Jump to content

RG 2022 - da li se stara garda jos uvek drzi ili nove snage neumoljivo nadiru?


wwww

Recommended Posts

2 minutes ago, Boxy said:

 

Sad bas gledam i razmisljam o tome, Rubljov je neka nova i losija verzija Berdiha, bice tu ali nikad nista bitno nece da uradii, tj.ako bude imao finale slema, to ce biti ogroman uspeh.

Nivo koji je Berdih pokazao kroz karijeru je apsolutno nedostizan za Rubljova. Berdih je vrhunski talenat, do Sinera se nije pojavio niko ko moze sa toliko lakoce da generise snagu u udarcima. Jedino ga je ubila glava i prilicno skromno kretanje, cak i za svoju visinu.

 

Rubljov je na poslednja 4 GS-a gubio od Cilica, Tiafoa, Fucovica i Strufa.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, wwww said:

pa da navijamo onda za tog GS sampiona :classic_biggrin:

 

Ovo je tako jadno.Ako je iko postavljao uslove za termine, terene, pa čak i sudije, to je Rafa.Niko ne sme da mu dosudi čak ni opomenu za prekoračenje.

 

Na TW rafaloidi kukaju isto, te mu treba dodeliti titulu King of Day Clay :classic_happy:

 

Čila ovo dobija, Danil nema namjeru ni da pokuša.

Link to comment
Share on other sites

:classic_sad:

 

Quote

Musab

 

Zheng Qinwen hinted that she was troubled by menstrual cramps during the match against Iga Swiatek. "The first day is always so tough and then, you know, I have to do sport and I always have so much pain in the first day...I wish I can be a man on court."

FUB6PyQaQAA-Wr3?format=jpg&name=smallFUB6P_LaAAA4G6o?format=jpg&name=small

 

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Bila bi bas prejaka scena, na jednoj strani se pokolju Nadal Djokovic i Alkaraz, a onda ih ceka Cilic u finalu.

 

 

A slušaj, Čila je USO šampion, finalista W i AO.Bio bi i šampion da Fedu nisu dali krov.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je redno da posle virusa, karantina, nekst dzenova, novih svetskih poredaka u tenisu dobijemo jedno Cilic - Djokovic finale gde ce Cilic da se rasplace na 0-4 u prvom setu kao u stara dobra vremena.

1 minute ago, Helena said:

A slušaj, Čila je USO šampion, finalista W i AO.Bio bi i šampion da Fedu nisu dali krov.

Mozda bi bio sampion da je samo on bio pod krovom a da je Federer igrao na drugoj strani terena dok pada kisa.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Mislim da je redno da posle virusa, karantina, nekst dzenova, novih svetskih poredaka u tenisu dobijemo jedno Cilic - Djokovic finale gde ce Cilic da se rasplace na 0-4 u prvom setu kao u stara dobra vremena.

Mozda bi bio sampion da je samo on bio pod krovom a da je Federer igrao na drugoj strani terena dok pada kisa.

Nemam ja problem da kažem kad je Čilić loš, kao na W što je bio.

Bilo bi lepo da i federovci makar jednom priznaju da se Fedu pomoglo, a naročito kad se zna da su devojke dannpre igrale bez krova.

Link to comment
Share on other sites

da se prisetimo , nije lose :classic_smile:

 

Quote

OptaAce

@OptaAce

· 2h

18 - Since 2000, only Ana Ivanovic (19) has won more WTA matches than Iga #Swiatek (18) at the Roland Garros before turning 21. Pre-Birthday. @WTA @WTA_insider #RolandGarros2022 #rolandgarros

FUBprd9WQAEnGoU?format=jpg&name=small

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Uživam u činjenici da sam ovde godine, svaki meč ovde je možda moj poslednji na Rolan Garosu. Prolazim kroz težak proces. Ne znam sta će se desiti u bliskoj budućnosti, pa zato pokušavam da uživam koliko mogu i da igram mečeve i da živim san igrajući tenis. Stigao sam u delu rundu RG igram protiv najboljeg na svetu, želim da dam sebi šansu da igram na najvišem nivou mogućem.

 

Evo Drama king-a... Ova prva rečenica, znači non-stop pred bitan meč on ima ovakve grandiozne izjave. A onda izađe na teren i gazi 5h u kontiunitetu. 😆

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...