale: sačekajte malo na naše reakcije. Ako vam treba neki vremenski okvir, neka bude 24č.

Na kraju krajeva, post je brzo sklonjen, ali nemojte da očekujete da ćemo petkom uveče da donosimo instant odluke. 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

On 9/21/2023 at 5:43 PM, bosMan_jr said:

Ja jesam kritican prema odredjenim potezima kluba, i definitivno ne spadam u Coviceve ili Terzine svedoke, ali pitao sam se i na fudbalu kad se najavljivalo 34:0 za siti, pozdravljalo sa domacom titulom posle 6 kola i 4 poena zaostatka za nikad bednijim Partizanom i trazio otkaz za Bahara posle 2 meseca, a moram i ovde da se zapitam: kako se ti navijaci Crvene Zvezde nose sa svakodnevnim zivotom, da li imaju terapeutsku macku da ih vodi preko ulice ili im mama i tata donose dorucak u krevet, meni to izgleda toliko psihicki slabo i nestabilno, toliko nesigurno da ako su to punoletni ljudi, ja se stvarno brinem za njih. Tu spadaju i ovi sto se pozdravljaju sa Shabazovom sezonom bez bukvalno ijednog dokaza, i koji histericno svaki dan traze neki epohalan problem i razlog za kukanje. 

Stvarno totalno ludilo

 

3 dana

 

Npr. za ovaj post nam je trebalo više vremena da ga prodiskutujemo i odlučimo o kazni, tj. da li je potrebna uopšte. 

 

Verovatno se dosta vas neće usaglasiti sa kaznom, kao što vas je dosta i lajkovalo, ali sama kazna ne znači i da nam suština posta nije jasna ili nam se ne dopada, već da je sam post iznešen na loš način. 

 

Jasno je da je problematičan deo davanje dijagnoza, a nismo videli ništo preterano što je moglo da izazove ovakvo pisanje. 

 

Na koga god se odnosilo i šta god pisali gledajte da izebegavate ove psihološke kvalifikacije i pravljenje veštačkih granica dozvoljenog/nedozvoljenog pisanja, odnosno toga da li piše stabilna ili labilna osoba. 

Edited by uvrnuto
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...