Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

A ko je taj protiv kandidat Vucicev koji ce da izgubi izbore zbog Novaka?

 

Oladite malo, napravili ste vi srbi u srbiji koji glasate i koji ne glasate s-nje onoliko, izglasavate istog coveka non stop milion godina ce vam biti predsednik, Novak vam kriv :wicked:

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Pa Novak toliko hoće da bude apolitičan i da se ogradi od svega, eto sad neka gleda ove spotove da vidi šta je ostalo od njegove apolitičnosti.

 

Nije da nisam očekivala ovako nešto, ali sam mislila da će sačuvati za malo kasnije, kad se izbori više primaknu.

Link to comment
Share on other sites

A ko su ovi backa kulen zmija i luis nazario?

Jel to vec pocela kuknjava? Sizoje dobio izbore, podrzao ga apoliticni Novak! :classic_sad: Ne zato sto je opozicija nesposobna i jadna? :ajme: 

Svi ovi twiter strucnjaci koji za tren oka pokrenu cunami mrznje protiv Novaka sta rade protiv Vucka?  Pljuvanjem ga nece srusiti. Nisu shvatili do sad da on ispljuvan sedi vec deset godina u fotelji i boli ga uvo sto je takav...

Link to comment
Share on other sites

Evo još jedan primer da ume da se ogradi kad hoće.

 

Sa PPP-a:

 

Dajte ljudi, lično sam video mejl kada je Fondacija "u ime porodice Đoković" tražila od jedne aktivističke grupe da skinu klip sa FB gde ima par kadrova i njega sa formulacijom da "Novak i porodica ne žele da budu upleteni u politiku".Posle je neko od te ekipe koja je pravila spot nekako došao do njega i on je rekao:

Da znam za to i stojim iza tog mejla.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, erwin said:

Evo još jedan primer da ume da se ogradi kad hoće.

 

Sa PPP-a:

 

 

 

 

 

 

Jbg, ervine, ne znamo šta je bilo u tom "aktivističkom" spotu.

 

Ovo je više jedan, da ga nazovem, "državnički" spot, stala Srbija i njen predsednik u odbranu Nokse, a Noksa zahvalan na tome, a Šizoje mu, u ime svih nas, želi da osvoji ostale ovogodišnje slemove.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

Videcemo da li ce se ograditi od ovog apoliticnog spota, od podrske protestima protiv Rio Tinta se strasno brzo ogradio, ne znam da li je proslo 24h.

I sta ce biti ako se ne ogradi? 

Ne znam od cega bi trebao da se ogradjuje? Od toga sto vi (kao seksualni manijak iz vica koji u svakom crtezu vidi zenski polni organ) u svemu vidite politiku? Dajte ljudi zagledajte se malo u svoje zivote, zapitajte da li ste ucinili sve sto je bilo u vasoj moci da Sizoje bude zbacen s trona, a Novaka pustite da bude ono sto on hoce taman se uclanio u SNS. 

Nista vam nije duzan i nista vam nije obecavao.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milica said:

I sta ce biti ako se ne ogradi? 

Ne znam od cega bi trebao da se ogradjuje? Od toga sto vi (kao seksualni manijak iz vica koji u svakom crtezu vidi zenski polni organ) u svemu vidite politiku? Dajte ljudi zagledajte se malo u svoje zivote, zapitajte da li ste ucinili sve sto je bilo u vasoj moci da Sizoje bude zbacen s trona, a Novaka pustite da bude ono sto on hoce taman se uclanio u SNS. 

Nista vam nije duzan i nista vam nije obecavao.

 

Dokazace svoju apoliticnost.

 

A za ostatak posta...zivis u Italiji i redovno solis pamet i to se uglavnom nakacis na moj post, zaobidji me vise

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Drug Crni said:

Ako se ne ogradi od ove brljotine,kod mene je precrtan.

Ne mogu reci da bih ga skroz precrtao. Recimo Bane Ivanovic,Matic i Bobi su mi dragi kao igraci i ne mogu da navijam protiv njih, iako su podrzali ovog olosa. Ovo nije egzaktna podrska,ali ocigledno da je iz nekog licnog i familijarnog interesa, da ne ulazim u nagadjanja kojeg. Ali mogu reci da ce me ljudski bespovratno razocarati ako se i ovde ne ogradi kao za proteste. Za njega navijaju i ljudi koji su simpatizeri SNS i opozicije, ako vec nema neki jasno izrazen stav, najbolje je da se ogradi i drzi po strani.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Ne mogu reci da bih ga skroz precrtao. Recimo Bane Ivanovic,Matic i Bobi su mi dragi kao igraci i ne mogu da navijam protiv njih, iako su podrzali ovog olosa. Ovo nije egzaktna podrska,ali ocigledno da je iz nekog licnog i familijarnog interesa, da ne ulazim u nagadjanja kojeg. Ali mogu reci da ce me ljudski bespovratno razocarati ako se i ovde ne ogradi kao za proteste. Za njega navijaju i ljudi koji su simpatizeri SNS i opozicije, ako vec nema neki jasno izrazen stav, najbolje je da se ogradi i drzi po strani.

Posteno napisan post..necu nista da ti protivrecim.

Ja obozavam tenis,igram ga rekreativno vec 25+ godina,upoznao sam preko toga i neke ljude koji od tenisa zive ili su sa njim prilicno povezani..veliki sam i Novakov navijac od samih pocetaka..medjutim,koliki god da sam ljubitelj tenisa i generalno fanatik za sport,moram reci da mi je sport otprilike deveta rupa na svirali kada je u pitanju njegov znacaj za jedno drustvo i njegov prosperitet.

Hocu reci - za mene postoje daleko vaznije stvari u drustvu u kojem zivim od tenisa i sporta. Politika je jedna od njih..politika je na samom vrhu..pa mi je stoga ustvari vrlo lako da ga precrtam ako je definitivno "presao na mracnu stranu"..preveliki je Novak u globalnim razmerama da bih na njega gledao isto kao na Bobija M.npr.

Ovo su samo moja promisljanja. Nadam se da nisam presao granicu dobrog ukusa obracajuci ti se.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da čak ni ja nisam očekivao od Nola da će glumiti Buleta Goncića u SNS predizbornom sportu. 

 

Ali dobro, ako je u nečemu konstantan, onda je to ulazak u sve nadrealnije situacije. 

 

Jedva čekam da vidim koje je novo živo blato u koje će da upadne. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Drug Crni said:

Posteno napisan post..necu nista da ti protivrecim.

Ja obozavam tenis,igram ga rekreativno vec 25+ godina,upoznao sam preko toga i neke ljude koji od tenisa zive ili su sa njim prilicno povezani..veliki sam i Novakov navijac od samih pocetaka..medjutim,koliki god da sam ljubitelj tenisa i generalno fanatik za sport,moram reci da mi je sport otprilike deveta rupa na svirali kada je u pitanju njegov znacaj za jedno drustvo i njegov prosperitet.

Hocu reci - za mene postoje daleko vaznije stvari u drustvu u kojem zivim od tenisa i sporta. Politika je jedna od njih..politika je na samom vrhu..pa mi je stoga ustvari vrlo lako da ga precrtam ako je definitivno "presao na mracnu stranu"..preveliki je Novak u globalnim razmerama da bih na njega gledao isto kao na Bobija M.npr.

Ovo su samo moja promisljanja. Nadam se da nisam presao granicu dobrog ukusa obracajuci ti se.

Ma sve ok, itekako ima poente u tome sto pises i razumem te. E sad da odgovorim i na jos jedan post.Naravno da ovde niko normalan ne optuzuje Djokovica sto ovo govedo ne mozemo skinuti deset godina sa vlasti (cak ni njegovi hejteri koji jedva cekaju da se poseru po njemu kad god je prilika, a ima ih ovde ), ali nemojmo sad da se pravimo Tose. Vucic nije bio uzdrmaniji do sada, cak se i ta kilava opozicija pridigla na noge, i nas Novak resi da ovako posredno magarcu koji je zaglavljen u blatu i pokusava da ustane, natovari jos jednu vrecu . Zato sam ovde u team Crni kao neko ko je uvek navijao za Novaka, vec me je razocarao ljudski par puta. A ne moze da me razocara neko koga nisam mnogo cenio. @Milica

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posle razapinjanja od belisvetskih hohstaplera i domacih hejtera dok je bio u Australiji, sada imamo nastavak. Ko ga nije podnosio ranije, sada je dobio jos jedan razlog. Porezi, srbovanje, navijacka opredeljenost...  Ko ga voli, porucice mu da se tera u k i da razvali Rafu na RG.

Najlakse je pljuvati po drustvenim mrezama Novaka, a vrhunac aktivnosti u borbi protiv ovog tiranina vecini je šerovanje informacija. Novak je kriv sto ce kreten opstati na vlasti, a ne mrsomudjenje opozicije i nezainteresovanost vecine. Da je 5. oktobra bilo drustvenih mreza, Sloba ne bi pao jos uvek. Od onih milion na ulicama, 990000 bi to pratilo na mrezama palamudilo.

Ne volim ni ja sto je isao kod idiota, ali mi ne pada na pamet da se sada odricem njega. Kao ni Piksija, Dude...

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Drugari,samo da vas zamolim za jednu stvar.

Nemojte da mislite da ja ikoga pokusavam da "preobratim" ovde..sve gore napisano je samo moj licni stav i subjetkitvni osecaj kako mislim da JA treba da se postavim ubuduce spram lika i dela Novaka Djokovica.

Ja ga svakako necu mazati fekalijama,sutirati dok je na podu niti sipati otrov po njemu. Ali ne moram vise ni da ga podrzavam i navijam za njega..za mene ima bitnijih stvari u zivotu od njegove karijere i sportsih uspeha.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...